02:17 (GMT -4)
En | Ru | Az | Tr
Advertisements:

Yesterday Scores

Order by: Time / League
refresh Refresh
Download Android Free Livescores APP
Spanish La Liga
F15:00Celta Vigo

2

0:1 Alaves

3

[0-0] H2H
German Bundesliga
F14:30Eintracht Frankfurt 7:1 Fortuna Dusseldorf

2

[3-0] H2H
England Championship
F14:45Sheffield Wednesday

1

1:2 Middlesbrough

3

[0-0] H2H
France Ligue 1
F14:45Lyon

1

2:0 Nimes

2

[1-0] H2H
Turkish Super Liga
F13:30Galatasaray

1

1:1 Bursaspor

5

[0-0] H2H
Egyptian Premier League
F09:00Smouha SC 1:1 Haras El Hedoud

2

[1-0] H2H
F11:59Ismaily

3

2:0 Pyramids FC

1

[1-0] H2H
F15:00Enppi

1

1:1 El Daklyeh

1

[1-1] H2H
S11:59Misr Elmaqasah 0:0 EL Ahly H2H
S15:00Zamalek 0:0 EL Masry H2H
International Club Friendly
F09:00Aiginiakos FC 2:0 Athletic Union of Sp[2-0] H2H
Advertisements:
S17:20Columbia Lions 0:0 Dartmouth H2H
International Friendly
F11:15Al Duhail

1

2:1 Myanmar

3

[2-0] H2H
J-League Division 1
F06:30Kashiwa Reysol

1

4

0:1 Nagoya Grampus

1

[0-1] H2H
Ireland Premier Division
F14:45Limerick FC

1

0:4 St. Patricks Athleti[0-2] H2H
F14:45Bray Wanderers 0:5 Bohemians

1

[0-4] H2H
F14:45Derry City

2

0:3 Cork City[0-1] H2H
F14:45Dundalk

1

5:0 Sligo Rovers

2

[3-0] H2H
F15:00Shamrock Rovers

4

3:1 Waterford United

3

[2-0] H2H
Holland Jupiler League
F14:00Jong Ajax (Youth)

1

3

2:1 RKC Waalwijk

2

[1-1] H2H
F14:00Roda JC

2

1:1 Sparta Rotterdam

2

[0-0] H2H
F14:00MVV Maastricht

2

2:2 Jong PSV Eindhoven (

2

[1-1] H2H
F14:00FC Eindhoven

2

1:1 Volendam

3

[1-0] H2H
F14:00Almere City FC

2

0:1 Go Ahead Eagles[0-1] H2H
F14:00Cambuur Leeuwaarden

1

3:1 Helmond Sport

2

[2-1] H2H
F14:00Dordrecht

4

1:1 AZ Alkmaar (Youth)

2

[1-1] H2H
F14:00SC Telstar

3

0:3 NEC Nijmegen

4

[0-1] H2H
F14:00FC Oss

2

0:1 Den Bosch

1

[0-1] H2H
England U23 1.Liga
F09:00Barnsley U23

1

1:4 Leeds United U23

1

[1-1] H2H
F10:00Watford U23

2

4:0 Bristol City U23

1

[3-0] H2H
England U23 Premier League
F07:00Tottenham Hotspur U2

4

1:0 Leicester City U23

1

[0-0] H2H
Advertisements:
F14:00Brighton U23

1

2:1 Blackburn Rovers U23

2

[0-1] H2H
F14:00Fulham U23

1

0:3 West Bromwich U23[0-2] H2H
F14:00Manchester United U2

1

3:0 Sunderland U23

2

[1-0] H2H
F14:00Middlesbrough U23

1

2:3 Reading U23[1-0] H2H
F14:00Southampton U23

1

3:2 Wolves U23

2

[1-0] H2H
Spanish Segunda Division
F15:00Elche

3

2:0 Malaga

1

[1-0] H2H
Persian Gulf Pro League
F08:00Saipa

1

1:2 Esteghlal Tehran

1

[1-1] H2H
F08:00Mashin Sazi

1

1:1 Naft Masjed Soleyman

3

[0-1] H2H
F08:30Sepidrood Rasht

2

0:0 Zob Ahan

1

[0-0] H2H
F09:15Sepahan

1

3:2 Nassaji Mazandaran

5

[1-1] H2H
F09:30Esteghlal Khozestan

2

3

0:2 Pars Jonoubi Jam

2

[0-1] H2H
S10:30Persepolis : Peykan H2H
German Bundesliga 2
F12:30SV Sandhausen

2

4:0 Ingolstadt

4

[1-0] H2H
F12:30Dynamo Dresden

3

1:1 Erzgebirge Aue

1

3

[1-1] H2H
France Ligue 3
F14:00Chambly FC

3

1:1 Lyon Duchere

3

[1-0] H2H
F14:00USL Dunkerque

4

1:0 Drancy

1

4

[0-0] H2H
F14:00Le Mans

1

1:0 Bourg Peronnas

3

[1-0] H2H
F14:00Marignane Gignac

3

1:1 Cholet So

2

[0-0] H2H
F14:00Pau FC 3:1 Boulogne[1-1] H2H
F14:00Entente Sannois

2

0:1 Concarneau

2

[0-0] H2H
Advertisements:
F14:00Tours

1

0:2 Rodez Aveyron

2

[0-1] H2H
F14:00Villefranche

1

0:1 Quevilly

1

5

[0-0] H2H
German 3.Liga
F13:00Carl Zeiss Jena 0:0 Vfr Aalen

2

[0-0] H2H
Italy Futsal
F14:30Latina C5 Futsal 0:1 Phil diae Bolley[0-0] H2H
F14:30Catania Futsal 1:6 Acqua e Sapone C5 Fu[0-1] H2H
Wales Cup
F15:00Llandudno Albion 3:3 St Asaph City[0-0] H2H
S14:30FC Cefn 0:0 Dolgellau Athletic H2H
S14:30Penlan Club 0:0 Goytre Utd H2H
Welsh Premier League
F14:45Barry Town AFC

1

5:2 Llanelli

2

[2-1] H2H
F14:45Caernarfon 0:3 Newtown AFC[0-0] H2H
Uzbek League
F09:00OTMK Olmaliq

2

0:2 Nasaf Qarshi

2

[0-1] H2H
F09:00Sogdiana Jizak

4

1:0 Kuruvchi Kokand Qoqo

1

[1-0] H2H
F09:00Neftchi Fargona

1

3:1 Qizilqum Zarafshon

3

[1-1] H2H
USL First Division
F22:30Phoenix Rising FC 3:0 Portland Timbers Res

1

2

[1-0] H2H
USA Women Premier League
S20:00Texas Women 0:0 FC Kansas City (w) H2H
USA National Premier Soccer League
F20:30Irving City FC 1:0 Keene FC

1

[0-0] H2H
Uganda Premier League
F09:00Onduparaka FC

3

0:2 Kampala City Council

3

[0-1] H2H
F09:30URA Kampala

1

1:0 Ndejje University

2

[0-0] H2H
Ukraine U21 Liga
F06:00FC Vorskla U21 0:1 Dinamo KyivU21[0-0] H2H
F07:00FC Shakhtar Donetsk 4:0 Desna Chernihiv U21[1-0] H2H
Advertisements:
F07:00FC Mariupol U21 2:1 Zorya U21[0-1] H2H
Ukraine Division 2
F11:00MFK Mikolaiv 1:1 FC Sumy

2

[0-0] H2H
Ukrainian Premier League
F11:59FC Shakhtar Donetsk

1

2

1:0 Desna Chernihiv

5

[0-0] H2H
UAE Pro-League
F09:00Dabba Al-Fujairah 0:1 Al Ahli(UAE)[0-1] H2H
F09:05Banni Yas 3:3 Emirates Club

1

[1-1] H2H
F11:45Al-Wasl

5

1:3 Al Nasr Dubai

2

[1-1] H2H
F11:45Ittihad Kalba

1

2:3 Ahli Al-Fujirah

3

[2-0] H2H
UAE Cup
S09:05Al-Hamriyah : Masafi H2H
S11:15Al-Khaleej UAE : Al Arabi(UAE) H2H
Turkey U21 Ligi 1
F08:00Denizlispor U21 5:1 Afjet Afyonspor U21

1

[3-0] H2H
Turkey A2 League U19
F09:00Bursaspor U19

2

1:2 Galatasaray U19

4

[0-0] H2H
Turkey 2 Ligi A
F11:59Denizlispor 3:0 Afjet Afyonspor

3

[1-0] H2H
Professional Tunisian League 1
S10:00Etoile Metlaoui : US Ben Guerdane H2H
S10:00Esperance Sportive d : AS Gabes H2H
S10:00Stade tunisien : J.S. Kairouanaise H2H
S10:00Sifakesi : Club Africain H2H
Professional Tunisian League 2
S09:30ES Rades 0:0 S.S. Sfaxien H2H
S10:00AS Oued Ellil 0:0 Sfax Railways H2H
Trinidad and Tobago Super League
S20:00FC Santa Rosa 0:0 Club Sando Moruga FC H2H
Syrian League
F08:00Al-Sahel(SYR)

1

2:1 Jableh SC

2

[2-0] H2H
Advertisements:
F08:00Al-Taleiah

1

0:1 Al-Karamah

4

[0-0] H2H
F08:00Al Wathbah

5

2:1 Teshrin SC

1

4

[0-1] H2H
F08:00Al-Shorta Damascus

1

2:1 Al Nawair

2

[2-1] H2H
F08:00Hutteen FC

1

1

0:0 Al-Majd Damascus

1

[0-0] H2H
F08:00Herafio Halab 1:3 Al Ittihad (SYR)

1

[0-1] H2H
Sweden Superettan
F13:00Norrby IF

1

0:1 Orgryte[0-1] H2H
Slovakia 2. Liga
F08:30Lokomotiva Kosice

2

1:1 Tatran LM[1-1] H2H
F08:30FC STK 1914 Samorin 5:1 Inter Bratislava

3

[3-0] H2H
Switzerland - 2.Liga
F15:00Winterthur

3

2:1 Vaduz

2

[2-0] H2H
Spain Segunda Women
F16:00Union Viera CF (w) 3:0 CD Achaman Santa Luc[1-0] H2H
Futsal Spain Division De Honor
F14:30Palma Futsal 4:1 Vaidepenas Futsal[1-0] H2H
F14:45Catgas Energia Futsa 5:3 Antequera Futsal[5-0] H2H
S14:45Levante Futsal 0:0 DKV Seguros Zaragoza H2H
Serbia Prva Liga
F08:30FK Sindelic Nis

4

1:0 Zlatibor Cajetina

2

[1-0] H2H
Serbian Superliga
F11:30Cukaricki Stankom

1

1:0 Vojvodina Novi Sad

5

[0-0] H2H
Rwanda National League
F10:50APR FC

1

2:0 Amagaju[2-0] H2H
Russia Reserves League
F04:00FK Anzhi Youth

1

0:1 CSKA Moscow (R)[0-0] H2H
F05:00Lokomotiv Moscow You

1

2

1:3 FK Rostov Youth

4

[0-1] H2H
F05:00Ufa Youth

1

0:3 Rubin Kazan (R)[0-1] H2H
F07:00FK Orenburg Youth

2

1:0 Yenisey Krasnoyarsk

1

[1-0] H2H
Advertisements:
F07:00Spartak Moscow Youth

2

4:0 Arsenal Tula Youth

1

[2-0] H2H
Russia Premier League
F11:00Anzhi Makhachkala

6

0:2 CSKA Moscow

1

[0-1] H2H
F13:30Lokomotiv Moscow

2

2:1 Rostov FK

4

[1-1] H2H
Russia Division 3
F08:25Рўroitsk 3:3 Р’urevestnik

1

[0-1] H2H
F11:00Luki Energiya

2

2:1 Tekstilshchik Ivanov

1

[0-1] H2H
S11:00Chertanovo Moscow II : Dolgiye Prudy H2H
Romania Liga I
F11:00CS Voluntari

4

4:0 Concordia Chiajna

1

5

[2-0] H2H
F14:00CFR Cluj

4

1:0 CSM Studentesc Iasi

1

[1-0] H2H
Peru Reserves League
S18:30Sport Huancayo Reser 0:0 Ayacucho FC Reserves H2H
Panama Reserve League
F18:00CD Arabe Unido Reser

2

1:1 Tauro Reserves

3

[0-1] H2H
Pakistan Premier League
F06:00Muslim FC

1

0:2 Pakistan Army[0-2] H2H
S04:00Afghan FC 0:0 KPT FC H2H
Portugal U23
F10:30Cova Piedade U23

1

1:1 Feirense U23[0-0] H2H
F11:30Rio Ave U23

2

1:0 Coimbra EC U23

3

[0-0] H2H
S10:30Feirense U23 0:0 Cova Piedade U23 H2H
Portugal Campeonato Nacional
F15:15Vila Real

1

0:6 FC Porto

1

[0-3] H2H
Poland Ekstraklasa
F11:59Piast Gliwice

1

1:1 Lechia Gdansk

3

[1-0] H2H
F14:30Jagiellonia Bialysto

2

2:1 Pogon Szczecin

4

[0-0] H2H
Poland Mloda Ekstraklasa
F05:00Lech Poznan (Youth) 7:0 Ruch Chorzow (Youth)[2-0] H2H
F07:00Legia Warszawa (Yout 5:2 Jagiellonia Bialysto[2-0] H2H
Advertisements:
Poland Liga 2
F11:59Garbarnia Krakow

1

1:3 LKS Nieciecza

1

[0-0] H2H
F13:10Sandecja Nowy Sacz

4

2:0 Wigry Suwalki

4

[1-0] H2H
F14:45Stal Mielec 2:0 GKS Katowice

2

[0-0] H2H
Poland Ekstraklasa
S18:00Legia Warszawa : Wisla Krakow H2H
S18:00Zaglebie Lubin : Wisla Plock H2H
Peru Primera Division
F21:00Sport Huancayo

2

3:3 Inti Gas Deportes

3

[1-1] H2H
S16:00Sporting Cristal : UTC Cajamarca H2H
S16:00Alianza Lima 0:0 FBC Melgar H2H
Primera Division de Paraguay
F18:303 De Febrero 0:0 Deportivo Capiata

3

[0-0] H2H
Palestine Football League
F09:00Markaz Tulkarm

1

2

2:1 Ahli Alkhaleel

1

4

[2-0] H2H
F10:00Shabab Althahrea

3

0:1 Hilal AL Quds

4

[0-0] H2H
S09:00Markz Balata 0:0 Al Birah H2H
Oman Professional League
F08:50Al Oruba Sur 0:0 Mjees

1

[0-0] H2H
F09:00Muscat 1:1 Al-Nasr(OMA)

2

[0-0] H2H
F09:00Saham

3

1:1 Al-Suwaiq

1

[0-0] H2H
F09:15Dhufar

1

2:2 Al-Nahda Muscat

2

[1-0] H2H
F11:59Oman Club

1

2

2:1 Alrstak

3

[2-1] H2H
F11:59Sohar Club 5:4 Al Shabab(OMA)

1

4

[3-3] H2H
F12:15Mrbat

2

2:1 Sur Club[1-0] H2H
S08:50Mjees : Al Oruba Sur H2H
S09:00Al-Nasr(OMA) : Muscat H2H
S09:00Al-Suwaiq : Saham H2H
S09:15Al-Nahda Muscat : Dhufar H2H
S11:59Alrstak : Oman Club H2H
S11:59Al Shabab(OMA) : Sohar Club H2H
S12:15Sur Club : Mrbat H2H
New Zealand Football Championship
F23:00Eastern Suburbs AFC 5:0 Hawke's Bay United

3

[2-0] H2H
New Zealand NRFL Premier Division Women
F21:00WaiBOP FF Women 0:0 Central Football W[0-0] H2H
F20:00Canterbury United (w 3:1 Southern United (NZL[1-1] H2H
Northern Ireland Women's Super
S15:00Sion Swifts (w) 0:0 Linfield (w) H2H
Northern Ireland Premier League
F15:00Newry City

1

0:2 Institute FC

2

[0-2] H2H
Mexico Youth U20
F10:00Atlas U20

1

4:0 Veracruz U20

1

[2-0] H2H
Mexico Liga MX Femenil
F17:00Club Necaxa Women

1

0:3 Chivas Guadalajara W

1

[0-0] H2H
Mexico Segunda Division
F11:00Unam Pumas II

1

2:1 Real Zamora

2

[0-0] H2H
F11:00Club America II

2

3:1 Sporting Canamy[2-1] H2H
F17:00CD Nuevo Chimalhuaca

1

3

0:3 Constructores Gomez

5

[0-0] H2H
F21:00Atletico Saltillo

1

1:3 Deportivo Cafessa

1

1

[1-2] H2H
S19:00Estudiantes Tecos 0:0 Correcaminos II H2H
Mexico Primera Divison A
F20:00UAEM Potros

1

0:1 Zacatepec

1

[0-1] H2H
F21:00Atletico San Luis

1

3:1 Cafetaleros de Tapac

1

[0-1] H2H
F22:00Venados FC

2

1:1 Alebrijes de Oaxaca

2

[1-0] H2H
F22:00Tampico Madero

3

4:1 Leones Univ Guadalaj

2

[2-0] H2H
Primera Division de Mexico
F22:00Atlas

2

4:3 Veracruz

1

3

[2-2] H2H
Malta First Division League
F13:00Swieqi United

4

3:4 Zebbug Rangers

3

[1-3] H2H
F13:00Santa Lucia

1

4:2 San Gwann

3

[3-1] H2H
Malta Premier League
F11:59Senglea Athletic

4

0:1 Gzira United

1

3

[0-0] H2H
F14:15Qormi F.C

3

0:2 St. Andrews

3

[0-1] H2H
S14:15Hibernians FC : Hamrun Spartans H2H
Leinster Senior Cup
F14:45Tolka Rovers

2

2:1 Inchicore Athletic F

2

[1-0] H2H
S14:45Cherry Orchard 0:0 Mullingar Athletic H2H
Lebanese Premier League
F09:00Racing Beirut

2

0:1 Al-Ansar (LIB)[0-0] H2H
Latvia Premier League
F11:59Rigas Futbola skola

2

3:0 FK Valmiera[1-0] H2H
Saudi Professional League
F11:10Al-Baten 0:2 Al-Nasr(KSA)[0-1] H2H
F11:10Al-Faisaly Harmah 1:4 Al-Taawon

1

[1-2] H2H
F11:15Al Raed

1

0:3 Al-Fateh

4

[0-1] H2H
F13:00Al Ittihad(KSA)

1

1:1 Uhud

1

6

[0-0] H2H
Saudi Arabia Division 2
F08:05Al Sahel 0:0 Al-Akhdoud[-] H2H
F08:05Jubail 0:0 Al Drae[-] H2H
S08:20Al-Draih 0:0 Al-Riyadh H2H
S08:20Al-Sadd FC(SA) 0:0 Hercue H2H
S08:25Afief 0:0 Alwatani H2H
S08:30Al Bukayriyah 0:0 Al-Muzahmiyya H2H
S08:30Al-Arabi(KSA) 0:0 Al Kholood H2H
S08:35Arar FC 0:0 Hottain (KSA) H2H
S08:45Wajj 0:0 Al-Sharq H2H
S08:50Al-Ghazwa 0:0 Al-Taqdom H2H
S08:55Al-Suqoor(KSA) 0:0 Al-Jndal H2H
Kenya Super League
F08:00Nakumatt

2

1:0 Wu Shuru

3

[1-0] H2H
Kazakhstan Division 1
F06:00Kairat Academy

1

1:1 Ekibastuzets

1

4

[1-0] H2H
J-League Division 2
F06:00Zweigen Kanazawa FC

2

0:0 Ehime FC[0-0] H2H
Jordan Premier League
F10:00Al-Ahly

2

0:1 Al Wihdat Amman

3

[0-0] H2H
F12:30Al Hussein Irbid

1

2:0 Shabab AlOrdon

3

[1-0] H2H
Japan Regional League
F22:00NIFS Kanoya FC 5:0 Union Grand Prix[3-0] H2H
F22:00Okinawa SV 4:0 Tokyo International [4-0] H2H
Japan Futsal League
F22:30F-League selection F 0:0 Espo Lada Hokkaido F[-] H2H
F06:00Agleymina Hamamatsu 1:4 Shonan Bellmare Futs[0-3] H2H
F06:30Fugador sumida Futsa 3:2 Bardral Urayasu Futs[2-0] H2H
Japan Youth Sahara Cup
F22:00Albirex Niigata (You 0:0 Montedio Yamagata (Y[-] H2H
Italian Campionato Nazionale Primavera
F09:00AS Roma U20

2

5:0 Palermo U20

1

[2-0] H2H
F13:00Juventus U20

2

2:0 Chievo U20

1

[1-0] H2H
Italian Serie B
F15:00Spezia

1

1:3 Pescara

2

[1-2] H2H
Israel Youth League
F11:00TSC Lazio Futsal 2:2 Augusta Seaborne Fut[1-2] H2H
Israel B League
F06:00Hapoel Asi Gilboa

1

0:3 Hapoel Umm Al Fahm

3

[0-3] H2H
F06:30Maccabi Kiryat Gat

3

2:0 Hapoel Bikat Hayarde

1

[2-0] H2H
F06:45AS Nordia Jerusalem

3

0:1 Maccabi Herzliya

3

[0-0] H2H
F07:00Hapoel Herzliya 1:0 Hapoel Shfaram

1

3

[0-0] H2H
F07:00Maccabi Tzur Shalom

2

0:2 Maccabi Ironi Kiryat

3

[0-0] H2H
F07:00Beitar Kfar Saba Shl 0:0 Hapoel Holon Yaniv

2

[0-0] H2H
F07:00Maccabi Shaarayim 1:0 Hapoel Mahane Yehuda

4

[0-0] H2H
F07:15Hapoel Kaukab

2

1:0 Hapoel Migdal HaEmek

3

[0-0] H2H
F07:15Kafr Qasim

2

2:0 Maccabi Yavne

1

[1-0] H2H
F07:30Ironi Tiberias

3

2:0 Ironi Nesher

3

[1-0] H2H
F07:30Moadon Sport Tira

2

1:2 Hapoel Jerusalem

1

3

[0-0] H2H
F07:30Hapoel Bnei Zalfa 1:1 Hapoel Ironi Baka El[0-0] H2H
F07:30Hapoel Azor

3

2:0 Maccabi Kabilio Jaff

3

[1-0] H2H
F07:30AS Ashdod

1

0:2 Hakoah Amidar Ramat

2

[0-1] H2H
F08:00Hapoel Kfar Shalem 1:3 Shimshon Kafr Qasim[1-0] H2H
Israel Leumit League
F08:00Hapoel Ashkelon

2

1:1 Hapoel Afula

4

[1-0] H2H
F08:00Hapoel Ramat Gan

2

2:1 Maccabi Ahi Nazareth

3

[0-0] H2H
F08:00Hapoel Iksal

1

2:1 Sectzya Nes Ziona

1

[0-0] H2H
F08:00Hapoel Katamon Jerus

2

3:3 Hapoel Bnei Lod

2

[2-2] H2H
F08:00Ironi Nir Ramat HaSh

2

3:0 Hapoel Marmorek lron

1

[2-0] H2H
S11:00Hapoel Natzrat Illit 0:0 Hapoel Kfar Saba H2H
Israel C League
F05:00MS Hapoel Yeroham 1:0 SC Maccabi Ashdod[0-0] H2H
F05:00Beitar Petah Tikva

2

2:0 Ironi Rishon Lezion

1

[0-0] H2H
F05:30SC Beer Sheva

4

0:0 Beitar Ironi Kiryat

1

[0-0] H2H
F05:30Bnei Yeechalal Rehov

2

1:0 Beitar Givat Zeev Sh

2

[0-0] H2H
F06:00Hapoel Kiryat Ono

1

1:1 Maccabi Lroni Amisha

1

[0-0] H2H
F07:00Ironi Beit Dagan

1

3:4 Shimshon Tel Aviv

1

[1-2] H2H
F07:00Hapoel Ortodoxim Jaf

4

3:2 MS Tseirey Taybe

2

[2-0] H2H
F07:30Ironi Or Yehuda

4

1:2 Hapoel Hod HaSharon

1

4

[0-1] H2H
F08:00Maccabi Ahi Iksal

1

1

0:1 Maccabi Nujeidat Ahm

3

[0-0] H2H
S07:00MS Ironi Kuseife 0:0 Maccabi Lroni Kiryat H2H
Indian Super League
F10:00Mumbai City 2:0 Pune City

3

[2-0] H2H
Iraqi Premier League
F08:00Al Bahri 0:1 Al Semawah[0-0] H2H
F10:15Naft Alwasat 1:0 Al Karkh

1

[1-0] H2H
Ireland Leinster Senior League
F14:45Carrigaline United 1:2 Cobh Wanderers

1

[0-0] H2H
S14:45Rockmount Juniors 0:0 Cobh Wanderers Junio H2H
Ireland First Division
F14:45Finn Harps

4

2:0 Drogheda United

3

[1-0] H2H
Indonesia Liga 1 U19
F04:00Perseru Serui U19 0:2 Mitra Kukar U19

2

[0-1] H2H
F04:30Persebaya Surabaya U

2

3:1 Persela Lamongan U19

1

[1-0] H2H
F04:30PSIS Semarang U19

1

1:1 SMS Medan U19

3

[0-1] H2H
India Goa Professional League
F06:30Panjim Footballers

2

0:0 Just Lang Ge Uthai A

1

[0-0] H2H
Indonesia Division 1
F04:30Mitra Kukar

2

0:1 Bhayangkara Surabaya

2

[0-1] H2H
F04:30Pusamania Borneo FC

1

1:2 PSM Makassar

2

[1-1] H2H
F07:30Barito Putera 0:0 Perseru Serui

1

5

[0-0] H2H
S07:30Persija Jakarta 0:0 Persela Lamongan H2H
Primera Division de Honduras
F21:15Honduras Progreso

2

1:1 CD Vida

2

[1-1] H2H
Holland Eredivisie Women's
F13:30ADO Den Haag (w) 4:1 VV Alkmaar (w)[3-0] H2H
F13:30PSV Eindhoven (w) 5:0 RKSV Achilles 29 (w)

1

[2-0] H2H
F13:30FC Twente Enschede (

1

0:0 SC Heerenveen (w)

2

[0-0] H2H
S13:30Ajax Amsterdam (w) : Excelsior Barendrech H2H
Germany Youth U19 League
S12:30Karlsruher SC U19 : Hoffenheim U19 H2H
Germany Regionalliga
F13:00TSV Buchbach

1

0:3 SpVgg Bayreuth

1

[0-1] H2H
F13:00FC Augsburg II 1:1 VfR Garching

1

[1-1] H2H
F13:00Greuther Furth (Yout

2

0:0 Bayern Munchen (Yout

2

[0-0] H2H
F13:00FSV Frankfurt

2

2:3 TSG Hoffenheim (Yout

2

[0-2] H2H
F13:00BFC Viktoria 1889

1

0:1 Rot-Weiss Erfurt

4

[0-0] H2H
F13:30FC Memmingen

1

6:2 FV Illertissen

1

4

[3-0] H2H
F13:30FK Pirmasens

2

1:1 Kickers Offenbach

2

[0-1] H2H
F13:30VFB Lubeck

4

3:1 Werder Bremen (Youth

5

[1-1] H2H
F13:30Viktoria koln

4

1:0 SV Lippstadt

1

[0-0] H2H
F13:30Monchengladbach AM.

3

0:1 Bonner

2

[0-1] H2H
F13:30SV Rodinghausen

4

1:2 Wuppertaler SV Borus

4

[0-2] H2H
Germany Oberliga NOFV
F13:00SC Eltersdorf 3:0 Bayern Hof[2-0] H2H
F13:00SC Concordia Hamburg

1

4

1:1 HSV Barmbek Uhlenhor

3

[1-0] H2H
F13:00Brinkumer SV 5:3 LTS Bremerhaven[2-1] H2H
F13:30Habenhauser

2

2:3 BSC Hastedt

2

[1-0] H2H
F13:30KSV Baunatal

2

2

0:3 FSC Lohfelden

2

[0-1] H2H
F13:30Bad Vilbel 5:0 FC Ederbergland

3

[4-0] H2H
F13:30TuS Osdorf

3

2:0 SV Curslack Neuengam

1

1

[0-0] H2H
F13:30FSV luckenwalde

2

2:0 VFC Plauen

4

[0-0] H2H
F13:30SC Victoria Hamburg

2

3:0 SV Rugenbergen

2

[2-0] H2H
F13:30FC Oberneuland 6:0 OSC Bremerhaven[3-0] H2H
F14:00SG Union Sandersdorf 2:0 Ludwigsfelder FC[2-0] H2H
F14:00BV Cloppenburg 1:0 Heeslinger SC[1-0] H2H
F14:00FC Suderelbe 1:4 TSV Sasel[0-0] H2H
S13:00Nottingen 0:0 Germania Friedrichst H2H
S13:30KSV Vatan Sport Brem 0:0 Schwachhausen H2H
Northern German state premier league - bayern
F13:30Hammer SpVg 3:0 FC Brunninghausen[1-0] H2H
Georgia Division
F07:00Samgurali Tskh

2

1:1 FC Shevardeni[1-1] H2H
F07:00FC Gagra

1

5:1 Merani Tbilisi

4

[2-1] H2H
Georgia Primera Division
F07:30Chikhura Sachkhere 2:1 Dila Gori

2

[2-0] H2H
France Ligue 2
F14:00Troyes

2

1:2 Sochaux

1

[1-0] H2H
F14:00Ajaccio

1

3:2 Le Havre

2

[2-0] H2H
F14:00Clermont

4

0:0 Red Star FC 93

2

[0-0] H2H
F14:00Metz

2

3:0 Chamois Niortais

4

[1-0] H2H
F14:00Nancy

1

1

1:2 Grenoble

1

[0-1] H2H
F14:00Orleans US 45

1

1:0 Valenciennes

1

[0-0] H2H
F14:00Paris FC 0:0 Chateauroux

1

[0-0] H2H
F14:00AJ Auxerre

2

2:0 Avenir Sportif Bezie

3

[0-0] H2H
UEFA European Women
F05:30Norway (w) U17

1

2:0 Israel (w) U17[0-0] H2H
F08:00Croatia (w) U17 0:1 Russia (w) U17[0-0] H2H
Estonia II Liiga
F12:45JK Piraaja Tallinn

1

5:0 JK Trans Narva II

2

[1-0] H2H
England Ryman(Isthmian) League
F14:45Aveley

1

2:1 Basildon United

1

5

[1-0] H2H
Primera Division de Ecuador
F20:15CD El Nacional 1:3 Universidad Catolica

1

[0-2] H2H
Danish SAS Ligaen
F13:00Esbjerg

1

2:0 Hobro

1

[0-0] H2H
Denmark - 4.Liga
S13:30Prespa 0:0 PI Fodbold H2H
Denmark - 2.Liga
F13:00Kolding FC

2

3:1 Ringkobing

1

[0-0] H2H
Denmark Youth U19
F08:00Aarhus AGF U19

1

2:1 FC Kobenhavn U19

1

[1-0] H2H
Czech Republic U19 League
F07:00Banik Ostrava U19 1:0 Vysocina Jihlava U19

2

[0-0] H2H
F07:00MFK Karvina U19

2

1:2 Tescoma Zlin U19

3

[0-1] H2H
Czech Group D League
F11:59Slavia Kromeriz

2

2:2 Unicov

3

[0-0] H2H
Czech Republic 2.Liga
F11:59Usti nad Labem

2

3:0 FK MAS Taborsko

3

[3-0] H2H
F11:59SC Znojmo

3

0:4 Pardubice

2

[0-3] H2H
F11:59Dynamo Ceske Budejov

2

3:1 Hradec Kralove

1

[2-1] H2H
Czech Republic Gambrinus Liga
F11:59Bohemians 1905

1

2:2 FC Viktoria Plzen

2

[1-1] H2H
Cyprus Division 3
F11:00Ethnikos Assia

1

3

1:3 Elpida Astromeriti

1

[0-1] H2H
Cyprus 2 Division
F11:59Othellos Athienou

4

0:0 Ethnikos Achnas FC

6

[0-0] H2H
Croatia 1.Division
F11:59Inter Zapresic

2

1:2 Rijeka

1

2

[0-1] H2H
Chile Primera B
S08:00San Marcos de Arica : Barnechea H2H
Primera Division de Chile
F19:00Union Espanola

2

2:1 Deportes Temuco[0-0] H2H
Bulgaria U19
F08:30Cherno More U19 3:1 Beroe U19[2-1] H2H
F08:30FC Dunav Ruse U19 1:0 Ma Alexis U19[1-0] H2H
F08:30Pirin Blagoevgrad U1 2:1 Montana U19[2-1] H2H
F08:30Slavia Sofia U19 2:1 Ludogorets Razgrad U

1

[1-0] H2H
F08:30Yantra Gabrovo U19 3:0 Sliven U19[0-0] H2H
Bulgaria Premier League
F13:00Vereya 2:2 Botev Vratsa

2

[0-2] H2H
Brazil Serie D
F14:00Avai U19 1:0 Joinville EC U19

1

[0-0] H2H
Brazil Serie B
F18:15CRB AL

2

2:0 Goias

1

[0-0] H2H
F19:30Sao Bento

2

0:0 Criciuma

1

4

[0-0] H2H
F20:30Ponte Preta

2

2:1 Figueirense

2

[1-0] H2H
Brazil Campeonato Paulista Youth
F14:00Guarani SP (Youth)

2

2:2 Corinthians Paulista

2

[0-0] H2H
F17:00America RN (Youth)

1

0:1 Fortaleza (Youth)

1

2

[0-1] H2H
Panama Liga Nacional de Ascenso
F21:00San Martin FC

2

1:1 Leones de America FC

2

[0-0] H2H
F21:00CD Arabe Unido 0:0 Tauro FC[0-0] H2H
Belgium Women's Premier League
S14:00Standard Liege (w) : Racing Genk (w) H2H
S14:30Oud Heverlee Leuven : Anderlecht (w) H2H
Belarusian Premier League
F11:59FK Vitebsk

1

3:1 Dnepr Mogilev[1-0] H2H
S10:30Slutsksakhar Slutsk : FC Torpedo Zhodino H2H
S10:30Dinamo Brest 0:0 Torpedo-MAZ Minsk H2H
S10:30FK Vigvam Smolevichy : FK Isloch Minsk H2H
S10:30Luch Minsk 0:0 FC Gomel H2H
Belgian U21
F13:30Racing Genk U21

1

3:1 St.-Truidense U21

2

[3-1] H2H
F13:30Club Brugge U21

1

3:2 Standard Liege U21

1

[2-1] H2H
F14:00Royal Antwerp FC U21

1

4:1 Cercle Brugge U21

1

[1-0] H2H
Belgium Reserve 1 League
F14:00Antwerp Reserves 4:1 Cercle Brugge Reserv[1-0] H2H
Belgian Second Division
F14:30Westerlo

1

0:1 Oud Heverlee

1

[0-1] H2H
S14:00Mechelen : KFCO Wilrijk H2H
Belgian Pro League
F14:30Club Brugge 1:1 Red Star Waasland

1

[0-0] H2H
Azerbaijan Division 2
F07:00Olimpik-Shuvalan Bak

1

4

1:1 Zaqatala FK

2

[0-0] H2H
F07:00FC Agsu

4

2:1 Qarabag II

1

[1-1] H2H
F07:00FK Kapaz Ganca 0:0 Keshla FK II

6

[0-0] H2H
F07:00Standard Sumgayit II

6

2:0 PFC Neftchi II

2

[1-0] H2H
F07:00Turan Tovuz

1

2:1 Sabah II

2

[2-0] H2H
Austria Erste Division
F13:10SG Austria Klagenfur

3

2:2 SKU Amstetten

2

[0-2] H2H
F13:10Austria Lustenau

3

5:2 Austria Wien (Youth)

3

[4-1] H2H
F13:10FC Blau Weiss Linz

2

1:1 SV Horn

3

[0-0] H2H
F13:10Lafnitz

1

0:0 SV Ried

1

[0-0] H2H
F13:10FC Magna Wiener Neus

1

2:1 FC Liefering

3

[0-0] H2H
F13:10WSG Wattens

2

4:1 FC Superfund Paschin

4

[1-1] H2H
Austria Landesliga
F12:10SAK Klagenfurt

2

4:1 ASKO Wolfnitz

1

2

[1-1] H2H
F13:00Usv Mettersdorf

4

0:1 TSV Sparkasse Pollau[0-0] H2H
F13:00USV Gnas

2

1:1 SV Lafnitz II

2

[0-1] H2H
F13:00SV Wildon

1

1:4 St. Anna am Aigen

2

[0-1] H2H
F13:00SV Strass

3

4:1 SV Baumit Peggau

2

[2-1] H2H
Austrian 3.Liga
F13:00Neusiedl

1

2:0 Traiskirchen

5

[2-0] H2H
F13:00ASV Bruck

2

0:2 SV Leobendorf[0-0] H2H
F13:00St.Polten Amateure 2:1 Trenkwalder Admira (

1

[1-0] H2H
F13:00SC Schwaz

1

5

0:2 Kufstein

2

[0-1] H2H
F13:00Bischofshofen

1

0:7 USK Anif

1

[0-1] H2H
F13:00SV Grodig

1

1:0 FC Pinzgau Saalfelde

3

[0-0] H2H
F13:00SV Wals-Grunau

2

1:3 St. Johann

2

[1-2] H2H
F13:00SV Seekirchen

1

3

3:2 Rheindorf Altach B

1

4

[2-2] H2H
F13:00Vocklamarkt

1

3:1 SV Lendorf

4

[1-1] H2H
F13:00VST Volkermarkt

2

1:5 SC Gleisdorf

1

[0-1] H2H
F13:00FC Wels 1:3 TUS Bad Gleichenberg[0-2] H2H
F13:00Wolfsberger AC Amate 1:2 Grazer AK[0-2] H2H
F13:30ASK Ebreichsdorf 2:2 Parndorf[0-1] H2H
F13:30SV Schwechat

2

0:0 Stadlau

3

[0-0] H2H
F13:30SC Mannsdorf

2

1:1 Wiener SC

1

2

[0-0] H2H
Australia A-League
F04:50Adelaide United

1

1:1 Sydney FC

4

[1-0] H2H
Armenia Division 2
F07:00Erebuni

2

0:2 Alashkert B Martuni[0-0] H2H
The women's league of Argentina
F14:30Boca Juniors (w) 3:0 Estudiantes LP (w)

1

[0-0] H2H
Argentina Torneo B
F15:00San Jorge Tucuman

3

2:1 Sarmiento Resistenci

3

[0-0] H2H
F20:30Chaco For Ever 1:0 G.San Martin Formosa

2

5

[0-0] H2H
Argentina Reserve League
F09:00Velez Sarsfield Rese

3

2:0 Gimnasia LP Reserves

1

[2-0] H2H
F09:00Estudiantes LP Reser

2

0:0 Atletico Tucuman Res

2

[0-0] H2H
F09:00Colon Reserves

1

0:1 CA River Plate Reser

5

[0-1] H2H
Argentine Division 2
F14:30Almagro

6

1:2 Ferrol Carril Oeste

1

[0-0] H2H
F14:30Arsenal de Sarandi

1

1:0 Deportivo Moron

2

[0-0] H2H
F20:00Atletico Rafaela

2

2:0 Olimpo Bahia Blanca

1

4

[2-0] H2H
Argentine Division 1
F18:00Defensa Y Justicia 2:0 Talleres Cordoba

1

[2-0] H2H
F18:00Velez Sarsfield

2

1:0 Gimnasia La Plata

1

5

[0-0] H2H
F20:15Colon de Santa Fe

1

1:0 River Plate

2

[0-0] H2H
Argentina Prim C Metropolitana
F14:00Deportivo Riestra

2

3

0:3 San Telmo

2

[0-1] H2H
F14:30Tristan Suarez

3

3:0 Sacachispas

3

[2-0] H2H
F14:30Talleres Rem de Esca

3

2:1 Almirante Brown

3

[1-0] H2H
Algerian Ligue Professionnelle 2
F10:00USM EL HARRACH

2

0:0 ASO Chlef[0-0] H2H
F11:00JSM Skikda

1

2:0 USM Blida

2

[2-0] H2H
F11:00RC Relizane

1

2:0 RC Kouba

4

[0-0] H2H
F12:45MC El Eulma

1

1:0 A Bou Saada

4

[0-0] H2H
Algerian Ligue Professionnelle 1
F11:59NA Hussein Dey

1

2

0:2 CR Belouizdad

3

[0-1] H2H
F12:45USM Bel Abbes

1

2:2 USM Libreville

1

[0-1] H2H
F12:45MC Oran

2

0:0 JS kabylie

3

[0-0] H2H
F14:00JS Saoura

3

2:2 Paradou AC

3

[1-0] H2H
AFC U-19 Championship
F05:00Iraq U19

2

3:3 Thailand U19

2

[2-1] H2H
F05:00Vietnam U19 1:2 Jordan U19

1

[1-1] H2H
F08:00Japan U19

1

5:2 Korea DPR U19

1

2

[2-2] H2H
F08:00Korea Republic U19

2

1:1 Australia U19

2

[0-0] H2H
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester
F14:30Yupanqui

3

2:1 Centro Espanol

5

[0-0] H2H
Argentina group C Tebolidun League Manchester
F14:30Villa San Carlos

3

0:0 Deportivo Armenio

1

[0-0] H2H
F14:30General Lamadrid

1

2

2:1 Ferrocarril Midland

3

[1-0] H2H
F14:30Club Lujan

1

1:1 Canuelas FC

2

[0-0] H2H
F14:30Ituzaingo

4

1:4 Victoriano Arenas[1-1] H2H
F15:00Central Cordoba De R

2

3:1 Berazategui

1

2

[1-1] H2H
S14:00Sportivo Dock Sud : San Martin Burzaco H2H
S14:00Sportivo Barracas : Sportivo Italiano H2H
Advertisements: