19:55 (GMT -5)
En | Ru | Az | Tr
Advertisements:

Yesterday Scores

Order by: Time / League
refresh Refresh
Download Android Free Livescores APP
F07:00St Josephs Youth 0:0 Nairobi Star City[-] H2H
F00:30Biu Chun Rangers

1

1:1 South China AA[1-0] H2H
F00:30Citizen

2

3:2 Dreams Metro Gallery

2

[1-2] H2H
F00:30Wing Yee FT

2

1:0 Wong Tai Sin

3

[0-0] H2H
F00:30Central Western Di 2:0 Flower[1-0] H2H
F00:30Sao Jose(AP)

1

3:0 Kowloon City

1

1

[2-0] H2H
F00:30Kwong Wah AA 2:0 Wan Chai[0-0] H2H
F01:00Gold Coast Knights

1

4:1 SWQ Thunder[3-1] H2H
F01:00Sunshine Coast FC

3

0:4 Brisbane Strikers[0-2] H2H
F01:00Sydney FC 1:1 Central Coast Marine

1

[0-1] H2H
F01:00North Bangkok Univer

2

2:3 Bangkok University D

1

[0-2] H2H
Advertisements:
F01:00Brisbane Olympic Uni

2

4:0 Western Pride U20

2

[1-0] H2H
F01:00Army United U19

2

1:4 Assumption United U1

2

[0-2] H2H
F01:30Hong Kong Sapling

2

4:1 Yuen Long FC

1

2

[1-1] H2H
F02:00Rockdale City Suns

1

0:2 Hake Ya Dong in Sydn

1

[0-1] H2H
F02:00FEU Tamaraws

1

4:1 UE Red Warriors

1

[1-0] H2H
F02:07Taringa Rovers

1

7:3 North Star[2-1] H2H
F02:09Brisbane Knights 0:3 Annerley FC

2

[0-2] H2H
F02:30Happy Valley

2

9:0 Mutual Football Club

1

[3-0] H2H
F02:30Eastern District SA

2

3:2 Tai Chung FC

5

[2-2] H2H
F02:30Manly United

1

2:1 Sydney Olympic[0-0] H2H
F02:30Sydney United

1

2:1 Spirit FC

1

[2-1] H2H
F02:30North District FC 1:0 Sham Shui Po[0-0] H2H
F02:35Tung Sing FC

4

0:1 Kwun Tong

1

[0-1] H2H
F02:35Fu Moon FC

1

3:0 Convoy Sun Hei

1

[1-0] H2H
F03:00Lou Gansike Sol 3:4 LKS Nieciecza[1-2] H2H
F03:00FC Murom

1

0:2 Chertanovo Moscow

1

[0-0] H2H
F03:00Pstni

2

2:2 Persija Jakarta

1

[2-1] H2H
F03:05Souths United SC (w)

1

9:0 Weston Pud(w)[4-0] H2H
F03:15Brisbane Olympic Uni 3:2 Western Pride

4

[0-1] H2H
F03:30Vietnam U22 2:1 Philippines U22[0-0] H2H
Advertisements:
F03:45Lucky Mile FC 5:1 Metro Gallery Sun So[0-0] H2H
F03:55Inter Bataysk

1

1

2:1 Aksai

1

[2-0] H2H
F04:00Fiorentina U20

1

0:0 Atalanta U20

2

[0-0] H2H
F04:00Cockburn City 1:0 Perth Glory (Youth)

2

[0-0] H2H
F04:00Trabzonspor U21

1

1:2 Alanyaspor U21

3

[1-1] H2H
F04:00Kasimpasa U21

4

2:3 Galatasaray U21

5

[0-1] H2H
F04:00Buyuksehir Belediye 1:0 Sivasspor U21[0-0] H2H
F04:00Kasem Bundit Univers

3

3:2 Port FC U19

4

[2-2] H2H
F04:00KAMAZ Naberezhnye Ch

1

1:2 FK Biolog

1

[0-2] H2H
F04:00Afjet Afyonspor U21

2

0:2 Giresunspor U21

2

[0-2] H2H
F04:00Thanh Hoa

2

1:3 Hong Linh Ha Tinh[0-1] H2H
F04:00SK Nova Dedinka 5:0 Slovan Vinicne[5-0] H2H
F04:15Subiaco AFC 4:2 Dianella White Eagle

1

[2-1] H2H
F04:30Eastern A.A Football

1

1:4 Southern District

3

[1-2] H2H
F04:30Besiktas (w)

1

2:1 Atasehir Belediyesi

1

[0-0] H2H
F04:30Osmanlispor FC U21

2

2:2 Kardemir Karabukspor

4

[0-1] H2H
F04:30Sheikh Jamal

1

0:0 Sheikh Russel KC[0-0] H2H
F04:30MSK Zilina B 4:2 Trinec[1-2] H2H
F04:30Apollon Larissa U19

1

3

0:1 Kerkyra U19

2

[0-1] H2H
F04:52GSP Polet

1

1:1 FK Torlak

1

4

[1-0] H2H
Advertisements:
F04:55Fatih Vatan Spor (w) 1:0 Kirecburnu (w)[1-0] H2H
F05:00TepliceU21

1

0:1 FK Baumit JablonecU2[0-1] H2H
F05:00Eintracht Frankfurt 3:0 SpVgg Unterhaching U[2-0] H2H
F05:00Dynamo DresdenU17 1:0 Holstein Kiel U17[1-0] H2H
F05:00Werder Bremen U17 3:1 Union Berlin U17[0-0] H2H
F05:00FC Schalke 04 U17 0:5 Dortmund U17[0-4] H2H
F05:00Bochum U17 1:4 Koln U17[1-0] H2H
F05:00FC Hennef 05 U17 3:1 SG Unterrath U17[1-0] H2H
F05:00Fortuna Dusseldorf U 3:0 MSV Duisburg U17[1-0] H2H
F05:00Monchengladbach (w) 1:4 SC Sand (w)[0-3] H2H
F05:00FSV Frankfurt U19

2

0:3 Ingolstadt U19[0-2] H2H
F05:00Kaiserslautern U19

2

0:1 Bayern Munchen U19

1

[0-1] H2H
F05:00Monchengladbach U19

1

1:1 RW Oberhausen U19

1

[0-0] H2H
F05:00Borussia Dortmund U1

4

0:1 Schalke 04 U19

1

[0-0] H2H
F05:00Rot-Weiss Essen U19

2

0:1 Fortuna Dusseldorf U

4

[0-1] H2H
F05:00SV Rodinghausen U19

1

0:2 VfL Bochum U19

2

[0-0] H2H
F05:00Karaman Belediyesi S 5:0 Kocaeli Birlik Spor[3-0] H2H
F05:00Ofspor 0:5 Yeni Orduspor[0-2] H2H
F05:00Osmaniyespor 4:0 Adiyamanspor

1

[1-0] H2H
F05:00Pazarspor

2

2:1 Catalca Spor

3

[1-1] H2H
Advertisements:
F05:00Erzincanspor 5:1 Korfez Bld.[0-1] H2H
F05:00Fatsa Belediyespor 2:1 Ankara Adliyespor[2-0] H2H
F05:00Payas BS 1975 1:0 Diyarbakirspor

1

[0-0] H2H
F05:00Kahramanmarasspor

1

1:0 Darica Genclerbirlig[1-0] H2H
F05:00Sivas Dort Eylul Bel

3

1:0 Karagumruk

1

1

[1-0] H2H
F05:00Amedspor 2:1 Usakspor[0-0] H2H
F05:00Gaziantepspor 0:3 Kastamonuspor[0-0] H2H
F05:00Gumushanespor

3

1:1 Hacettepe SK

2

[1-1] H2H
F05:00Atletico de Madrid (

2

2:0 Barcelona (w)

1

[1-0] H2H
F05:00MFK Mikolaiv

1

0:0 Balkany Zorya[0-0] H2H
F05:00BrnoU21

3

3:0 Synot SlovackoU21

1

[2-0] H2H
F05:00Zlin U21

2

4:0 Kavina U21

1

[3-0] H2H
F05:00CD Montijo

2

2:1 Moralo CP

2

[1-1] H2H
F05:00Elche (w) 2:2 Mislata CF (w)

2

[2-0] H2H
F05:00Valencia B (w) 12:0 Discobolo La Torre A

1

[6-0] H2H
F05:00Bayern Munich II (w) 2:1 Wolfsburg II Women

1

[0-1] H2H
F05:00FFC Turbine Potsdam

1

5:1 SGS Essen Am Women[2-0] H2H
F05:00SV Meppen (w)

2

3:2 USV Jena (w)

4

[2-2] H2H
F05:00Barcelona U19 0:1 Real Zaragoza U19

3

[0-0] H2H
F05:00Torcy U.S U19

1

1

0:2 Le Puy Foot 43 Auver

3

[0-0] H2H
Advertisements:
F05:00Brest Stade U19 2:0 Pau FC U19[1-0] H2H
F05:00Angers SCO U19

3

3:1 Trelissac U19

1

[0-1] H2H
F05:00Matara City SC 0:1 Java Lane SC

2

[0-0] H2H
F05:00Saunders SC

2

1:3 Up Country Lions SC

1

[1-0] H2H
F05:15Santurtzi CD

6

2:1 Alaves B[0-0] H2H
F05:15Wedeler TSV

1

3

2:0 SC Condor Hamburg

1

4

[0-0] H2H
F05:25Inegolspor

2

2:1 Bayrampasaspor

1

5

[1-1] H2H
F05:30Etar 3:0 FC Dunav Ruse

1

[0-0] H2H
F05:30Almeria B

1

2

2:2 FC Cartagena

1

4

[1-2] H2H
F05:30Sevilla Atletico

3

2:0 Real Balompedica Lin

2

[1-0] H2H
F05:30Erbaaspor S 3:1 Batman Petrolspor[1-1] H2H
F05:30Ergene Velimese 2:0 Wing Larsburg[0-0] H2H
F05:30Gebzespor

4

0:1 Tepecik Bld

1

2

[0-1] H2H
F05:30Silivrispor

2

1:1 Erzin Belediyespor

1

[1-0] H2H
F05:30Nevsehirspor Genclik

1

1:2 Nazillispor

1

[1-0] H2H
F05:30Alibeykoy

1

0:1 Tekirova Belediyespo

5

[0-1] H2H
F05:30Yeni Altindag BS

5

0:0 Elazig Belediyespor

2

[0-0] H2H
F05:30Erokspor

1

3:1 Karsiyaka

2

[2-1] H2H
F05:30Kirsehir Koyhizmetle 2:1 Belediye Vanspor[0-0] H2H
F05:30Kizilcabolukspor 3:1 Sultanbeyli[2-1] H2H
Advertisements:
F05:30Bucaspor

3

0:0 Anadolu Uskudar

1

[0-0] H2H
F05:30Golcukspor

4

0:2 Bursa Niluferspor AS

2

[0-1] H2H
F05:30Halide Edip Adivarsp

2

1:0 Bayburt Ozel Idare

1

[0-0] H2H
F05:30Serik Belediyespor

4

1:1 Cizrespor

1

4

[0-1] H2H
F05:30Turgutluspor

4

3:2 Corum Belediyespor

1

3

[3-2] H2H
F05:30Etimesgut Belediye S

1

2:1 Pendikspor

2

[1-0] H2H
F05:30Fethiyespor 0:0 Tokatspor[0-0] H2H
F05:30Kirklarelispor

2

0:0 S.Urfaspor

2

[0-0] H2H
F05:30Zonguldak

1

4

1:0 Anadolu Selcukluspor

5

[1-0] H2H
F05:30Sancaktepe Belediye

2

0:2 Sariyer

3

[0-1] H2H
F05:30Torrelodones Women

1

2

2:1 Aguilas de Leon Wome

1

[1-0] H2H
F05:30Erzurum BB

2

4:2 Sivasspor

5

[2-1] H2H
F05:30PK-35 Vantaa

2

1:3 FC Espoo[1-2] H2H
F05:30Cordoba B 6:3 CD Cabecense

1

4

[3-3] H2H
F05:30SFC Minerva

4

3:1 La Union CF

4

[2-1] H2H
F05:30Casetas

1

0:2 Utebo FC

5

[0-1] H2H
F05:30CD Vicalvaro

1

4

1:4 Las Rozas

4

[0-3] H2H
F05:30Villaverde Boettiche

2

0:1 Leganes B

4

[0-1] H2H
F05:30Juventud Torremolino

1

1:5 CD Torreperogil

2

[1-1] H2H
F05:30Atletico Pinto

6

0:1 Mostoles

1

[0-0] H2H
Advertisements:
F05:30CDF Tres Cantos

1

1:4 CF Trival Valderas

1

[0-2] H2H
F05:30Alcorcon B 0:0 CD San Fernando de H[0-0] H2H
F05:30Cadiz U19

2

1:1 Calavera CF U19

2

[0-0] H2H
F05:45Racing B

6

2:0 U.M. Escobedo

1

3

[1-0] H2H
F05:45AD Siete Villas 3:1 CD Naval

1

[1-0] H2H
F05:45Grama

3

2:1 FC Vilafranca

6

[1-1] H2H
F05:45Avomdale United

2

2:0 Ringmahon Rangers

2

[2-0] H2H
F05:45FC Pyunik

1

6

1:4 Fk Riga

3

[1-0] H2H
F06:00ALG Spor Women 1:1 Hakkarigucu SK Women[0-0] H2H
F06:00Thailand Honda FC

3

1:2 Ubon UMT United

5

[1-1] H2H
F06:00Samut Sakhon

1

2:3 Ayoubi Taya[2-0] H2H
F06:00Sabayi

2

1:0 Sabah FK

2

[0-0] H2H
F06:00Real Madrid

1

3

1:2 Girona

2

[1-0] H2H
F06:00Mallorca

1

3:0 CD Lugo

5

[1-0] H2H
F06:00AC Horsens

2

3:0 Vendsyssel

1

3

[0-0] H2H
F06:00Armadale SC

4

0:5 Floreat Athena[0-1] H2H
F06:00Kajiaou U17 0:2 Pacos Ferreira U17[0-0] H2H
F06:00FC Famalicao U17 6:0 Ad Barroselas U17[0-0] H2H
F06:00Vianense U17 0:2 Gil Vicente U17[0-0] H2H
F06:00Moreirense U17 0:3 Palmeiras FC(U17)[0-2] H2H
F06:00Leixoes U17 6:1 NDS Guarda U17[0-0] H2H
F06:00Sousense U17 1:2 Academica Coimbra U1[0-0] H2H
F06:00Sp Espinho U17 2:0 Lusitano U17[0-0] H2H
F06:00Anadia U17 0:2 Feirense U17[0-0] H2H
F06:00EAS Marinha Grande U 4:1 CADE Entroncamento U[0-0] H2H
F06:00Olhanense U17 1:3 Casa Pia AC U17[0-0] H2H
F06:00Fc Barreirense U17 1:3 Portimonense U17[0-0] H2H
F06:00Lusitano EvoraU17 0:2 GD Estoril-Praia U17[0-0] H2H
F06:00Pinhalnovense U17 5:0 Despertar SC U17[0-0] H2H
F06:00Sacavenense U17 0:5 Benfica Sad U17[0-1] H2H
F06:00Uniao Leiria U17 1:3 Loures U17[0-0] H2H
F06:00Real Sport Clube U17 0:1 Vitoria FC Setubal U[0-0] H2H
F06:00Sporting Lisbon Sad 1:0 Belenenses U17[0-0] H2H
F06:00Tondela U17 0:0 Spg C Braga U17[0-0] H2H
F06:00Boavista U17 0:3 Porto Sad U17[0-0] H2H
F06:00Padroense U17 1:2 Vitoria SC Guimaraes[0-0] H2H
F06:00Rio Ave U17 2:0 Chaves U17[0-0] H2H
F06:00Burgos CF

2

0:2 UD San Sebastian Rey

1

[0-0] H2H
F06:00Celta vigo b

3

0:1 Pontevedra

6

[0-0] H2H
F06:00Fuenlabrada

1

2:0 Rapido de Bouzas

1

[0-0] H2H
F06:00CF Internacional De

6

2:0 Las Palmas Atletico

3

[0-0] H2H
F06:00AD Union Adarve

2

0:1 CD Guijuelo

2

[0-1] H2H
F06:00Sporting de Gijon B

3

0:2 Mirandes

1

[0-0] H2H
F06:00SD Ejea

3

1:1 RCD Espanyol B

2

[1-0] H2H
F06:00CF Peralada 0:1 Ontinyent CF

3

[0-0] H2H
F06:00Badajoz

3

2:0 C.D. San Fernando Is

2

1

[0-0] H2H
F06:00Jumilla

3

1:3 UCAM Murcia

5

[0-1] H2H
F06:00Malaga B

2

0:2 Don Benito

1

5

[0-1] H2H
F06:00UD Melilla

3

1:1 Granada CF B

4

[0-1] H2H
F06:00Recreativo Huelva

6

0:0 UD Ibiza

1

[0-0] H2H
F06:00Sport Clube Caldas U 2:1 Uniao Almeirim U17[0-0] H2H
F06:00TSG Hoffenheim (Yout 1:3 SV Waldhof Mannheim[0-3] H2H
F06:00Buriram United

1

1:1 Nakhon Ratchasima

1

[1-0] H2H
F06:00Coria CF

1

4

0:0 CD San Roque de Lepe

1

3

[0-0] H2H
F06:00Real Betis B

2

2:0 Sevilla C

1

6

[0-0] H2H
F06:00Ciudad de Murcia

2

5

0:2 Mar Menor

2

[0-0] H2H
F06:00Cacereno 4:0 CP Valdivia[0-0] H2H
F06:00CD Berceo

4

3:1 Vianes

8

[2-0] H2H
F06:00Albacete B

2

2:2 La Solana

3

[0-2] H2H
F06:00Univ. Oviedo

4

0:0 CD Mosconia

1

4

[0-0] H2H
F06:00SD San Ignacio

2

6:0 Pasaia KE

1

[3-0] H2H
F06:00CP San Cristobal

3

0:5 AE Prat

1

[0-1] H2H
F06:00EC Granollers

4

2:2 Cerdanyola del Valle

3

[0-0] H2H
F06:00Pobla De Mafumet CF

1

1:2 LHospitalet

5

[0-0] H2H
F06:00FC Santboia

2

1:0 Figueres

1

7

[0-0] H2H
F06:00UD Paterna

3

2:1 UD Alzira

1

4

[0-1] H2H
F06:00CD Canillas

3

0:0 RCD Carabanchel

1

5

[0-0] H2H
F06:00CD Huetor Vega

7

1:0 CD Rincon

4

[0-0] H2H
F06:00UD San Pedro

5

2:2 Torredonjimeno

1

2

[1-2] H2H
F06:00DAV Santa Ana

5

0:3 Getafe B

4

[0-2] H2H
F06:00CF Reus Deportiu II 4:0 FC Martinenc

1

2

[1-0] H2H
F06:00Porrino Industrial 3:4 Polvorin[0-0] H2H
F06:00San Rafael 2:1 Santa Catalina Atlet[0-0] H2H
F06:00La Hoya Lorca CF 2:0 Huercal[0-0] H2H
F06:00CD Azuaga 1:0 UP Plasencia[0-0] H2H
F06:00Olivenza FC 2:2 Extremadura B[0-0] H2H
F06:00CD Calamonte 3:1 CD Valdelacalzada[0-0] H2H
F06:00CD Azuqueca 1:4 CS Puertollano[0-0] H2H
F06:00Agustin Guadalix 3:2 Parla Escuela[0-0] H2H
F06:00Alhaurin de la Torre 2:1 Poli Almeria[0-0] H2H
F06:00TiPS Vantaa (w)

1

2:3 Aland United (w)[1-1] H2H
F06:00KCB 0:1 SoNy Sugar

2

[0-1] H2H
F06:00Casa Pia AC

5

0:2 Praiense

1

[0-1] H2H
F06:00Espanyol B (w)

2

1:1 Prainsa Zaragoza (w)

2

[1-1] H2H
F06:00FC Talanta

2

2:0 Kangemi All Stars

2

[2-0] H2H
F06:00Bangkok

1

2:0 Ayutthaya FC

2

[0-0] H2H
F06:00BTU United

1

3:0 Surat Thani FC[1-0] H2H
F06:00Killester United

1

1:0 St. Mochtas

1

[1-0] H2H
F06:00Sant Pere Pescador (

1

2:1 Collerense (w)

5

[1-1] H2H
F06:00Villarreal (w)

1

1:1 Plaza Argel (w)

1

[0-0] H2H
F06:00Encamp

3

1:1 UE Santa Coloma

1

2

[0-0] H2H
F06:00FC Ordino 1:3 Inter Club Escaldes[0-2] H2H
F06:00Saint Etienne U19

2

4:2 Cannes AS U19[2-1] H2H
F06:00FK Lida 0:3 FK Zalgiris Vilnius[0-0] H2H
F06:10Levadia Tallinn 2:0 Rakvere FC Flora[2-0] H2H
F06:15AFC Ajax

1

5:0 NAC Breda

3

[1-0] H2H
F06:15SC Covilha

4

3:0 Pacos de Ferreira

3

[1-0] H2H
F06:15UE Sants

1

5

0:2 UE Castelldefels

1

[0-0] H2H
F06:15Ural CF U19

1

3:2 Real Oviedo U19

4

[1-1] H2H
F06:15Inter Turku U20

1

1

2:3 TPS Turku U20

3

[0-3] H2H
F06:15Aldaia (w) 1:4 Lorca (w)[0-3] H2H
F06:30Alsinaat Alkahrabaiy 2:2 Al Semawah[1-1] H2H
F06:30East Bengal

2

1:1 Churchill Brothers

3

[0-0] H2H
F06:30Juventus (w)

1

2:0 AC Milan (w)[0-0] H2H
F06:30Spal

3

1:4 Fiorentina

4

[1-1] H2H
F06:30Foolad Khozestan

4

1:0 Naft Masjed Soleyman

3

[1-0] H2H
F06:30Al Akhaahli Alay 1:0 Alnabisheet[1-0] H2H
F06:30Thailand U22

2

1:0 Timor Leste U22

1

[0-0] H2H
F06:30AEL Larisa U19

3

0:1 Xanthi U19

4

[0-1] H2H
F06:30Agia Paraskevi (w) 4:1 Panserraikos Women[2-1] H2H
F06:30Valladolid U19

1

4:0 Almendralejo U19

1

[1-0] H2H
F06:55FK Umka

1

3:3 FC Seceranac[1-1] H2H
F07:00Sochaux

3

0:1 Lens

3

[0-1] H2H
F07:00Air Force Central

3

2:1 Udon Thani

2

[1-0] H2H
F07:00BEC Tero Sasana

2

2:1 Customs Department F

2

[2-0] H2H
F07:00Bangkok Glass

2

7:2 Rayong FC

3

[4-0] H2H
F07:00Wurzburger Kickers

1

2

0:2 Hansa Rostock

3

[0-2] H2H
F07:00Naxxar Lions

1

2

2:2 Santa Lucia

4

[0-0] H2H
F07:00FC IngolstadtU17 0:1 Stuttgarter Kickers [0-0] H2H
F07:00Preussen Munster U17 1:1 RW Essen U17[0-0] H2H
F07:00SC Paderborn 07 U17 0:4 Monchengladbach U17[0-2] H2H
F07:00Ljusdal (w) 0:4 Pitea IF (w)[0-2] H2H
F07:00Hammarby (w)

1

0:3 AIK Solna (w)

1

[0-2] H2H
F07:00FFC Frankfurt (w)

1

3:3 Turbine Potsdam (w)[1-2] H2H
F07:00Nurnberg U19

3

3:2 Eintracht Frankfurt

1

[1-0] H2H
F07:00Stuttgarter Kickers 0:0 FC Heidenheim U19

1

[0-0] H2H
F07:00Augsburg U17 3:1 VfB Stuttgart U17[0-1] H2H
F07:00Sofapaka FC

1

0:1 Gor Mahia

1

[0-1] H2H
F07:00Phuket FC

1

1:2 Krabi FC[1-1] H2H
F07:00Tromsdalen 0:0 Alta[0-0] H2H
F07:00Naesby BK (w)

1

1:1 VSK Aarhus(w)

2

[1-1] H2H
F07:00SK Sigma OlomoucU21 0:0 Vysocina JihlavaU21

1

[0-0] H2H
F07:00Atletico Tacoronte

2

2:0 CD Union Sur Yaiza

2

[0-0] H2H
F07:00Marino

1

5

3:0 CD Mensajero

2

4

[0-0] H2H
F07:00Lanzarote 3:0 Tenerife B[0-0] H2H
F07:00Tenisca 1:0 CD Santa Ursula[0-0] H2H
F07:00Stirling University 1:4 Glasgow Rangers (w)[1-1] H2H
F07:00Weston Shitima

1

2:1 Mount Kenya United

3

[1-1] H2H
F07:00Vihiga United 0:1 Posta Rangers[0-0] H2H
F07:00Kericho 0:0 Mathare United[0-0] H2H
F07:00Boca Juniors Reserve

1

2:2 Lanus Reserves

1

3

[0-0] H2H
F07:00Rosario Central Rese

4

2:0 Tigre Reserves[1-0] H2H
F07:00Nairobi Stima 1:0 Migori Youth[1-0] H2H
F07:00Hajduk Split U19

3

5:1 Sesvete U19

1

[2-0] H2H
F07:00Mekelle Kenema

3

1:0 Bahir Dar Kenema FC

3

[1-0] H2H
F07:00SV Buchholz

2

1:5 Eintracht Nordersted

3

[0-3] H2H
F07:00Crumlin United

1

4:0 Newbridge Town

1

[1-0] H2H
F07:00CFS La Garita (w)

1

3:1 UD Las Torres (w)

1

3

[2-1] H2H
F07:00Madura United 5:0 Sriwijaya FC[3-0] H2H
F07:00Vinder Vatanspor-VRI 1:4 Viktoria Aschaffenbu[0-1] H2H
F07:00Wu Shuru

1

1:1 Coast Stima

3

[1-0] H2H
F07:00Mladost Lucani 2:0 Sevojno Uzice

1

[0-0] H2H
F07:15Motherwell

2

2:1 Heart of Midlothian

1

2

[1-1] H2H
F07:15CD El Cotillo 1:0 Villa Santa Brigida[0-0] H2H
F07:30Holstein Kiel

1

2:2 Greuther Furth

2

[0-0] H2H
F07:30Arminia Bielefeld

1

2

1:3 Magdeburg

1

[0-2] H2H
F07:30Dynamo Dresden

1

0:0 Jahn Regensburg

2

[0-0] H2H
F07:30Budissa Bautzen

2

2:2 SV Babelsberg 03

1

1

[0-0] H2H
F07:30Berliner AK 07

3

1:0 Berliner FC Dynamo

2

[1-0] H2H
F07:30Germania Halberstadt

3

1:1 VfB Auerbach

2

[0-1] H2H
F07:30Sundby BK (w) 0:5 Fortuna Hjorring (w)[0-1] H2H
F07:30Rayo Vallecano B 2:1 CF Pozuelo Alarcon[0-1] H2H
F07:30Kufer Soom

4

2:2 Maan[1-1] H2H
F07:30Shabab Al Hussein

1

0:1 Mansheiat Bani Hasan

3

[0-0] H2H
F07:30Abahani Limited

2

4:0 Brothers Union

2

[3-0] H2H
F07:45Peinsa F.S. Cartagen 2:2 Rios Renovables Ribe[2-1] H2H
F08:00Dinamo Vranje

5

1:0 FK Spartak Zlatibor

4

[1-0] H2H
F08:00KF Laci

3

1:0 Partizani Tirana

3

[1-0] H2H
F08:00Kamza

2

0:1 Kastrioti Kruje

1

[0-0] H2H
F08:00Keila JK 0:3 Tartu JK Maag Tammek[0-2] H2H
F08:00Zwickau

1

2:0 Carl Zeiss Jena

3

[1-0] H2H
F08:00Viktoria koln

2

0:0 Rot-Weiss Oberhausen

2

[0-0] H2H
F08:00Blackburn Rovers

1

1

0:1 Middlesbrough[0-1] H2H
F08:00AEL Larisa

3

1:1 SKODA Xanthi

4

[1-1] H2H
F08:00CS Voluntari

2

0:0 Dunarea Calarasi

1

[0-0] H2H
F08:00UKM FC

2

0:1 Kelantan

3

[0-0] H2H
F08:00FC Heidenheim U17 2:0 SSV Ulm U17[0-0] H2H
F08:00Hertha BSC Berlin U1 3:0 St. PauliU17[2-0] H2H
F08:00SG Essen-Schonebeck 2:2 Hoffenheim (w)

1

[0-1] H2H
F08:00Werder Bremen (w)

2

5:0 FCR 2001 Duisburg (w[2-0] H2H
F08:00SC Freiburg (w) 6:0 Bayer Leverkusen (w)

1

[3-0] H2H
F08:00FC Lokomotive Leipzi

1

5:0 FSV Union Furstenwal

1

3

[4-0] H2H
F08:00Bristol City

2

0:1 Wolves

2

[0-1] H2H
F08:00Odense BK

3

1:0 Vejle

1

[1-0] H2H
F08:00Selangor

1

0:4 Selangor PKNS[0-1] H2H
F08:00Pieta Hotspurs

1

0:3 Balzan FC

1

[0-1] H2H
F08:00Altinordu

4

1:0 Gaziantep Buyuksehir

3

[1-0] H2H
F08:00Osmanlispor FC 3:0 Kardemir Karabukspor[1-0] H2H
F08:00Digenis Oroklini

3

0:2 Anagennisi FC Deryne

4

[0-1] H2H
F08:00FK Rad Beograd

4

2:2 Zemun

4

[1-1] H2H
F08:00Septemvri Simitli

2

1:0 Beroe Stara Zagora

1

3

[1-0] H2H
F08:00Juventus SP

2

1:0 Taubate

2

[0-0] H2H
F08:00Alemannia Aachen U19

2

6

4:3 Preuben Munster U19

1

2

[3-1] H2H
F08:00Athletic Union of Sp

3

2:3 Panahaiki-2005

1

[1-1] H2H
F08:00Apollon Larissas 3:2 Aiginiakos FC[0-2] H2H
F08:00Trikala

1

4

0:1 Apollon Kalamarias

3

[0-0] H2H
F08:00Iraklis

2

1:1 Kerkyra

4

[1-0] H2H
F08:00Volos NFC

2

2:1 Doxa Dramas

3

[1-1] H2H
F08:00Aittios Spata

3

1:1 Irodotos

4

[0-0] H2H
F08:00Platanias FC

2

2:0 Giorgos Karaiskakis

3

[0-0] H2H
F08:00Budaorsi SC

1

2

0:0 Duna-Tisza

3

[0-0] H2H
F08:00Cegled

1

1:2 Kaposvar[0-1] H2H
F08:00Kazincbarcika

2

0:5 Vac-Dunakanyar

2

[0-2] H2H
F08:00Monori SE

1

5

2:2 Bekescsaba

4

[1-1] H2H
F08:00MTE Mosonmagyarovar

2

1:1 Balmazujvarosi FC

2

[1-1] H2H
F08:00Bodajk FC Siofok

1

5

1:2 Csakvari TK

3

[0-1] H2H
F08:00SOROKSAR

4

0:1 Dafuji cloth MTE

2

[0-0] H2H
F08:00Vasas

1

2

0:4 Gyori ETO[0-3] H2H
F08:00ZalaegerzsegTE

1

2:1 Nyiregyhaza

1

[2-0] H2H
F08:00Kayserispor

4

2:1 Goztepe

1

[1-0] H2H
F08:00Trabzonspor

1

0:2 Alanyaspor

2

[0-0] H2H
F08:00J.S. Kairouanaise

4

0:2 ES du Sahel

3

[0-2] H2H
F08:00Rabotnicki Skopje

1

1

1:1 Renova Cepciste[1-0] H2H
F08:00FK Shkendija 79

3

1:0 FC Vardar Skopje

2

[1-0] H2H
F08:00Sileks 2:2 FK Korzo Prilep[2-0] H2H
F08:00Pobeda Prilep

3

1:1 Belasica Strumica

2

[1-1] H2H
F08:00Academy Pandev 3:0 FK Makedonija Gjorce

1

[1-0] H2H
F08:00The Magic

5

0:0 Kaizer Chiefs

1

[0-0] H2H
F08:00Jomo Cosmos 0:1 TS Galaxy

2

[0-0] H2H
F08:00Forfar Farmington (w 3:2 Motherwell (w)[2-0] H2H
F08:00Hibernian (w) 2:1 Celtic (w)[2-1] H2H
F08:00HSV Barmbek Uhlenhor

1

3:0 Meiendorfer SV

2

[2-0] H2H
F08:00Saarbrucken (w)

1

1:1 FSV Hessen Wetzlar (

2

[0-0] H2H
F08:00FC Gutersloh (w) 1:1 BV Cloppenburg (w)[1-0] H2H
F08:00TSG 1899 Hoffenheim

1

5:0 SV Weinberg (w)[3-0] H2H
F08:00PAE Atromitos (w) 1:0 Larisa (w)

1

[0-0] H2H
F08:00Young Sports

1

1:0 UMS de Loum

2

[0-0] H2H
F08:00Ypato

1

3:0 Pamissos Messinis

2

[2-0] H2H
F08:00Enosi Panaspropirgia

3

4:0 Mandraikos[2-0] H2H
F08:00Atromitos Piraeus

5

1:3 AO Episkopis Rethymn

4

[1-2] H2H
F08:00Paniliakos Pyrgos

4

0:1 Diagoras Vrachneikon

6

[0-1] H2H
F08:00Agrotikos Asteras

4

2:2 Aris Palaioxoriou

1

2

[1-2] H2H
F08:00Edessaikos

2

1:0 Almopos Arideas

2

[1-0] H2H
F08:00Apollon Paralimniou 2:0 Megas Alexandros Kil

1

[1-0] H2H
F08:00Atsalenios

3

3:0 Ethnikos Pireaus

1

[1-0] H2H
F08:00Nestos Chrisoupolis

2

5

1:0 Keravnos Pernis

1

6

[0-0] H2H
F08:00Diagoras

1

3:0 Panmovriakos Riolou

1

1

[1-0] H2H
F08:00Proodeftiki FC

1

2:2 APO Keratsini

2

[1-2] H2H
F08:00Olimpia SP

4

3:1 Batatais

3

[0-0] H2H
F08:00Desportivo Brasil SP

1

1:3 AE Velo Clube SP

2

[1-0] H2H
F08:00Taboao Da Serra SP

1

1

0:2 Gremio Osasco

3

[0-1] H2H
F08:00Lipuli FC 2:2 Singida United

2

[0-0] H2H
F08:15AFC Leopards

2

0:1 Ulinzi Stars Nakuru

3

[0-1] H2H
F08:20Union Comercio Reser

2

0:0 Universitario de Dep

1

2

[0-0] H2H
F08:30Excelsior SBV 2:1 Emmen[0-0] H2H
F08:30Groningen 1:0 Feyenoord

1

[1-0] H2H
F08:30Club Brugge

3

3:1 Racing Genk

4

[2-0] H2H
F08:30Benevento (Youth)

1

1

1:3 Pescara U20[1-1] H2H
F08:30Qarabag

3

2:1 FK Gilan Gabala

2

[2-1] H2H
F08:30Toulon 4:1 GS Consolat Marseill[3-1] H2H
F08:30Catania

2

2:1 Paganese

1

[1-1] H2H
F08:30ASD Sicula Leonzio 2:0 Vibonese

1

[1-0] H2H
F08:30Cavese

2

1:1 Viterbese

1

[1-0] H2H
F08:30Cuneo 20:0 Pro Piacenza[16-0] H2H
F08:30Pisa

3

2:0 Gozzano

3

[2-0] H2H
F08:30ASD Albissola

4

1:2 Arezzo

1

[0-1] H2H
F08:30Alessandria

1

3

0:1 Arzachena

2

[0-1] H2H
F08:30Novara

1

1:1 Pistoiese

1

[0-1] H2H
F08:30Olbia

2

3:1 Carrarese

1

[1-1] H2H
F08:30Pontedera

2

0:2 Pro Vercelli

1

[0-1] H2H
F08:30Robur Siena S.S.D.

1

3:2 JuventusU23

1

[1-2] H2H
F08:30St Pauli II 3:2 VfV Borussia 06 Hild[0-0] H2H
F08:30De Treffers 1:1 AFC[0-0] H2H
F08:30A.C. Crema 1908 1:1 Modena[0-0] H2H
F08:30Nardo

3

0:2 AZ Picerno ASD

3

[0-0] H2H
F08:30FC Savoia 1908 2:1 Gragnano[0-0] H2H
F08:30Acireale 2:0 Cittanovese[0-0] H2H
F08:30Aprilia 1:3 Albalonga[0-0] H2H
F08:30Arconatese

3

2:2 Chieri

1

[1-1] H2H
F08:30AS Ostia Mare

3

0:0 Latina

3

[0-0] H2H
F08:30A.S.D. Bra 1:3 Fezzanese[0-0] H2H
F08:30ASD Cartigliano 3:0 Union Feltre Asd

4

[2-0] H2H
F08:30Castrovillari 0:0 Messina[0-0] H2H
F08:30ASD Fanfulla

3

3:0 ASD Adrense 1909

2

[0-0] H2H
F08:30ASD Flaminia Civita 3:0 SFF Atletico

4

[0-0] H2H
F08:30AC Voghera 0:2 Lentigione[0-0] H2H
F08:30Asd Pineto Calcio 2:2 Nuovo Campobasso[0-0] H2H
F08:30ASD Seravezza Calcio 2:1 Tuttocuoio[0-0] H2H
F08:30Bastia 1924 0:0 Aglianese

2

[0-0] H2H
F08:30Borgosesia 1:1 US Folgore Caratese[0-0] H2H
F08:30Bustese Milano City

2

1:0 Borgaro

3

[0-0] H2H
F08:30Cassino 1:0 ASD Lanusei[0-0] H2H
F08:30Ciliverghe Mazzano 1:0 San Marino Calcio[0-0] H2H
F08:30Citta di Fasano

2

0:2 USD Bitonto

3

[0-1] H2H
F08:30Citta di Messina

2

3:2 ASD Sancataldese

6

[2-0] H2H
F08:30A.S Andria Bat 1:1 Taranto Sport[0-0] H2H
F08:30Gavorrano 1:0 ASD Sporting Trestin[0-0] H2H
F08:30Gelbison 4:2 FC Francavilla[0-0] H2H
F08:30Ligorna

3

1:1 As Casale Calcio

2

[1-0] H2H
F08:30Mantova 2:0 Villa dAlme Valbremb[0-0] H2H
F08:30Montebelluna

3

2:0 Azy based nano Bo[0-0] H2H
F08:30Montevarchi 3:0 ASD Cannara[0-0] H2H
F08:30Nuova Monterosi 2:1 Citta di Anagni[0-0] H2H
F08:30Olympia Agnonese 1:1 Forli[0-0] H2H
F08:30Ponte San Pietro

4

2:3 Olginatese

3

[0-0] H2H
F08:30Portici 1906 0:0 ASD Troina[0-0] H2H
F08:30Pro Sesto

1

3:2 GSD Ambrosiana

3

[2-1] H2H
F08:30San Nicolo Notaresco 0:1 Societa Sportiva Mat[0-0] H2H
F08:30Scandicci

3

1:1 Prato

1

[0-1] H2H
F08:30Seregno

1

1:0 Virtus Bergamo

2

[0-0] H2H
F08:30SS Nola 1925 0:2 Audace Cerignola[0-0] H2H
F08:30US Palmese 1:1 Roccella[0-0] H2H
F08:30USD Classe 0:0 ASD Sasso Marconi[0-0] H2H
F08:30USD Latte Dolce

3

1:0 Avellino

4

[0-0] H2H
F08:30Vastese 3:2 Isernia[0-0] H2H
F08:30Vis Artena 2:2 US Ladispoli[0-0] H2H
F08:30FBC Gravina 2:2 AS Sorrento Calcio[0-0] H2H
F08:30Sammaurese 0:2 Francavilla 1927[0-0] H2H
F08:30Trastevere Calcio 0:1 Sassari Torres

5

[0-0] H2H
F08:30Sestri Levante

1

2:0 Pro Dronero

3

[0-0] H2H
F08:30Tamai

4

1:0 Clodiense

3

[0-0] H2H
F08:30Mezzolara

4

1:0 Vigor Carpaneto

4

[0-0] H2H
F08:30Cesena

4

2:0 Jesina Calcio

1

[1-0] H2H
F08:30Mordovya Saransk

3

0:2 Tyumen

1

3

[0-2] H2H
F08:30Lille U19 0:1 Le Havre U19

1

[0-0] H2H
F08:30LensU19 2:1 Orleans US 45 U19

1

[0-1] H2H
F08:30Nancy U19

3

2:0 Dijon U19

1

[0-0] H2H
F08:30ASPTT Dijon U19

1

1:1 StrasbourgU19

1

[1-0] H2H
F08:30Rennes U19 3:0 Guingamp U19

1

[1-0] H2H
F08:30Laval U19

3

1:0 Niort U19[1-0] H2H
F08:30Sandona 1922

1

1:1 Asc St Georgen

4

[0-0] H2H
F08:30Giulianova

1

0:0 Recanatese

2

[0-0] H2H
F08:45Paris Saint Germain

1

4:0 Fleury 91 Women's

3

[3-0] H2H
F08:45Ranheim IL 4:1 Byasen Toppfot[2-0] H2H
F08:55FK Sparta Zeleznik

1

0:2 FK Velika Mostanica

1

[0-1] H2H
F09:00Union Touarga Sport

3

0:1 Wydad Casablanca

1

[0-0] H2H
F09:00Raja Casablanca Atlh

2

3:3 CAYB Club Athletic Y

2

[1-0] H2H
F09:00Bradford City (w) 0:5 Sheffield (w)[0-3] H2H
F09:00Aarau

2

1:0 Chiasso

2

[0-0] H2H
F09:00Baumit Jablonec

1

2:2 Opava

3

[1-1] H2H
F09:00Alemannia Aachen 4:0 Fortuna Dusseldorf ([0-0] H2H
F09:00AC Milan U20

1

2:0 Genoa U20

1

4

[0-0] H2H
F09:00Lecce

3

3:2 Livorno

2

4

[0-2] H2H
F09:00Cosenza Calcio 1914

1

4

2:0 Cremonese

1

2

[0-0] H2H
F09:00Anorthosis Famagusta

2

0:0 Omonia Nicosia FC[0-0] H2H
F09:00ZNK Osijek

1

1:0 Istra 1961 Pula

3

[0-0] H2H
F09:00Bordeaux

2

2:1 Toulouse

2

[1-0] H2H
F09:00Caen 0:0 Strasbourg

3

[0-0] H2H
F09:00Rupel Boom 0:1 Excelsior Virton[0-0] H2H
F09:00Caldense MG

5

2:1 Boa Esporte Clube

3

[1-1] H2H
F09:00Bayern Munchen (w)

3

4:2 VfL Wolfsburg (w)

2

[2-0] H2H
F09:00Blackburn Rovers (w) 5:0 Middlesbrough (w)[0-0] H2H
F09:00Doncaster Rovers Bel 2:2 Guiseley AFC Vixens [0-0] H2H
F09:00Sunderland (w) 6:2 Hull City (W)[0-0] H2H
F09:00Empoli

1

3:0 Sassuolo

3

[2-0] H2H
F09:00Udinese

5

1:0 Chievo

4

[0-0] H2H
F09:00Genoa

3

2:1 Lazio

2

[0-1] H2H
F09:00Lille

3

0:0 Montpellier

3

[0-0] H2H
F09:00Delhi Dynamos

3

3:2 Bengaluru

3

[1-1] H2H
F09:00FC Magna Wiener Neus

1

1:2 Red Bull Salzburg

3

[0-0] H2H
F09:00Racing Beirut 3:1 Tadamon Sour[1-1] H2H
F09:00Sakaryaspor 3:2 Manisaspor

1

[0-1] H2H
F09:00Bristol Academy (w) 0:2 Durham Wildcats LFC [0-0] H2H
F09:00Chelsea FC (w) 3:0 Arsenal (w)

1

[2-0] H2H
F09:00Reading (w) 2:1 Birmingham (w)[0-0] H2H
F09:00Liverpool (w) 2:0 Millwall (w)[0-0] H2H
F09:00Manchester United Wo 3:0 London Bees Women's[2-0] H2H
F09:00Tottenham Hotspur ( 0:3 Manchester City (w)[0-2] H2H
F09:00West Ham United (w) 8:1 Huddersfield (w)[4-1] H2H
F09:00Assyriska Turab IK J 0:4 AFC Eskilstuna

1

[0-3] H2H
F09:00Malmo FF

1

3:2 Degerfors

1

[1-1] H2H
F09:00Falkenberg

2

1:2 Oster

1

[0-1] H2H
F09:00Djurgardens

1

2:1 IK Frej Taby

2

[1-0] H2H
F09:00Hassleholms IF 1:5 Elfsborg[1-1] H2H
F09:00Nykopings BIS

1

0:2 IFK Goteborg

1

[0-1] H2H
F09:00Gefle IF 2:0 Akropolis IF[0-0] H2H
F09:00Esae FC 0:1 JAC FC[0-1] H2H
F09:00Derby County (w) 0:1 Fylde LFC (w)[0-0] H2H
F09:00Fiorentino 0:3 Murata[0-0] H2H
F09:00SP Libertas

4

0:1 Folgore/Falciano

1

2

[0-1] H2H
F09:00SP Domagnano 2:2 Tre Fiori[0-0] H2H
F09:00S.S Pennarossa 1:0 SP La Fiorita[0-0] H2H
F09:00SpVg Schonnebeck

2

3:2 FC Monheim

1

2

[0-2] H2H
F09:00TuRU Dusseldorf 1:0 SSVg Velbert

1

[0-0] H2H
F09:00VfB Hilden

1

3

3:3 TSV Meerbusch

1

[1-1] H2H
F09:00VfB Speldorf 1:1 FSV Duisburg[1-1] H2H
F09:00FC Brunninghausen

2

2:1 SV Westfalia Rhynern

1

[1-0] H2H
F09:00Siegen Sportfreunde

3

2:2 1. FC Gievenbeck

3

[2-0] H2H
F09:00TuS Ennepetal

4

1:1 Westfalia Herne

3

[0-1] H2H
F09:00AC Locri

1

0:3 SSC Bari 1908

4

[0-0] H2H
F09:00ASD Turris

3

0:0 Marsala

5

[0-0] H2H
F09:00Lecco

4

1:0 Savona

1

[1-0] H2H
F09:00Cardiff Women 1:2 Cardiff Metropolitan[1-1] H2H
F09:00Port Talbot Women 7:0 Rhyl Women[2-0] H2H
F09:00Sobradinho EC

1

2:1 Bosque Formosa EC

4

[2-0] H2H
F09:00Noroeste

1

1:1 EC Sao Bernardo/SP

3

[1-0] H2H
F09:00Gillingham (w) 1:2 Cardiff City (w)[1-1] H2H
F09:00Shakhter Soligorsk

1

1:0 PFC Olexandria

1

2

[0-0] H2H
F09:00FC Koper

3

1:0 ASK Bravo Publikum

2

[0-0] H2H
F09:00Amiens U19 4:0 Entente U19[0-0] H2H
F09:00Valenciennes US U19 4:0 Paris FC U19[0-0] H2H
F09:00Quevilly US U19 4:1 Saran U19[0-0] H2H
F09:00Paris Saint Germain 6:1 Dunkerque U19[0-0] H2H
F09:00AuxerreU19 2:0 Metz U19[0-0] H2H
F09:00Amneville U19 1:4 Troyes U19[0-0] H2H
F09:00Lyon U19 2:1 SochauxU19[0-0] H2H
F09:00Stade Reims U19 3:0 Fleury91 U19[0-0] H2H
F09:00Bordeaux U19 2:2 Tours U19[0-0] H2H
F09:00Vannes U19 1:6 Nantes U19[0-0] H2H
F09:00Cholet So U19 0:1 Chateauroux U19[0-0] H2H
F09:00Montpellier U19 4:1 Ajaccio Gfco U19[0-0] H2H
F09:00Bastia U19 0:0 NimesU19[0-0] H2H
F09:00Ajaccio U19 2:1 Castelnau le Cres U1[0-0] H2H
F09:00Nice U19 1:1 Toulon U19[0-0] H2H
F09:00Avenir Sportif Bezie 1:4 Monaco U19[0-0] H2H
F09:10Glasgow City (w) 7:1 Spartans (w)[4-0] H2H
F09:15Mqabba FC

4

3:1 Lija Athletic

3

[1-1] H2H
F09:30Zaglebie Lubin 3:0 Miedz Legnica[2-0] H2H
F09:30Eintracht Frankfurt

3

1:1 Borussia Monchenglad

1

[1-0] H2H
F09:30SC Dusseldorf West

2

2:2 SC Velbert

5

[2-1] H2H
F09:30Unisport Bafang

2

0:2 Les Astres FC

1

[0-1] H2H
F09:30Colombe du Dja et Lo

2

0:2 Union Douala

3

[0-1] H2H
F09:30Fovu de Baham

2

0:1 Stade Renard de Melo

1

[0-1] H2H
F09:30Eding Sport FC 1:1 AS Fortuna Mfou

2

[1-0] H2H
F09:30New Star De Douala 2:1 PWD de Bamenda

3

[0-0] H2H
F09:30Marseille U19

2

3:2 Toulouse U19[0-2] H2H
F09:50Nomme JK Kalju II

4

3:1 Kohtla-Jarve JK Jarv

1

[1-0] H2H
F10:00Muhlenbach Sandzak 1:0 Atert Bissen[1-0] H2H
F10:00KVSK Lommel

1

2

0:2 KFCO Wilrijk

1

3

[0-1] H2H
F10:00Basel

1

1:0 FC Sion

3

[1-0] H2H
F10:00Grasshopper

1

0:1 Neuchatel Xamax

1

[0-1] H2H
F10:00Young Boys

2

2:0 FC Zurich

3

[0-0] H2H
F10:00AEL Limassol

2

3:2 Nea Salamis[2-2] H2H
F10:00Numancia

1

5

1:1 Osasuna

4

[1-0] H2H
F10:00Belenenses

4

0:1 Maritimo

1

[0-0] H2H
F10:00Moreirense

2

2:0 CD Tondela

1

[1-0] H2H
F10:00Randers FC

1

0:2 FC Copenhagen

1

[0-1] H2H
F10:00Huachipato

2

2:1 O.Higgins

3

[0-0] H2H
F10:00Gzira United

3

1:1 Birkirkara FC

2

[0-0] H2H
F10:00ARCB ValongoU17 1:3 Associacao Naval U17[0-0] H2H
F10:00Academica Coimbra

1

1

1:0 SC Farense

1

4

[0-0] H2H
F10:00Porto B

2

2

1:1 Oliveirense

3

[0-0] H2H
F10:00Sporting Braga II

5

0:2 FC Arouca

2

[0-0] H2H
F10:00CD Mafra 1:1 Estoril

4

[0-0] H2H
F10:00Aston Villa (w)

2

3:3 Sheffield United ([0-1] H2H
F10:00Benfica U19

5

2:2 FC Porto U19

3

[1-0] H2H
F10:00Gil Vicente U19 0:0 Braga U19[0-0] H2H
F10:00Sporting Lisbon U19

1

1

1:0 Leixoes U19

1

[0-0] H2H
F10:00Alcanenense U19 5:1 Maritimo U19[0-0] H2H
F10:00Cova Piedade U19

1

1:1 Belenenses U19

1

[0-0] H2H
F10:00Vitoria FC Setubal U

2

1:1 Uniao Leiria U19[0-0] H2H
F10:00Academica Coimbra U1

1

3:1 GD Estoril-Praia U19

2

[1-0] H2H
F10:00Vitoria SC Guimaraes 2:0 Beira Mar U19[0-0] H2H
F10:00Aves U19

2

2:2 Boavista U19[1-0] H2H
F10:00Freamunde U19

2

0:3 Pacos Ferreira U19

3

[0-1] H2H
F10:00Santiago Wanderers

3

0:0 Rangers Talca

1

[0-0] H2H
F10:00CD Coria 0:1 Arroyo Club Polidepo[0-0] H2H
F10:00CD Cantolagua 1:0 CD Corellano[0-0] H2H
F10:00Pena Sport 4:0 CD Subiza[0-0] H2H
F10:00CA Cirbonero 0:0 UCD Burlades[0-0] H2H
F10:00CD Anguiano 2:1 CD Varea[0-0] H2H
F10:00CD Robres 1:1 CA Monzon[0-0] H2H
F10:00UD San Lorenzo 1:1 Brea[0-0] H2H
F10:00Lobos BUAP U20

1

3:1 Queretaro U20

1

[1-1] H2H
F10:00Fafe

2

2:1 Marr Tino

1

3

[1-0] H2H
F10:00Alcains

1

0:0 Caldas

1

[0-0] H2H
F10:00Amora FC

4

2:1 Pinhalnovense

1

1

[1-0] H2H
F10:00Fatima

1

1:2 SCU Torreense[0-1] H2H
F10:00FC Armacenenses

3

1:1 Vasco da Gama(POR)

1

4

[1-1] H2H
F10:00FC Cesarense

3

0:1 Gafanha

3

[0-0] H2H
F10:00FC Felgueiras

1

2:0 Vilaverdense

3

[1-0] H2H
F10:00Leca

3

1:2 Agueda

3

[1-1] H2H
F10:00Sal gadacz

1

2:1 Cacadores Taipas

3

[0-1] H2H
F10:00Sp. Espinho

2

1:0 Pedras Rubras

2

2

[0-0] H2H
F10:00Mirandela

1

4

1:0 Chaves B

3

[1-0] H2H
F10:00SC Penalva do Castel

2

1:1 Gondomar

1

2

[0-1] H2H
F10:00SU 1 Dezembro

3

1:3 Oriental Lisboa

4

[0-1] H2H
F10:00USC Paredes

1

5:1 CF Uniao Madeira

4

[2-1] H2H
F10:00Nacional U19 1:1 Vizela U19

3

[1-1] H2H
F10:00Leganes U19

2

2:2 Alcorcon U19

3

[0-1] H2H
F10:00Gibraltar Phoenix

1

4

1:2 St Joseph FC

1

[1-0] H2H
F10:00Salamanca Women 0:4 Madrid CFF II Women[0-0] H2H
F10:00UE Santa Coloma B

3

0:3 Inter Club d'Escalde[0-2] H2H
F10:00UE Engordany 0:2 Sant Julia[0-1] H2H
F10:00Benfica C.Branco

2

0:0 Alverca

1

[0-0] H2H
F10:00Dyto FC

3

1:0 ASCK

2

[0-0] H2H
F10:00Gbohloesu

1

1:0 Gbikinti

1

[1-0] H2H
F10:00Scotland U19

2

2:0 Azerbaijan U19

1

4

[0-0] H2H
F10:00Santa Iria

3

1:2 Anadia

1

[1-0] H2H
F10:00Lusitania

2

2:2 Coimbroes

2

[2-1] H2H
F10:00Vizela

2

3:1 Assoc.Desportiva Oli

2

[1-0] H2H
F10:15Levadiakos 1:0 Panaitolikos Agrinio

2

[0-0] H2H
F10:15Valencia

2

0:0 RCD Espanyol

1

4

[0-0] H2H
F10:15CD Tudelano

1

1

0:0 SD Gernika

6

[0-0] H2H
F10:15CD Algar 1:2 Atletico Pulpileno[0-0] H2H
F10:15Al-Ittifaq

1

4

0:1 Busaiteen

2

[0-0] H2H
F10:15Sitra

1

2:1 Isa Town

4

[1-1] H2H
F10:30Gaz Metan Medias

3

0:1 Sepsi

4

[0-1] H2H
F10:30AC Monopoli

2

0:0 Juve Stabia

1

1

[0-0] H2H
F10:30Francavilla

1

1:0 Reggina

1

3

[0-0] H2H
F10:30Bisceglie 1913

1

2:1 Rende

1

[0-0] H2H
F10:30Potenza

2

2:0 US Siracusa

2

[1-0] H2H
F10:30Levski Sofia

1

1:1 Lokomotiv Plovdiv

2

[0-1] H2H
F10:30CD Artistico Navalca

3

2:3 Real Madrid Castilla

4

[1-3] H2H
F10:30Rostov FK 1:1 Lillestrom

1

[1-0] H2H
F10:30Real Sociedad (w)

1

3:1 Sevilla FC (w)[2-1] H2H
F10:30CF Calamocha

3

2:1 CF Illueca

1

1

[1-0] H2H
F10:30Bell Bridget

2

0:0 AD Almudevar

1

[0-0] H2H
F10:30CD Cayon

1

6

0:1 SD Laredo

5

[0-1] H2H
F10:30FC Cartagena B 0:0 Minera[0-0] H2H
F10:30Mazarron CF 0:0 EDMF Churra[0-0] H2H
F10:30Muleno CF 1:1 NV Estudiantes de Mu[0-0] H2H
F10:30Atletico Pueblonuevo 0:0 CD Diocesano[0-0] H2H
F10:30RCP Valverdeno 2:1 AD Llerenense[0-0] H2H
F10:30CA River Ebro 1:2 UD Logrones B[0-0] H2H
F10:30CD La Almunia 2:2 CD Villanueva[0-0] H2H
F10:30CD Binefar 1:1 SD Borja[0-0] H2H
F10:30Club Deportivo Sarin 1:2 Tamar Ritter[0-0] H2H
F10:30SD Tarazona 2:2 San Juan de Mozarrif[0-0] H2H
F10:30Quintanar Del Rey 2:1 Tomelloso[0-0] H2H
F10:30CP Villarrobledo 2:0 CD Marchamalo[0-0] H2H
F10:30Atletico Ibanes 1:3 Suokuaili Moss[0-0] H2H
F10:30L Entregu CF 2:1 CD Praviano[0-0] H2H
F10:30UC Ceares 0:2 EI San Martin[0-0] H2H
F10:30CD Lealtad 1:1 CD Colunga[0-0] H2H
F10:30CD Llanes 0:0 Condal CF[0-0] H2H
F10:30Madalena de Morcin 2:1 Real Aviles[0-0] H2H
F10:30SD Torina 3:1 FC Rinconeda Polanco[0-0] H2H
F10:30CD Cebrerena 0:1 CD Cristo Atletico[0-0] H2H
F10:30Mali U20

1

1:1 Senegal U20

1

[1-0] H2H
F10:30ASEC MIMOSAS

4

0:0 Sporting Gagnoa

1

3

[0-0] H2H
F10:45De Graafschap

1

0:1 FC Utrecht[0-0] H2H
F10:45La Baneza

2

0:0 CF Briviesca Norpetr

1

[0-0] H2H
F10:45Guadix CF

2

0:3 CD Alhaurino

2

[0-1] H2H
F10:45CD Autol 2:1 CF Rapid De Murillo[0-0] H2H
F10:45SC Uxama 1:0 CA Bembibre[0-0] H2H
F10:59DHJ Difaa Hassani Ja

2

1:1 Renaissance Sportive[0-1] H2H
F10:59KF Tirana

1

1:1 Luftetari

2

[0-1] H2H
F10:59Flamurtari

2

2:0 Skenderbeu Korca

3

[0-0] H2H
F10:59Zamalek

2

2:1 Enppi

2

[2-0] H2H
F10:59FC Viktoria Plzen

2

2:0 Slavia Praha

3

[1-0] H2H
F10:59Kilmarnock

1

0:1 Celtic FC

1

3

[0-0] H2H
F10:59Aris Thessaloniki

1

1:1 Panionios

3

[0-0] H2H
F10:59Doxa Katokopias

5

1:1 Ermis Aradippou

3

[0-0] H2H
F10:59Afjet Afyonspor

4

3:2 Giresunspor

1

[1-1] H2H
F10:59Adanaspor

2

1:1 Istanbulspor

3

[1-0] H2H
F10:59Reims

1

2:0 Rennes

1

[1-0] H2H
F10:59Doncaster Rovers

1

0:2 Crystal Palace[0-2] H2H
F10:59Cultural Leonesa 1:1 Unionistas de Salama[1-0] H2H
F10:59Ponferradina

2

1:1 Coruxo FC

1

[1-0] H2H
F10:59CF Salmantino

2

0:0 Deportivo La Coruna

3

[0-0] H2H
F10:59Barakaldo CF

2

1:0 CD Izarra

2

[0-0] H2H
F10:59Calahorra

5

0:1 Real Sociedad B

4

[0-0] H2H
F10:59Union Langreo

2

1:0 Arenas Club de Getxo

1

[0-0] H2H
F10:59Real Union Irun

3

0:0 UD Logrones

1

[0-0] H2H
F10:59Gimnastica Torrelave

4

1:1 Leioa

2

[1-0] H2H
F10:59CD Alcoyano

3

0:1 CD Ebro

2

[0-1] H2H
F10:59CF Badalona 1:0 Valencia CF Mestalla

1

[0-0] H2H
F10:59Lleida

3

2:0 UD Levante B

4

[0-0] H2H
F10:59UE Olot

1

1

1:1 Barcelona B

1

[0-0] H2H
F10:59Sabadell

1

1:1 Villarreal B

3

[0-0] H2H
F10:59Real Murcia

1

1:1 Ejido

2

[0-1] H2H
F10:59Villanovense

2

0:0 UD Marbella

1

[0-0] H2H
F10:59Ideal

2

1:2 Real SC Massama

5

[1-0] H2H
F10:59Swansea City

2

4:1 Brentford

1

3

[0-1] H2H
F10:59Kasimpasa

3

1:4 Galatasaray

5

[1-2] H2H
F10:59IFK Norrkoping FK 3:1 Huanamo

2

[1-0] H2H
F10:59CD Choco

3

0:0 Ribadumia CF

2

[0-0] H2H
F10:59Compostela

2

2:2 UD Paiosaco

4

[2-0] H2H
F10:59Algeciras

1

1:0 UB Lebrijana

3

[1-0] H2H
F10:59Xerez Deportivo

1

4

1:0 UD Los Barrios

4

[0-0] H2H
F10:59EMD Aceuchal

3

1:0 Jerez

1

[0-0] H2H
F10:59Merida

2

4:1 Castuera

1

[1-1] H2H
F10:59CD Guadalajara

3

3:2 Mora CF

1

[1-1] H2H
F10:59La Roda CF

1

3

1:3 Almagro CF

1

5

[1-1] H2H
F10:59UD Gijon Industrial

2

1:4 Caudal

1

[1-2] H2H
F10:59SD Textil Escudo

1

2:1 CD Bezana

1

[1-1] H2H
F10:59Terrassa

4

0:2 UA Horta

4

[0-1] H2H
F10:59Arandina

3

2:2 Burgos Promesas

4

[1-0] H2H
F10:59Guadalcacin CD

2

0:2 Xerez Deportivo FC

1

[0-1] H2H
F10:59Puente Genil

4

1:2 CD Utrera

1

[0-1] H2H
F10:59CD Villacanas

4

2:2 Villarrubia CF

3

[2-2] H2H
F10:59Toledo 2:0 CD Tarancon

3

[1-0] H2H
F10:59Orihuela CF

1

2:0 Elche CF Ilicitano

1

3

[1-0] H2H
F10:59Racing de Ferrol

5

1:1 CF Alondras

2

[1-0] H2H
F10:59UD Ourense 0:0 Celtiga[0-0] H2H
F10:59Arosa SC

3

3:1 Silva SD

1

[2-0] H2H
F10:59CD Barco 1:1 Deportivo Ourense[0-0] H2H
F10:59CD Boiro 1:0 UD Somozas[0-0] H2H
F10:59Laracha 2:3 Bergantinos CF[0-0] H2H
F10:59CD Arenteiro 0:1 Racing Villalbes[0-0] H2H
F10:59Conil CF 0:0 CD Gerena[0-0] H2H
F10:59AD Ceuta 2:0 Cadiz B[0-0] H2H
F10:59Formentera 0:0 SCR Pena Deportiva[0-0] H2H
F10:59Aguilas CF 1:1 Olimpico de Totana[0-0] H2H
F10:59UD Los Garres 1:0 CD Cieza[0-0] H2H
F10:59Yeclano Deportivo 4:1 Murcia B[0-0] H2H
F10:59SD Logrones 3:0 Alfaro[0-0] H2H
F10:59CDFC La Calzada 2:1 CCD Alberite[0-0] H2H
F10:59Tudelano 0:0 Naxara[0-0] H2H
F10:59CD Pradejon 0:2 CD Arnedo[0-0] H2H
F10:59Manchego Ciudad 1:0 CD Madridejos[0-0] H2H
F10:59UD Llanera 2:1 CD Tuilla[0-0] H2H
F10:59Marino luanco 3:1 CD Covadonga[0-0] H2H
F10:59Club Siero 2:1 San Claudio[0-0] H2H
F10:59Bermeo 0:3 Portugalete[0-0] H2H
F10:59Crevillente 2:0 Vilamarxant CF[0-0] H2H
F10:59Almazan 0:0 Numancia B[0-0] H2H
F10:59Real Avila CF 0:0 G. Segoviana[0-0] H2H
F10:59Antequera CF 1:1 Atletico Mancha real[0-0] H2H
F10:59CD Linares Deportivo 0:0 Martos Club Deportiv[0-0] H2H
F10:59Maritimo Funchal II

1

3

1:0 Lusitanos

5

[1-0] H2H
F10:59KKP Bydgoszcz (w) 0:3 Czarni Sosnowiec (w)

1

[0-1] H2H
F10:59Marimoo

1

0:0 Wallidan

2

[0-0] H2H
F10:59CD Tacon (w)

1

1:1 CDE Olimpico De Madr

1

[0-0] H2H
F10:59Muniguate Women

2

0:1 Club Aurora FCF Wome

2

[0-0] H2H
F10:59Pares Women 4:0 CSD Petapa Women

1

[1-0] H2H
F11:15Rapid Wien

2

5:2 TSV Hartberg

2

[1-0] H2H
F11:15Castellon

1

1:1 Teruel

5

[1-0] H2H
F11:15Fylkir

2

1:1 Throttur Reykjavik

1

[0-1] H2H
F11:15Rotor Volgograd

1

1:1 Shinnik Yaroslavl

2

[1-0] H2H
F11:30Universitario de Pop

3

2:1 Valledupar FC

6

[2-1] H2H
F11:30Zebbug Rangers

1

2

1:1 Vittoriosa Stars

4

[1-1] H2H
F11:30Dinamo Zagreb 3:0 Slaven Koprivnica

2

[0-0] H2H
F11:30Atletico Sanluqueno

1

1:0 CF Talavera de la Re

2

[0-0] H2H
F11:30CD El Palo

1

5

1:2 Motril

5

[0-1] H2H
F11:30Atletico Espeleno 1:1 Ecija Balompie[0-0] H2H
F11:30CF La Nucia 1:1 Villarreal C[0-0] H2H
F11:30Thor KA Akureyri (W) 1:1 Stjarnan (w)[0-1] H2H
F11:30JAHE

1

2:1 King Nouakchott

3

[1-0] H2H
F11:40JK Sillamae Kalev

1

1:3 Tartu FC Santos[1-0] H2H
F11:45Suodu Pei

2

0:0 Sestao

1

3

[0-0] H2H
F11:45Tampere United

2

0:1 Kaarinan Pojat

1

[0-1] H2H
F12:00Royal Antwerp

4

0:1 Anderlecht

1

[0-0] H2H
F12:00Legia Warszawa

1

4

0:2 Cracovia Krakow

5

[0-2] H2H
F12:00Maccabi Petah Tikva

3

1:4 Maccabi Netanya

3

[1-2] H2H
F12:00Bayer Leverkusen

1

2:0 Fortuna Dusseldorf

3

[1-0] H2H
F12:00Inter Milan

3

2:1 Sampdoria

1

[0-0] H2H
F12:00CF Rayo Majadahonda

2

0:1 Malaga

2

[0-0] H2H
F12:00Esbjerg

1

2:1 Brondby IF[1-0] H2H
F12:00Djurgardens (w)

1

4:0 KIF Orebro DUFF (w)[1-0] H2H
F12:00Leixoes 2:1 Vitoria Guimaraes B

1

[2-0] H2H
F12:00Gyirmot SE

2

3:1 Dorogi FC

2

[1-1] H2H
F12:00FC Santa Coloma 2:0 La Posa FC Lusitans[0-0] H2H
F12:00Ciudad Lucena

4

3:2 Arcos CF

3

[1-1] H2H
F12:00Beti Kozkor KE

1

0:0 CD Huarte

1

[0-0] H2H
F12:00Loja CD

2

3:1 Huetor Tajar

2

[1-0] H2H
F12:00Real Jaen CF 6:0 Atarfe Industrial CF[0-0] H2H
F12:00AD Cartagena 2:1 FC Santa Rosa

2

[2-0] H2H
F12:00UD Orotava Women

1

1:2 SD Casablanca Women

1

[1-0] H2H
F12:00AD Apopa 1:2 Fuerte San Francisco[0-2] H2H
F12:30Olympiakos Piraeus

2

4:1 AEK Athens

2

[0-1] H2H
F12:30Lucchese

2

1:1 ACD Virtus Entella

1

2

[1-0] H2H
F12:30Piacenza 1:0 Pro Patria

1

[0-0] H2H
F12:30Villarreal

4

3:0 Sevilla

1

[2-0] H2H
F12:30GD Chaves

2

1:1 Boavista FC

2

[1-0] H2H
F12:30Antigua GFC

4

1:2 Malacateco

4

[1-1] H2H
F13:00Leones Univ Guadalaj

3

4:2 Cafetaleros de Tapac

3

[4-0] H2H
F13:00Pumas U.N.A.M.

4

1:0 Club America

2

[0-0] H2H
F13:00Dinamo Bucuresti

5

1:2 Botosani

3

[1-1] H2H
F13:00Santo Andre

2

2:2 AA Portuguesa Santis

4

[1-1] H2H
F13:00Monarcas Morelia Wom

1

3:1 Queretaro Women

1

[2-0] H2H
F13:00Puebla Women 0:0 Tijuana Women[0-0] H2H
F13:00Celaya II

2

0:0 Deportivo Cafessa

2

[0-0] H2H
F13:00Santa Lucia FC

2

1:1 Deportivo San Pedro

1

3

[0-0] H2H
F13:00Cobaneras FC (w)

2

3:0 Escuela Normal (w)

2

[0-0] H2H
F13:15Atlantis U19

1

2:2 PK-35 Vantaa U20

1

[0-0] H2H
F13:30Maccabi Haifa

1

3:1 Hapoel Hadera

2

[2-0] H2H
F13:30Deportivo Union Come

1

5

1:1 Universitario De Dep

6

[1-0] H2H
F13:30AS Police

4

1:2 ASC Tidjikja

4

[0-1] H2H
F13:30Olimpico EC Itabaian

4

2:3 AA Guarany

5

[1-1] H2H
F13:30Paide Linnameeskond 0:1 FCI Tallinn[0-0] H2H
F14:00Campinense 1:1 Sousa PB[1-1] H2H
F14:00Mouscron Peruwelz

2

3:0 Cercle Brugge

3

[0-0] H2H
F14:00Mushuc Runa

5

1:1 Deportivo Cuenca

2

[1-1] H2H
F14:00CA Patrocinense

4

1:1 Guarani MG

3

[0-0] H2H
F14:00Deportivo Pasto

3

4:1 Jaguares de Cordoba

2

4

[2-1] H2H
F14:00Estudiantes Caracas

2

0:0 LALA FC[0-0] H2H
F14:00Alagoinhas Atletico

3

3:1 Bahia de Feira BA

1

1

[1-1] H2H
F14:00Jacobina EC 3:2 EC Jacuipense[1-1] H2H
F14:00Jequie BA

2

1:1 Fluminense de Feira

1

[1-0] H2H
F14:00CF Reus Deportiu 0:1 Almeria[0-0] H2H
F14:00San Jose

3

2:2 Real Potosi

1

4

[2-1] H2H
F14:00Nacional Potosi

1

4:1 Royal Pari FC

1

[1-1] H2H
F14:00AA Anapolina

1

2:1 Gremio Anapolis

2

[1-0] H2H
F14:00Katalang BA

4

1:0 Novo Horizonte GO

1

[1-0] H2H
F14:00Goianesia GO

2

3:1 Atletico Clube Goian

3

[1-1] H2H
F14:00Itumbiara EC GO

2

2:0 Ipora EC

3

[2-0] H2H
F14:00Portuguesa Desportos

1

2

2:3 Inter de Limeira

1

[1-1] H2H
F14:00Gloria RS

2

1:0 Igrejinha

1

[1-0] H2H
F14:00CS Uruguay De Corona

2

1:0 Municipal Turrialba

5

[1-0] H2H
F14:05Old Road Jets

3

1:4 HE Garden Hotspurs

3

[0-1] H2H
F14:10FC Aston Villa 1:5 Parham FC[0-3] H2H
F14:30Atletico Venezuela

2

2

0:2 Deportivo La Guaira

2

[0-0] H2H
F14:30US Casertana 1908 3:0 Matera[0-0] H2H
F14:30America-RJ

3

0:1 Nova Iguacu

1

2

[0-1] H2H
F14:30Napoli

5

0:0 Torino

3

[0-0] H2H
F14:30Las Palmas

3

1:0 Sporting Gijon

4

[1-0] H2H
F14:45Real Betis

4

1:1 Alaves

1

[1-1] H2H
F15:00Treze Fc 1:0 Treze Campina Grande[0-0] H2H
F15:00Comunicaciones BsAs

5

0:1 Estudiantes de Caser

1

[0-0] H2H
F15:00Tristan Suarez

1

1

1:2 Flandria

1

[1-1] H2H
F15:00Atletico Atlanta

2

0:1 Club Atletico Acassu

5

[0-0] H2H
F15:00Sportivo Barracas

1

1

0:1 Sportivo Dock Sud

1

[0-0] H2H
F15:00Real Pilar

2

1:1 Centro Espanol

1

4

[0-0] H2H
F15:00Deportivo Muniz 0:2 Claypole

2

[0-2] H2H
F15:00Llaneros FC

1

0:0 Deportivo Pereira

5

[0-0] H2H
F15:00Ferroviaria SP

1

0:0 Palmeiras[0-0] H2H
F15:00Spezia

2

1:2 Verona

3

[1-1] H2H
F15:00Almagro

1

0:0 Gimnasia Mendoza

1

2

[0-0] H2H
F15:00Guillermo Brown

2

0:1 Gimnasia Jujuy

4

[0-0] H2H
F15:00Trujillanos

1

0:2 Deportivo Metropolit

3

[0-0] H2H
F15:00Mineros de Guayana

2

1:0 Deportivo Lara

1

[0-0] H2H
F15:00Goias

1

1

2:1 Goiania[0-0] H2H
F15:00Brasil de Pelotas

3

0:0 Gremio (RS)

1

2

[0-0] H2H
F15:00Saint Etienne

1

0:1 Paris Saint Germain

5

[0-0] H2H
F15:00Sporting Lisbon

5

3:0 Sporting Braga

3

[1-0] H2H
F15:00Petapa

4

1:0 Deportivo Sanarate

4

[1-0] H2H
F15:00Avai FC SC

4

0:0 Brusque FC

3

[0-0] H2H
F15:00Hercilio Luz SC

4

0:2 Marcilio Dias SC

2

[0-0] H2H
F15:00Joinville SC

3

2:1 Criciuma

1

3

[2-1] H2H
F15:00Metropolitano SC

3

2:1 Atletico Tubarao SC

1

[0-0] H2H
F15:00Uniclinic Atletico C

4

2:1 Fortaleza

3

[2-1] H2H
F15:00Vasco da Gama

6

1:0 Fluminense RJ

1

3

[0-0] H2H
F15:00CS Esportivo AL

2

3:0 Ypiranga(RS)

2

[2-0] H2H
F15:00Dom Bosco MT

4

2:1 Luverdense

1

2

[1-1] H2H
F15:00Boston River

1

3

2:2 Plaza Colonia

1

[0-0] H2H
F15:00Racing Club Montevid

2

3

1:3 Cerro Montevideo

1

5

[0-1] H2H
F15:00Cerro Largo

1

2:0 Danubio FC

1

3

[2-0] H2H
F15:00Toledo Colonia Work 1:1 Operario MS[1-0] H2H
F15:00Cascavel PR 0:0 Coritiba PR[0-0] H2H
F15:00Santa Cruz PE

2

1:0 Sport Club Recife PE

3

[0-0] H2H
F15:00Humble Lions

3

1:1 Montego Bay Utd

2

[0-1] H2H
F15:00Reynolds 2:4 Portmore United[2-2] H2H
F15:00Mount Pleasant FA

3

2:1 Siti Worley Garden J

1

2

[1-0] H2H
F15:00Atletico Parana

3

2:3 Defensores Pronuncia

1

[0-2] H2H
F15:00Empire Club

5

1:1 St Andrew Lions

1

[1-1] H2H
F15:00River PI

1

3:0 Parnahyba PI

4

[3-0] H2H
F15:00AD Cofutpa

3

3:1 Santa Ana

1

4

[1-1] H2H
F15:00Santa Gema Reserves

2

3:2 Tauro Reserves

3

[1-0] H2H
F15:05Colegiales

4

0:1 Barracas Central[0-0] H2H
F15:10Talleres Cordoba 0:0 CA Huracan[0-0] H2H
F15:10Rosario Central

3

0:2 Club Atletico Tigre

1

[0-2] H2H
F15:15Vitoria da Conquista 1:3 Bahia BA[0-1] H2H
F15:30Cortulua

1

1:3 Deportes Quindio

5

[0-0] H2H
F15:30Real Cartagena

3

2:0 Tigres Zipaquira

1

3

[1-0] H2H
F15:30Real Santander 2:2 Orsomarso[2-1] H2H
F15:30America MG

5

0:0 Cruzeiro (MG)

4

[0-0] H2H
F15:30Zulia FC

3

2:1 Academia Puerto Cabe

1

[0-0] H2H
F15:30GE Bage

2

1:1 Sao Gabriel RS

5

[0-0] H2H
F16:00C.D. Real de Minas 3:0 CD Vida[1-0] H2H
F16:00Deportes Tolima

1

3

2:0 Envigado FC

2

[1-0] H2H
F16:00Estudiantes Merida F

2

2:1 Deportivo Tachira

5

[0-1] H2H
F16:00Perez Zeledon

2

1:1 Herediano

1

4

[1-1] H2H
F16:00CD Pasaquina

2

0:0 Alianza San Salvador

3

[0-0] H2H
F16:00Huadiwei sub 4:0 Deportes Santa Cruz

1

[3-0] H2H
F16:00FBC Melgar

1

3

0:3 Deportivo Municipal

5

[0-2] H2H
F16:00CD Copiapo S.A.

4

1:1 Deportes La Serena

4

[0-1] H2H
F16:00Deportivo Ocotal 3:2 Real Madriz FC[3-1] H2H
F16:00Jalapa 1:0 Chinandega FC[0-0] H2H
F16:00Deportivo Madryn

2

1:0 Club Cipolletti

4

[0-0] H2H
F16:00Huracan Las Heras

1

2:1 Deportivo Maipu

3

[1-0] H2H
F16:00Racing de Cordoba

1

2:0 San Lorenzo Alem

2

[0-0] H2H
F16:00Veranopolis RS

1

0:1 Juventude

3

[0-0] H2H
F16:00CD Achuapa

2

1:1 Deportivo Jocotan

3

[0-0] H2H
F16:00CD Sansare

5

1:0 Deportivo Mixco

1

6

[1-0] H2H
F16:00Chimaltecas CSDFF (W

1

5

1:0 Deportivo Amatitlan

2

[1-0] H2H
F16:00Aderel Lourdes

1

5

2:2 Atletico Marte

6

[2-1] H2H
F16:05Limon FC

4

1:2 Universidad de Costa

4

[1-1] H2H
F16:05Liberta

1

3:0 Jennings Grenades

1

3

[1-0] H2H
F16:05Fast Cash Saddlers U

3

0:2 ELCO LTD St Peters

2

[0-1] H2H
F16:15Club Sport Emelec

2

1:2 Faure Za Amarilla

4

[0-0] H2H
F16:15Jorge Wilstermann

5

0:1 The Strongest

2

[0-1] H2H
F16:15CD Audaz 0:0 CD FAS[0-0] H2H
F16:15Jocoro FC

2

0:1 Luis Angel Firpo

1

4

[0-0] H2H
F16:30Independiente Rivada

2

1:1 Deportivo Moron

1

1

[1-1] H2H
F16:30Suchitepequez

4

2:1 CSD Solola

3

[2-0] H2H
F16:30Sacachispas GT

6

0:0 Deportivo Mictlan

5

[0-0] H2H
F17:00Internacional RS

1

2

2:1 Caxias RS

4

[1-0] H2H
F17:00Corinthians Paulista

2

2:1 Sao Paulo

3

[1-0] H2H
F17:00Lobos BUAP

4

3:1 Queretaro FC

1

1

[1-1] H2H
F17:00CD Olimpia

2

0:0 Real Espana

2

[0-0] H2H
F17:00Platense 1:1 Juticalpa[0-1] H2H
F17:00Cucuta

3

3:2 Atletico Bucaramanga

5

[2-2] H2H
F17:00Sertaozinho

2

2:0 Penapolense[2-0] H2H
F17:00Union Espanola

2

1:3 Colo Colo

1

[1-1] H2H
F17:00Moto Club Sao Luis M

3

1:0 Sampaio Correa

3

[1-0] H2H
F17:00Santa Tecla

1

0:1 Municipal Limeno

5

[0-1] H2H
F17:00CD Sonsonate

2

1:2 Aguila

4

[0-1] H2H
F17:00Olimpia Asuncion

3

2:2 Cerro Porteno

1

5

[0-1] H2H
F17:00Gimnasia yTiro

2

1:0 Crucero del Norte

4

[1-0] H2H
F17:00Union Sunchales

1

2:1 Deportivo Camioneros

4

[0-1] H2H
F17:20Boca Juniors

1

2:1 Lanus

4

[0-0] H2H
F17:30CSA-AL

3

1:0 Salgueiros AC

2

[0-0] H2H
F17:30Defensor Sporting Mo

3

0:1 CA Penarol

2

[0-0] H2H
F18:00Patriotas FC

3

1:1 Independiente Santa

1

2

[1-0] H2H
F18:00Sao Paulo RS

1

1

0:0 CE Lajeadense

1

3

[0-0] H2H
F18:00Santa Gema

1

1:2 Tauro FC[0-1] H2H
F18:00Juventud de Pergamin

2

1:1 Argentino Pergamino

3

[1-1] H2H
F18:00Tryum

1

2:2 Greenbay Hoppers FC

1

[0-0] H2H
F18:00Flow 4G Cayon Rocket

1

0:2 RAMS Village Superst

2

[0-1] H2H
F18:00Grupo Universitario

2

2:0 Juventud Rosense

3

[0-0] H2H
F18:05Guadalupe FC

5

0:3 Alajuelense

3

[0-1] H2H
F18:15CA Colon Junior

3

2:1 Sportivo Del Bono

2

[2-0] H2H
F18:30Delfin SC

4

0:1 Guayaquil City

3

[0-0] H2H
F18:30Destroyers

4

0:0 Oriente Petrolero

2

[0-0] H2H
F18:30Desamparados 2:1 Chaco For Ever[1-1] H2H
F19:00Tampico Madero

4

1:0 Cimarrones de Sonora

2

[1-0] H2H
F19:00Olimpo Bahia Blanca

2

0:1 Defensores de Belgra

1

[0-1] H2H
F19:00AD San Carlos

1

1:0 AD Carmelita

1

[0-0] H2H
F19:00Managua FC

1

6:1 Juventus Managua

1

4

[2-0] H2H
F19:00Arnett Gardens

1

2:2 University of West I

3

[1-0] H2H
F19:00Harbour View FC

1

1:1 Dunbeholden FC

3

[0-0] H2H
F19:00Alvarado Mar del Pla

1

0:0 Defensores Belgrano

3

[0-0] H2H
F19:00Estudiantes Rio Cuar 4:2 San Jorge Tucuman[0-1] H2H
F19:00Estudiantes de San L

1

1:1 CA Juventud Unida Sa

1

5

[0-1] H2H
F19:30Banfield

4

1:1 River Plate

1

[0-0] H2H
F19:30Audax Italiano

1

3

0:3 CSD Antofagasta

2

[0-1] H2H
F20:00Atletico Nacional Me

1

1

1:1 La Equidad

3

[1-0] H2H
F21:30Companeros SC 1:2 CFCI

1

[0-1] H2H
S01:00BTU United U19 0:0 Samut Prakan FC U19 H2H
S02:30Juhu Sparks 0:0 Springfield FA H2H
S03:30ESIC 0:0 State Bank of India H2H
S04:00Bayern Munchen U17 0:0 FSV Mainz 05 U17 H2H
S04:00VfB Stuttgart U17 : Augsburg U17 H2H
S04:30Wofoo Tai Po 0:0 Southern District H2H
S05:00TSV Havelse U19 0:0 Hertha Berlin U19 H2H
S05:00Beauty Leila River t 0:0 Velez CF H2H
S05:00ESC Geestemunde 0:0 Werder Bremen III H2H
S05:55Minimaks Bataysk 0:1 Zvezda Dorozhnyy H2H
S06:00Uniao Almeirim U17 : ElvasU U17 H2H
S06:00Associacao Naval U17 : Sport Clube Caldas U H2H
S06:00CADE Entroncamento U : ARCB ValongoU17 H2H
S06:00Sintrense U17 : EAS Marinha Grande U H2H
S06:00Portimonense U17 : Olhanense U17 H2H
S06:00GD Estoril-Praia U17 : Fc Barreirense U17 H2H
S06:00Despertar SC U17 : Lusitano EvoraU17 H2H
S06:00Casa Pia AC U17 : Pinhalnovense U17 H2H
S06:00Nakhon Pathom FC 0:0 North Bangkok Colleg H2H
S06:30FC Superfund Paschin 0:0 Traiskirchen H2H
S07:00Konak BEL. (w) 0:0 Trabzon Idmanocagi ( H2H
S07:00Kirecburnu (w) : Amedspor Women H2H
S07:00Hakkarigucu SK Women 0:0 Konak BEL. (w) H2H
S07:00KDZ Ereglispor (w) : ALG Spor Women H2H
S07:00Mekelakeya 0:0 Bahir Dar Kenema FC H2H
S07:001. FC Lok Stendal 0:0 SC Staaken H2H
S07:30Zob Ahan 0:0 Saipa H2H
S07:30Akagera FC 0:0 Vision JN FC H2H
S07:30Pepiniere FC 0:0 United Stars H2H
S07:30Rugende FC 0:0 Vision FC H2H
S07:30Sec FC 0:0 Esperance H2H
S08:00Belasica Strumica : Pobeda Prilep H2H
S08:00FK Makedonija Gjorce : Academy Pandev H2H
S08:00Renova Cepciste : Rabotnicki Skopje H2H
S08:00FK Korzo Prilep : Sileks H2H
S08:00FC Vardar Skopje : FK Shkendija 79 H2H
S08:00Fylde LFC (w) : Derby County (w) H2H
S08:00Huddersfield (w) : Nottingham Forest (w H2H
S08:00Stoke City (w) : Sheffield (w) H2H
S08:00SpVgg Bayreuth 0:0 FSV Erlangen Bruck H2H
S08:00VfB Stuttgart II 0:0 FC Augsburg II H2H
S08:00Arminia Ludwigshafen 0:0 TuS Koblenz H2H
S08:00ZESCO United Ndola 0:0 Zanaco H2H
S08:00Makedonikos Neapolis 0:0 Ermis Amyntaiou H2H
S08:30Al Shorta Al Qadarif 0:0 Al-Hilal Omdurman H2H
S09:00Besiktas U21 0:0 Bursaspor U21 H2H
S09:00TSV Sasel 0:0 SV Rugenbergen H2H
S09:00Bocholt FC 0:0 FC Kleve H2H
S09:00SC Union Nettetal 0:0 Ratingen SV H2H
S09:00VFB Homberg 0:0 Schwarz-Weiss Essen H2H
S09:00TSV Emmelshausen 0:0 SV Rochling Volkling H2H
S09:00Hammer SpVg 0:0 ASC 09 Dortmund H2H
S09:00Schalke 04 (Youth) 0:0 SC Paderborn 07 II H2H
S09:00Adams Sam Beek 0:0 Holzwickeder SC H2H
S09:00Erndtebruck 0:0 Gutersloh H2H
S09:00TuS Haltern 0:0 FC Eintracht Rheine H2H
S09:00Abergavenny Women 0:0 Llandudno FC Women H2H
S09:00Swansea City (w) 0:0 Briton Ferry Women H2H
S10:00Ad Barroselas U17 : Kajiaou U17 H2H
S10:00Gil Vicente U17 : FC Famalicao U17 H2H
S10:00Palmeiras FC(U17) : Vianense U17 H2H
S10:00Pacos Ferreira U17 : Moreirense U17 H2H
S10:00Academica Coimbra U1 : Leixoes U17 H2H
S10:00Lusitano U17 : Sousense U17 H2H
S10:00Feirense U17 : Sp Espinho U17 H2H
S10:00NDS Guarda U17 : Anadia U17 H2H
S10:00Loures U17 : Sacavenense U17 H2H
S10:00Belenenses U17 : Uniao Leiria U17 H2H
S10:00Benfica Sad U17 : Real Sport Clube U17 H2H
S10:00Vitoria FC Setubal U : Sporting Lisbon Sad H2H
S10:00Chaves U17 : Tondela U17 H2H
S10:00Vitoria SC Guimaraes : Rio Ave U17 H2H
S10:00Spg C Braga U17 : Boavista U17 H2H
S10:00Porto Sad U17 : Padroense U17 H2H
S10:00Pumas U20 0:0 Club America U20 H2H
S10:59Swansea City : Brentford H2H
S12:00Al Mourada 0:0 Hay Al Wadi H2H
S13:00Teunhueth FC 0:0 Toure Kunda Footpro H2H
S14:00Aimore RS : Sao Luiz(RS) H2H
S14:00Avenida RS : Sao Jose PoA RS H2H
S14:00Uniao Frederiquense 0:0 AE Sao Borja H2H
S14:00Remo Belem (PA) 0:0 SC Paysandu Para H2H
S14:30Araguaia 0:0 Cuiaba H2H
S15:00Coruripe Al 0:0 Murici H2H
S15:30Humaita AC 0:0 Nauas H2H
S17:00Notre Dame 0:0 Porey Springs H2H
S17:00Police United FC 0:0 Belmopan Bandits SC H2H
S17:30Rio Branco FC AC 0:0 Galvez/AC) H2H
S19:00Weymouth Wales 0:0 UWI Blackbirds H2H
Advertisements: