22:25 (GMT -4)
En | Ru | Az | Tr
Advertisements:

Finished Scores

Order by: Time / League
refresh Refresh
Download Android Free Livescores APP
English Premier League
F09:00Bournemouth AFC

1

1:3 Manchester City

3

[1-2] H2H
F11:30Wolves 1:1 Burnley

2

[0-0] H2H
F11:30Tottenham Hotspur

2

0:1 Newcastle United

2

[0-0] H2H
Spanish La Liga
F11:00Alaves

3

0:0 RCD Espanyol

1

[0-0] H2H
F11:00Mallorca

1

0:1 Real Sociedad

2

[0-0] H2H
F13:00Leganes

4

0:1 Atletico Madrid

5

[0-0] H2H
F15:00FC Barcelona

1

5:2 Real Betis

1

[0-0] H2H
German Bundesliga
F09:30RB Leipzig

2

2:1 Eintracht Frankfurt

3

[1-0] H2H
F11:59Hertha Berlin

1

0:3 VfL Wolfsburg[0-0] H2H
England FA Cup
F09:05Evesham United 2:1 Harefield United

1

[1-0] H2H
F10:00Cray Wanderers

1

5:0 Hythe Town

1

[3-0] H2H
Advertisements:
F10:00FC Romania 3:3 Ware[1-0] H2H
England Championship
F07:00Swansea City

1

3:0 Birmingham City

5

[0-0] H2H
France Ligue 1
F09:00Monaco

1

2

2:2 Nimes

1

[2-0] H2H
F11:00Strasbourg

1

4

0:2 Rennes

2

[0-0] H2H
F15:00Paris Saint Germain 4:0 Toulouse

1

[0-0] H2H
Italian Serie A
F11:59Udinese

1

1:0 AC Milan

3

[0-0] H2H
F14:45AS Roma

3

3:3 Genoa

1

[0-0] H2H
F14:45Cagliari

2

0:1 Brescia

2

[0-0] H2H
F14:45Verona

1

1

1:1 Bologna

3

[0-0] H2H
F14:45Torino

4

2:1 Sassuolo

3

[0-0] H2H
F14:45Sampdoria

2

0:3 Lazio

2

[0-0] H2H
F14:45Spal

2

2:3 Atalanta

1

[0-0] H2H
Turkish Super Liga
F12:15Trabzonspor

1

2:1 Yeni Malatyaspor

2

[0-0] H2H
F12:15Caykur Rizespor

2

2:1 Sivasspor

2

[0-0] H2H
F14:45Antalyaspor

1

0:2 Denizlispor

3

[0-0] H2H
F14:45Galatasaray

1

1

1:1 Konyaspor

3

[0-0] H2H
Finland Veikkausliga
F11:30IFK Mariehamn

4

1:0 SJK Seinajoen

1

1

[0-0] H2H
F11:30RoPS Rovaniemi 3:0 Lahti

1

2

[0-0] H2H
International Club Friendly
F05:00Trnje 0:0 NK Zagorec Krapina

1

[0-0] H2H
F05:30Real Betis (W) 3:0 Atleico Malaga (w)[1-0] H2H
Advertisements:
F09:00Arsenal (w) 6:0 Tottenham Hotspur ([2-0] H2H
F13:00Levante UD (w) 5:0 Rayo Vallecano (w)[0-0] H2H
F16:00Club Sando

2

3:4 San Juan Jabloteh

1

[0-0] H2H
S10:00West Ham United (w) 0:0 Bristol Academy (w) H2H
International Friendly
F02:00Tajikistan U17 2:1 Armenia U17

1

[0-0] H2H
S06:00Kazakhstan U17 0:0 Kyrgyzstan U17 H2H
Swedish Allsvenskan
F09:00IFK Norrkoping FK 5:0 Helsingborg

4

[2-0] H2H
F09:00Ostersunds FK

1

4

1:3 AIK Solna

2

[0-0] H2H
F09:00AFC Eskilstuna

1

0:2 Hacken

1

[0-0] H2H
F11:30Malmo FF

3

0:1 Djurgardens

2

[0-0] H2H
Russian National Football League
F03:00SKA Khabarovsk

4

3:0 Torpedo Armavir

2

[0-0] H2H
F07:00Chertanovo Moscow

3

1:1 Tom Tomsk

3

[0-0] H2H
F09:00Neftekhimik Nizhneka

3

1:0 FK Krasnodar II

2

[0-0] H2H
F10:00Mordovya Saransk

4

0:1 FK Nizhny Novgorod

4

[0-0] H2H
F10:00Shinnik Yaroslavl

2

0:1 Khimki

3

[0-0] H2H
F11:00Fakel

2

0:0 Avangard

1

[0-0] H2H
F11:00Torpedo moskva

1

2:0 Yenisey Krasnoyarsk

5

[0-0] H2H
F11:59Baltika Kaliningrad

2

0:0 Luch Energiya

5

[0-0] H2H
F11:59FK Chayka K-SR

2

3:0 Tekstilshchik Ivanov

1

[0-0] H2H
Brazil Serie A
F15:00Vasco da Gama

4

2:0 Sao Paulo

1

3

[0-0] H2H
Advertisements:
F15:00Goias

1

2

2:1 Internacional RS

2

[0-0] H2H
F15:00Santos

3

3:3 Fortaleza

3

[0-0] H2H
F18:00Ceara

3

0:3 Flamengo[0-2] H2H
F18:00Avai FC SC

1

1:1 Corinthians Paulista

1

1

[0-0] H2H
F18:00Centro Sportivo Alag

3

1:1 Cruzeiro (MG)

3

[0-1] H2H
Spanish Segunda Division
F11:59Ponferradina

2

1:1 Real Zaragoza

1

[0-0] H2H
F11:59Sporting Gijon

1

5

1:1 Rayo Vallecano

1

5

[0-0] H2H
F13:00SD Huesca

1

3:1 Deportivo La Coruna

2

[0-0] H2H
F14:00Tenerife

3

3:2 Numancia[0-0] H2H
F15:00Extremadura

1

1:2 Fuenlabrada

4

[0-0] H2H
Portugal Primera Liga
F11:00Santa Clara

2

0:0 Belenenses

1

[0-0] H2H
F11:00Maritimo

2

2:3 CD Tondela

5

[0-0] H2H
F13:30Portimonense

1

1:3 Sporting Lisbon[0-0] H2H
F15:30Gil Vicente

2

1:1 Sporting Braga

2

[0-0] H2H
F16:00Vitoria Guimaraes

4

1:1 FC Famalicao

1

[0-0] H2H
Greece Cup
F10:00AO Episkopis Rethymn

1

1:0 Atsalenios

3

[0-0] H2H
German Bundesliga 2
F07:30Heidenheimer

1

0:2 SV Sandhausen[0-0] H2H
F07:30Karlsruher SC

2

2:4 Hamburger SV

3

[0-2] H2H
F07:40Nurnberg

2

1:0 VfL Osnabruck

2

[0-0] H2H
German 3.Liga
F07:00SV Waldhof Mannheim

2

4:3 MSV Duisburg

1

[2-2] H2H
Advertisements:
F08:00Unterhaching

2

0:3 Hallescher FC

2

[0-1] H2H
Zimbabwe Premier
F09:00Dynamos FC

2

1:1 Chicken Inn

2

[0-0] H2H
F09:00Highlanders 0:1 Harare City

5

[0-0] H2H
Vietnamese First Division
F04:30TTBD Phu Dong

2

1:0 Binh Phuoc[0-0] H2H
F05:00Binh Dinh

3

3:0 Can Tho

2

[0-0] H2H
F05:00Pacifico Xining

2

1:1 Dong Thap

1

[0-0] H2H
Vietnamese professional league
F06:00Song Lam Nghe An

1

1:2 CLB TPHCM[1-1] H2H
F06:00Hoang Anh Gia Lai

2

2:1 SHB Da Nang

1

[0-0] H2H
Venezuela U20 League
F13:00AtlГ©tico Venezuel

1

4:1 Estudiantes de Carac

4

[-] H2H
F15:30Portuguesa FC Reserv

3

1:2 CD Lara Reserves

4

[-] H2H
Venezuela Segunda Division
F15:00Dynamo Puerto FC

3

2:1 Fundacion AIFI

1

[-] H2H
F15:00Diamantes de Guayana

4

1:2 Angostura FC

1

[-] H2H
F15:30Libertador FC

5

2:1 CA Furrial

1

[-] H2H
Primera Division de Venezuela
F16:00Deportivo Lara

2

0:1 Atletico Venezuela

3

[0-0] H2H
F16:00Llaneros de Guanare

5

3:1 Estudiantes Caracas [0-0] H2H
F16:00Deportivo La Guaira

3

2:0 Carabobo FC

3

[0-0] H2H
F17:00Trujillanos

2

0:0 Caracas FC

1

[0-0] H2H
F17:00Academia Puerto Cabe

1

2

1:1 Estudiantes Merida F

1

2

[0-0] H2H
F17:05Deportivo Tachira

3

3:2 Mineros de Guayana

5

[0-0] H2H
F09:00Oktepa 0:1 Mashal Muborak[0-0] H2H
Advertisements:
F09:00Xorazm Urganch 5:2 Sherdor Samarqand[0-0] H2H
F09:00Istiklol Fergana 1:0 Neftchi Fargona[0-0] H2H
F09:00Shurtan Guzor 6:0 Iftixor FK[0-0] H2H
USL First Division
F24/08Fresno FC

1

2:1 Colorado Springs Swi

2

[0-0] H2H
F24/08Las Vegas Lights

1

1:0 Portland Timbers Res

3

[1-0] H2H
F18:00Bethlehem Steel

2

3

2:3 Birmingham Legion

2

4

[0-1] H2H
F18:00Indy Eleven 3:1 Charlotte Independen

3

[1-1] H2H
USA Women
F15:00Portland Thorns FC (

1

3:0 Chicago Red Stars (w

2

[0-0] H2H
USA National Premier Soccer League
F24/08FC Tucson 3:1 Orlando City U23[2-0] H2H
Uruguay Segunda
F14:00CS Cerrito 2:2 Central Espanol[-] H2H
Primera Division de Uruguay
F14:00CA Juventud 0:2 Nacional Montevideo

2

[0-0] H2H
F14:00Cerro Montevideo

3

0:1 Centro Atletico Feni

4

[0-0] H2H
F14:00Rampla Juniors FC

2

1:2 Liverpool URU

1

2

[0-0] H2H
F16:30Defensor Sporting Mo

2

3:1 Danubio FC

4

[0-0] H2H
Ukraine U21 Liga
F08:00Dnipro-1 U21 0:0 Lviv U21[0-0] H2H
Ukraine Reserve League
F08:00Dnipro Reserves

2

0:0 FK Lviv Reserves

2

[-] H2H
Ukraine Women Division
F04:00Pantery Uman (w)

1

3

3:4 Mariupolchanka Mariu

2

[0-0] H2H
Ukrainian Premier League
F10:00FC Karpaty Lviv

1

0:1 Zorya

5

[0-0] H2H
F12:30FC Shakhtar Donetsk 5:1 FC Mariupol[0-0] H2H
Uganda Cup
F08:00Vipers

4

2:0 KCCA FC

1

1

[-] H2H
Advertisements:
Turkey A2 League U19
F07:00Umraniyespor U19

1

2:2 Gazisehir Gaziantep

1

[-] H2H
F08:00Trabzonspor U19

3

2:2 Yeni Malatyaspor U19[-] H2H
Turkey 2 Ligi A
F10:00Umraniyespor

4

4:1 Giresunspor

3

[2-0] H2H
F12:15Menemen Belediye Spo

1

3

0:4 Hatayspor[0-0] H2H
F14:45Adanaspor 3:2 Eskisehirspor[0-0] H2H
F14:45Bursaspor

1

2:1 Akhisar Bld.Geng

1

4

[0-0] H2H
Professional Tunisian League 1
F13:00U.S.Monastir

4

2:1 Sifakesi

2

[-] H2H
TAS Premier League
F00:00South Hobart

2

3:0 Riverside Olympic

2

[0-0] H2H
Thai Premier League
F07:00Muang Thong United 4:1 Suphanburi FC

1

[2-0] H2H
F07:00Ratchaburi FC

2

2:1 Chainat FC

3

[0-0] H2H
F08:00Chiangmai FC

1

5:1 Nakhon Ratchasima

1

[2-1] H2H
F08:00Chonburi Shark FC

2

0:2 Chiangrai United

2

[0-1] H2H
Thai Division 2 League
F06:00Maptaphut Rayong FC 2:1 Bangkok[-] H2H
F07:00Ranong FC 5:1 Nakhon Si Thammarat [0-0] H2H
F07:00Trang FC

1

2:1 Royal Thai Army FC

3

[0-0] H2H
F08:00Khonkaen United

1

1:0 Kamphaeng Phet[0-0] H2H
S05:00Ayutthaya FC 0:0 Seemok FC H2H
S05:30Narathiwat FC 0:0 Nakhon Pathom FC H2H
Thai Division 1 League
F07:00Udon Thani

1

2:1 Navy FC

2

[2-0] H2H
F07:00Thailand Honda FC

2

1:0 Bangkok Glass

1

[0-0] H2H
Advertisements:
F08:00Samut Sakhon

3

2:2 Khonkaen FC

1

1

[1-1] H2H
F08:00Lampang FC

3

0:2 Sisaket FC

2

[0-0] H2H
Syrian League
F14:00Teshrin SC 2:1 Al-Karamah[-] H2H
Syrian Cup
F10:00Syria U20 0:2 Al-Wahda Damascus[-] H2H
Swden Women Division 2
F06:00IFK Kalmar (w) 4:1 Assi IF (w)[0-0] H2H
F06:00Mallbackens IF (w) 1:5 Moron BK (w)[0-0] H2H
F08:00AIK Solna (w) 8:0 Borgeby FK (w)[0-0] H2H
F10:00Brommapojkarna (w) 3:1 Asarums IF FK (w)[0-0] H2H
Sweden Damallsvenskan
F08:00Vittsjo GIK (w) 2:0 Vaxjo FF (w)

2

[0-0] H2H
F08:00Pitea IF (w)

1

1:1 FC Rosengard (w)

1

[1-0] H2H
F09:00Kristianstads DFF (w 2:0 Djurgardens (w)[0-0] H2H
F11:00Orebro (w) 0:1 IF Limhamn Bunkeflo [0-0] H2H
Sweden U19
F07:00Utsiktens BK U19 8:0 Lidkopings FK U19[0-0] H2H
F08:00Boo FF U19

1

1:2 Enskede IKU19

1

4

[-] H2H
F09:45Hammarby U19 1:1 IF Elfsborg U19

1

[0-0] H2H
F11:00IFK Lidingo U19

2

2:3 FC Djursholm U19

2

[-] H2H
F09:00Sodertalje 0:0 Tyreso FF[0-0] H2H
F11:00Assyriska 3:1 Newroz FC[0-0] H2H
F08:00Umea FC Academy 3:1 Anundsjo IF[0-0] H2H
Sweden Div 3 Mellersta
F09:00Orebro Syrianska IF

3

1:2 Vanersborg FK[0-0] H2H
F11:00IK Gauthiod 4:2 IFK Amal[0-0] H2H
F11:00Vargarda IK

1

3:1 Lidkopings FK

1

[0-0] H2H
Sweden 3.div Mellersta Norrland
F07:30Syrianska IF Kerbura 4:0 Vaksala SK[-] H2H
S08:00Bergnasets AIK 0:0 Gimonäs Umeå I H2H
S08:00LuleГҐ SK 0:0 Moron BK H2H
S08:00Notvikens IK 0:0 Kiruna FF H2H
S09:00Trollhattans BoIS 0:0 Skoftebyns IF H2H
S10:00IFK Osterakers Fk 0:0 IK Franke H2H
Sweden Superettan
F07:00IK Frej Taby

1

2:3 Degerfors IF

2

[2-1] H2H
F09:00Osters IF 1:3 Orgryte

1

[0-1] H2H
F09:00Mjallby AIF

3

3:2 Dalkurd FF

3

[0-0] H2H
F11:30GAIS

3

2:0 Brommapojkarna

2

[0-0] H2H
F09:00Assyriska Turab IK J

1

0:0 Oskarshamns AIK

5

[0-0] H2H
F10:00IK Oddevold 0:0 Torns IF[0-0] H2H
F10:00Landskrona BoIS 4:0 IFK Varnamo

1

[3-0] H2H
Sweden Division 1
F08:00Rynninge IK 2:7 Vasalunds IF

1

1

[0-3] H2H
F09:00Akropolis IF 4:1 IF Sylvia

2

[1-0] H2H
F10:00Karlstad BK

4

4:1 FC Linkoping City

2

[2-1] H2H
F10:00Tegs SK

1

1

3:3 Sandvikens IF

1

[3-1] H2H
Slovakia 2. Liga
F04:30Ruzomberok B

3

2:1 Slavoj Trebisov

5

[0-0] H2H
F04:30FC STK 1914 Samorin

1

2:2 Partizan Bardejov

1

[0-0] H2H
Slovak Super Liga
F11:30Slovan Bratislava

1

1:1 MSK Zilina

2

[0-0] H2H
F13:15Nitra

2

1:2 Dunajska Streda

5

[0-0] H2H
Swiss Super League
F10:00FC Sion

3

2:1 Luzern

4

[1-0] H2H
F10:00Thun

3

0:4 Servette

2

[0-2] H2H
F10:00St. Gallen

4

3:2 Lugano

1

3

[0-1] H2H
F09:00Bassecourt 0:3 Biel Bienne[0-0] H2H
F08:30Young Boys U21 8:3 FC Martigny Sports[0-0] H2H
F10:00Olympique de Geneve 1:0 Azzurri 90[0-0] H2H
Swiss Challenge League
F10:00Chiasso

2

2:2 Vaduz

2

[2-1] H2H
Spanish Bizkaia-Tercera Division
F04:00Alcobendas Sport

3

0:2 Alcorcon B[0-1] H2H
F05:00SFC Minerva

3

2:2 Lorca Deportiva FC

1

[1-1] H2H
F05:00Extremadura B 3:0 AD Llerenense[1-0] H2H
F05:00Elche CF Ilicitano

4

1:1 Atzeneta UE

3

[0-1] H2H
F05:15Santurtzi CD

3

2:1 CD Lagun Onak

3

[0-0] H2H
F05:30Coria CF

4

4:0 CD Rota

6

[2-0] H2H
F05:30Real Betis B

3

3:2 CD San Roque de Lepe

6

[2-0] H2H
F05:30San Rafael

1

2

2:1 Santa Catalina Atlet[0-0] H2H
F05:30Real Zaragoza B 6:0 CD Binefar

7

[5-0] H2H
F05:30RSD Alcala Henares 0:1 CD Artistico Navalca[-] H2H
F05:30CF Trival Valderas

5

2:1 CD San Fernando de H

4

[0-1] H2H
F05:30San Juan de Mozarrif

2

0:3 SD Tarazona[0-1] H2H
F05:30SAD Villaverde San A

2

1:2 CD El Alamo

5

[1-0] H2H
F05:40Cordoba B

3

0:1 UD Los Barrios

3

[0-1] H2H
F05:45AD Siete Villas

5

3:1 Racing B

2

[1-0] H2H
F06:00Sevilla C

1

0:0 CD Pozoblanco

2

[0-0] H2H
F06:00Cacereno

1

2

1:2 EMD Aceuchal

3

[0-1] H2H
F06:00Olivenza FC

1

1:4 CD Diocesano

1

[0-3] H2H
F06:00CD Berceo

2

1:1 Casalarreina

1

[0-0] H2H
F06:00CD Vallobin

2

0:1 SD Navarro CF

1

[0-1] H2H
F06:00CD Lealtad

2

2:2 SD Lenense

3

[2-1] H2H
F06:00Atletico Pinto

1

3:3 Rayo Vallecano B

1

1

[1-0] H2H
F06:00DAV Santa Ana

1

1

1:1 Parla Escuela

1

[1-1] H2H
F06:00Mostoles

3

2:3 Torrejon CF

5

[0-1] H2H
F06:30CE Felanitx

1

2:0 SD Portmany

2

[0-0] H2H
F07:00Marino

1

4

2:1 CD Buzanada

3

[0-1] H2H
F07:20Atletico Tacoronte

3

1:2 UD Tamaraceite

3

[1-0] H2H
F07:30AD Union Adarve

4

1:0 CF Pozuelo Alarcon

3

[0-0] H2H
F11:59UD Somozas

4

2:2 Silva SD

6

[-] H2H
F11:59UD Paiosaco

5

1:1 UD Ourense

5

[-] H2H
F11:59Pena Sport

1

2:1 CD Cortes

1

6

[-] H2H
F11:59CF Calamocha

2

0:1 Brea

2

[-] H2H
F11:59CD Mosconia

4

2:2 EI San Martin

3

[-] H2H
F11:59Urraca

3

1:1 UC Ceares

2

[-] H2H
F11:59CF Vimenor

1

5

0:1 Barreda Balompie

3

[-] H2H
F11:59CF Soller

2

3:1 CE Andratx

2

[-] H2H
F11:59SD Beasain 3:3 SD Deusto[-] H2H
F12:15Llosetense 0:0 UD Alcudia[-] H2H
F12:30L Entregu CF

4

1:0 Condal CF

2

5

[-] H2H
F12:30Tamar Ritter

4

0:0 Bell Bridget

3

[-] H2H
F12:30CD La Granja

2

1:1 Tuoer De Cilliers

2

[-] H2H
F12:30SD Laredo 2:0 Ribamontan Al Mar CF[-] H2H
F13:00Arosa SC

1

3

1:0 Polvorin

1

1

[-] H2H
F13:00Deportivo Ourense

3

3:0 Bergantinos CF

1

[-] H2H
F13:00Sestao

2

3:0 SD San Ignacio

1

2

[-] H2H
F13:00Albacete B

3

0:1 Manchego Ciudad

5

[-] H2H
F13:00Toledo

7

3:0 UB Conquense

1

4

[-] H2H
F13:00Eldense

2

2:1 UD Paterna

2

[-] H2H
F13:00Alhaurin de la Torre 0:4 Malaga B[-] H2H
F13:00Ejido

4

1:0 CD Torreperogil

2

[-] H2H
F13:30UF Beniganim 1:3 CD Alcoyano[-] H2H
F13:30Suokuaili Moss 2:1 La Roda CF[-] H2H
F13:30Real Sociedad C

1

1:1 Portugalete

2

[-] H2H
F13:30CD Olimpic Xativa 1:2 Hercules II

3

[-] H2H
F13:30Silla CF

5

2:1 Vilamarxant CF

4

[-] H2H
F13:30UD Alzira

3

2:0 CD Roda

2

[-] H2H
F13:30UB Lebrijana

3

2:1 CD Utrera

3

[-] H2H
F14:00RCP Valverdeno

2

2:1 UP Plasencia

5

[-] H2H
F14:00CD Linares Deportivo

5

2:0 Atletico Mancha real

3

[-] H2H
S07:00UD Gran Tarajal ST 0:0 Tenisca H2H
S07:00Lanzarote 0:0 CD Santa Ursula H2H
S11:00CD Subiza 0:0 CD Baztan H2H
S11:30Selaya FC 0:0 SD Torina H2H
S13:30La Solana 0:0 CD Madridejos H2H
S13:30CD Coria 0:0 Ted Contois Feng H2H
S15:00Moralo CP 0:0 Jerez H2H
F12:30Cadiz B

2

2:1 Real Murcia

1

[0-0] H2H
F13:30UCAM Murcia

3

0:0 Atletico Sanluqueno

2

[0-0] H2H
F14:00Algeciras

1

0:0 Villarrubia CF

4

[0-0] H2H
F14:00CF Talavera de la Re

3

1:1 UD Marbella

2

[0-0] H2H
F14:00Merida AD

4

1:1 Don Benito

3

[0-0] H2H
F14:30FC Cartagena

4

0:0 Badajoz

5

[0-0] H2H
F15:30Cordoba

3

2:1 Granada CF B

1

[0-0] H2H
F06:00SD Ejea

3

4:0 Orihuela CF

4

[1-0] H2H
F06:00RCD Espanyol B

2

2:0 Andorra CF

1

[0-0] H2H
F11:59CF Badalona

3

0:2 Barcelona B

2

[0-0] H2H
F11:59UE Olot

5

1:0 CD Ebro

4

[0-0] H2H
F12:30Valencia CF Mestalla

3

1:2 Lleida

1

[0-0] H2H
F13:00Gimnastic Tarragona

2

1:3 UE Llagostera

7

[0-0] H2H
F13:00CF La Nucia

1

1:0 UE Cornella

2

[0-0] H2H
F13:00Sabadell

2

0:2 Castellon

1

[0-0] H2H
S06:00RCD Espanyol B 0:0 CF Reus Deportiu H2H
F06:00Alaves B

6

1:1 UD Logrones

3

[0-1] H2H
F11:59Haro Deportivo

2

1:4 Athletic Bilbao B

1

[0-0] H2H
F12:30CD Tudelano

2

2:1 Osasuna B

4

[0-0] H2H
F12:30Real Valladol B

2

4:1 CD Izarra

5

[0-0] H2H
F13:00CF Salmantino

4

3:1 Arenas Club de Getxo

3

[0-0] H2H
Spanish Segunda Division B
F05:00CF Internacional De

3

2:2 Celta vigo b

2

[2-1] H2H
F06:00Union Langreo

3

0:1 Baleares[0-0] H2H
F06:00Las Rozas

3

1:1 Real Madrid Castilla[0-0] H2H
F06:00UD Melilla

3

1:0 Getafe B

1

[0-0] H2H
F06:00SCR Pena Deportiva

1

4:3 Real Oviedo B

1

[3-1] H2H
F06:00UD San Sebastian Rey

3

2:0 Racing de Ferrol

3

[0-0] H2H
F07:00Las Palmas Atletico

3

3:2 UD Ibiza

1

3

[1-2] H2H
El Salvador Segunda Division
F13:00Once Lobos Chalchuap 1:2 CD San Pablo Municip

3

[-] H2H
F17:00Once Municipal

2

0:4 CD El Vencedor

4

[0-0] H2H
F17:00Municipal Limeno

7

1:0 Alianza San Salvador

1

4

[0-0] H2H
F17:30CD FAS

1

3:0 CD Sonsonate

2

[0-0] H2H
Slovenia women's League
F04:00Slovan Bratislava (w

1

4:1 TJ Spartak Myjava(W)

1

[0-0] H2H
F08:00SKF Zilina (w) 1:1 FC Banik Horna Nitra

2

[-] H2H
F10:00FK Poprad (w) 0:3 NMSK 1922 Bratislava[-] H2H
S05:00ZNK Radomlje (w) 0:0 ZNK Maribor (w) H2H
Slovakia 3.Liga
F04:30FK Poprad B

2

3:0 MFK Snina

4

[0-0] H2H
F04:30SD Videm

1

1:0 Sampion Celje

1

[-] H2H
F10:00MFK Zarnovica

2

0:2 FTC Filakovo[0-0] H2H
F10:00SKM Liptovsky Hradok

4

0:2 Jednota Banova

5

[0-0] H2H
F10:00SK Pramen Kovacova

4

3:0 TJ Banik Kalinovo

3

[0-0] H2H
S04:30Spartak Trnava B 0:0 KFC Kalna nad Hronom H2H
Slovenia 2.Liga
F11:00Brda

2

1:3 NK Bilje

3

[0-0] H2H
F11:00Krka 3:1 Krsko Posavlje

1

[0-0] H2H
Slovenia 1.Liga
F10:00Triglav Gorenjska

1

1

0:6 NK Publikum Celje

1

[0-3] H2H
F11:59NK Rudar Velenje

2

2:2 Tabor Sezana

1

[0-0] H2H
F14:10Maribor

3

4:0 ASK Bravo Publikum

1

[0-0] H2H
Serbia U19 League
F04:00Vojvodina U19

2

0:2 FK Spartak Zdrepceva

4

[-] H2H
F04:55Radnicki Nis U19

2

3:0 FK Trajal Krusevac U[-] H2H
S03:55Mladost Lucani U19 0:0 FK Internacional U19 H2H
S04:00FK Rad Beograd U19 0:0 FK Vozdovac U19 H2H
S05:00FK Napredak U19 0:0 OFK Belgrade U19 H2H
Serbia Srpska Liga
F10:20FK Sremcica 0:2 Hajduk Beograd

3

[-] H2H
F10:20FK Zvezdara

5

1:0 FK Brodarac

1

3

[-] H2H
F10:25FK Rembas Resavica

3

2:3 FK Dubocica

4

[-] H2H
F10:25FK Susica Kragujevac

1

2

2:1 FK Rsk Rabrovo

5

[-] H2H
F11:00FK Vojvodina 1928 Pe

1

0:1 FK Borac Sakule

2

[-] H2H
F11:00FK Dunav Stari Banov

3

2:3 FK Radnicki Sremska

1

[-] H2H
Serbia Prva Liga
F11:00Zlatibor Cajetina

2

0:0 Kabel Novi Sad

5

[0-0] H2H
F11:00FK Zarkovo

3

1:3 Radnicki Pirot

2

[0-0] H2H
S11:00FK Buducnost Dobanov 0:0 Graficar H2H
Serbian Superliga
F12:30Radnicki Nis

1

3

2:1 FK Spartak Zlatibor

5

[0-0] H2H
F14:00Backa Topola

2

2:0 Indjija

4

[0-0] H2H
Scotland WPL
S08:00Hibernian (w) 0:0 Forfar Farmington (w H2H
S09:30Motherwell (w) 0:0 Glasgow City (w) H2H
S10:00Glasgow Rangers (w) 0:0 Spartans (w) H2H
Sco WC
F08:00Forfar Farmington (w 0:4 Glasgow Rangers (w)[0-0] H2H
F09:00Celtic (w) 2:0 St Johnstone Women[0-0] H2H
F09:10Glasgow City (w) 20:0 Dundee City (w)[0-0] H2H
F09:30Motherwell (w) 5:0 Inverness (w)[0-0] H2H
F10:00Aberdeen (w)

1

3:1 Kilmarnock (w)

1

[0-0] H2H
F10:00Hamilton FC (w) 12:0 Clyde Women[0-0] H2H
F10:30Hearts (w) 1:7 Hibernian (w)[0-0] H2H
F11:00Queen's Park(w) 4:2 Dunfermline (w)[0-0] H2H
Scottish Premier League
F07:15Saint Mirren

1

0:1 Glasgow Rangers

2

[0-0] H2H
F10:00Celtic FC

1

3:1 Heart of Midlothian

3

[1-0] H2H
South Africa Premier Soccer League
F09:00Baroka FC

4

0:0 Bloemfontein Celtic

1

2

[0-0] H2H
F09:00Stellenbosch FC 0:0 Maritzburg United

3

[0-0] H2H
South Africa First League
F09:00Mbombela United 1:1 Ajax Cape Town[0-0] H2H
F09:00JDR Stars 2:0 Real Kings[0-0] H2H
F09:00Tshakhuma TM 1:1 Jomo Cosmos[-] H2H
South Africa Reserve League
F04:00Highlands Park Reser

2

3:1 Polokwane City Reser

1

[0-0] H2H
F06:00Amazulu Reserves

1

2

3:4 Bloem Celtic Reserve

2

[0-0] H2H
F06:00Kaizer Chiefs Reserv

1

0:3 Mamelodi Sundowns Re

1

[0-0] H2H
Russia Premier League
F09:30CSKA Moscow

3

3:0 Terek Grozny

4

[1-0] H2H
F11:59Kryliya Sovetov

3

1:2 Spartak Moscow

6

[0-0] H2H
F11:59Rostov FK

1

2:1 Rubin Kazan[0-0] H2H
F14:30Arsenal Tula 2:1 Gazovik Orenburg

1

[0-0] H2H
Russia Div 2 West
F08:00FK Leningradets

1

3:2 FC Murom

3

[2-1] H2H
Russia Div 2 South
F09:00Alania Vladikavkaz

3

3:0 Volgar Astrakhan

2

[0-0] H2H
F09:00Anzhi Makhachkala

5

2:2 Druzhba Maykop

3

[0-0] H2H
F10:00FK Biolog

2

2:0 Inter Cherkessk

1

2

[0-0] H2H
F11:00Chernomorets Novoros

2

6:0 Krasnodar III

3

[0-0] H2H
Russia Div 2 East
F07:00Irtysh 1946 Omsk

2

2:0 SY Sakhalinsk

2

[2-0] H2H
F07:30Dinamo Barnaul

1

1:2 Sibir-M Novosibirsk

2

[1-1] H2H
Romania - Liga 3 Seria
S07:00FK Trakai II 0:0 Stumbras II H2H
Romania - Liga 2 Seria
F08:30Universitaea Cluj

3

0:2 Gloria Buzau

1

[0-1] H2H
Romania Liga I
F11:00FC Viitorul Constant

3

4:0 CS Voluntari

1

[0-0] H2H
F14:00Gaz Metan Medias

2

4:0 Steaua Bucuresti

2

6

[0-0] H2H
Romania Liga 1 Women
F04:00Fairplay Bucuresti ( 4:3 CSS Targoviste (w)

3

[2-3] H2H
F04:00Becicherecu Mic (w)

1

1

0:3 Olimpia Cluj (w)

2

[0-2] H2H
F04:00Selena SN Constanta

1

2:1 Vasas Odorhei (w)[2-0] H2H
F04:10Luceafarul Filiasi W 0:2 Universitatea Galati

2

[0-1] H2H
F08:00Heniu Prundu Bargaul

2

2:0 Independenta Baia Ma[-] H2H
Peru Reserves League
F11:30Union Comercio Reser

4

0:1 Sporting Cristal Res

1

[-] H2H
F14:00Carlos Manucci Reser

3

1:1 Universitario de Dep

3

[-] H2H
S13:30Alianza Universidad 0:0 UTC Cajamarca Reserv H2H
Panama Reserve League
F10:00Tauro Reserves

1

1

1:1 Atletico Chiriqui Re

3

[-] H2H
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao N
F06:00Gil Vicente U19

2

0:2 FC Porto U19

2

[0-0] H2H
F06:00Casa Pia AC U17 1:2 Vitoria FC Setubal U[0-0] H2H
F06:00Praia Milfontes(U17) 0:3 Portimonense U17[0-0] H2H
F06:00Real Sport Clube U17 1:2 Louletano U17[0-0] H2H
F06:00Belenenses U17 3:0 Oeiras U17[0-0] H2H
F06:00GD Estoril-Praia U17 1:4 Benfica Sad U17[0-0] H2H
F11:59Cova da Pied U17 4:1 Estrela FC U17[0-0] H2H
Portugal Champions NACIONAL Juniores B
F06:00Uniao Leiria U17 1:2 Academica Coimbra U1[0-0] H2H
F06:00Sacavenense U17 7:0 Electrico FC U17[0-0] H2H
F06:00Sport Clube Caldas U 2:3 Peniche U17[0-0] H2H
F06:00Uniao Almeirim U17 0:1 Sintrense U17[0-0] H2H
F06:00Padroense U17 2:1 Marialvas U17[0-0] H2H
F06:00Boavista U17 5:1 Regua U17[0-0] H2H
F06:00Feirense U17 5:2 Anadia U17[0-0] H2H
F06:00Seia FCU17 0:4 Tondela U17[0-0] H2H
F06:00Academico Viseu U17 0:6 Porto Sad U17[0-0] H2H
F06:00Lusitania Lourosa U1 0:2 Sp Espinho U17[0-0] H2H
F06:00Pacos Ferreira U17 0:1 Moreirense U17[0-0] H2H
F06:00Vitoria SC Guimaraes 3:2 Rio Ave U17[0-0] H2H
F06:00Limianos U17 0:3 FC Famalicao U17[0-0] H2H
F06:00Uniao Nogueirenes U1

1

1:0 Palmeiras FC(U17)

1

[0-0] H2H
F06:00Chaves U17 4:1 Merelinense U17[0-0] H2H
Portugal Campeonato Nacional
F06:00Oliveira Hospital

3

1:1 Praiense

3

[0-0] H2H
F09:00CD Cerveira

3

1:2 CSD Camara Lobos

4

[-] H2H
F10:00GD Fontinhas

2

1:1 Uniao Leiria

1

2

[-] H2H
F11:00Vitoria Guimaraes B

3

1:0 Maritimo B

2

[-] H2H
F11:00CF Uniao Madeira

5

1:1 Merelinense

3

[-] H2H
F11:59Fafe

3

3:1 Sal gadacz

3

[-] H2H
F11:59Assoc.Desportiva Oli

3

2:2 Marr Tino

4

[-] H2H
F11:59Sanjoanense

4

3:2 Lusitanos[-] H2H
F11:59GD Braganca

4

2:1 Montalegre

3

[-] H2H
F11:59FC Armacenenses 1:4 Pinhalnovense[-] H2H
F11:59Pedras Rubras

2

4

0:1 Clube Desportivo Tro

3

[-] H2H
F11:59Leca

2

1:0 Sp. Espinho

5

[-] H2H
F11:59Louletano

2

1:0 SU 1 Dezembro

1

[-] H2H
F11:59USC Paredes

2

0:0 CF Canelas 2010

6

[-] H2H
F11:59Vizela

1

4

2:0 Sporting Braga II

1

4

[-] H2H
F11:59Sintra Football

2

3:0 Fabril Barreiro

3

[-] H2H
F13:00Alverca

1

2

1:0 Sacavenense

3

[-] H2H
S11:59Gondomar 0:0 Valadares Gaia FC H2H
Portugal Segunda Liga
F06:15SC Farense

5

1:3 Porto B

3

[0-1] H2H
F11:00Nacional da Madeira

5

0:0 CD Mafra

2

[0-0] H2H
F13:15Casa Pia AC 0:1 Estoril

3

[0-0] H2H
F13:15Varzim

5

0:1 Leixoes

3

[0-0] H2H
Poland Ekstraklasa
F09:00Gornik Zabrze 3:0 Korona Kielce

3

[2-0] H2H
F11:30Zaglebie Lubin 0:3 Piast Gliwice[0-0] H2H
F11:30LKS Lodz 2:3 Legia Warszawa

1

[0-0] H2H
Poland Mloda Ekstraklasa
F06:00Gornik Zabrze (Youth 3:0 Cracovia Krakow (You[0-0] H2H
F06:00Wisla Krakow (Youth) 2:2 Lech Poznan (Youth)[0-0] H2H
F07:00Nowy Hutnik Youth 2:5 Slask Wroclaw U21[0-0] H2H
F07:00Lechia Gdansk (Youth 2:2 Zha Buse U19[0-0] H2H
Poland Division 4
F05:00Pogon Szczecin II

5

1:1 Swit Skolwin

4

[0-1] H2H
F06:00Legia Warszawa B

3

1:2 Unia Skierniewice

1

[1-1] H2H
F06:00Slask Wroclaw II

2

1:0 Zaglebie Lubin B

1

1

[0-0] H2H
F09:00Radunia Stezyca

2

2:1 Chemik Police

1

[0-0] H2H
F10:00Ruch Wysokie Mazowie

1

5

3:4 Pelikan Lowicz

6

[0-0] H2H
Poland Division 2
F07:05Gornik Leczna

3

1:0 GKS Katowice

3

[1-0] H2H
F10:00Stargard Szczecinski

4

1:2 Resovia Rzeszow

3

[0-0] H2H
F10:00Skra Czestochowa

2

1:0 Widzew lodz

1

3

[0-0] H2H
F11:00KS Legionovia Legion

5

1:2 Gornik Polkowice

3

[0-0] H2H
F11:59Bytovia Bytow

1

2:2 Znicz Pruszkow

4

[0-0] H2H
F13:00Olimpia Elblag

2

0:1 Stal Stalowa Wola

2

[0-0] H2H
F13:00Pogon Siedlce

3

1:0 Gryf Wejherowo

3

[0-0] H2H
Poland Liga 1
F08:45Zaglebie Sosnowiec

2

1:2 GKS Tychy

4

[0-1] H2H
F10:00Warta Poznan

3

1:1 GKS Jastrzebie

1

2

[0-0] H2H
F11:00Sandecja Nowy Sacz

3

2:1 GKS Belchatow

3

[0-0] H2H
F11:59Chojniczanka Chojnic

1

0:1 Puszcza Niepolomice

2

[0-0] H2H
F13:00Wigry Suwalki

2

1:0 LKS Nieciecza

3

[0-0] H2H
Philippines UFL
S04:00Mendiola FC 0:0 Green Archers United H2H
Peru B League
F14:00Santos FC Lima

1

5

2:1 Cienciano

3

[-] H2H
F16:30CD Coopsol

4

0:0 Union Huaral

1

5

[-] H2H
F16:30Santa Rosa Pucallpa

2

3:1 Los Caimanes

4

[-] H2H
S15:00Atletico Grau 0:0 Victoria Sports H2H
F12:15Dep.San Martin

1

4

2:2 Molinos El Pirata

3

[0-0] H2H
F14:30Deportivo Union Come

4

2:1 Sporting Cristal

3

[0-0] H2H
F16:30Alianza Universidad

2

2:1 UTC Cajamarca

1

5

[0-0] H2H
F17:00Carlos Manucci

1

4

1:0 Universitario De Dep

3

[0-0] H2H
Paraguayan Division 2
F10:00Fulgencio Yegros 3:3 Sportivo Trinidense[0-0] H2H
F14:45Deportivo Caaguazu 2:1 Resistencia SC[0-0] H2H
F14:45General Caballero 2:2 Sportivo Iteno

1

[0-0] H2H
F15:00RI 3 Corrales CF 2:2 Independiente Luque[0-0] H2H
F15:00Rubio nu 1:1 Atyra FC[0-0] H2H
F15:152 de Mayo PJC 0:0 Club Fernando de la [0-0] H2H
Primera Division de Paraguay
F16:00General Diaz

1

3

1:0 Libertad

1

3

[0-0] H2H
F18:30Olimpia Asuncion

1

4:0 Deportivo Santani

1

[3-0] H2H
NSW-N Premier League
F00:30Lambton Jarvis 3:0 Edgeworth Eagles FC

1

[2-0] H2H
F00:30Broadmeadow Magic

1

2

1:0 Charleston City Blue

1

2

[1-0] H2H
F00:30Maitland

1

3:2 Newcastle Jets FC (Y

2

[1-1] H2H
F00:30Valentine

1

0:4 Hamilton Olympic

1

[0-1] H2H
F00:30Weston Workers FC 5:2 Lake Macquarie[1-0] H2H
Women Norwegian Toppserien
F07:00Lyn (w)

2

1:2 Valerenga (w)

1

[0-2] H2H
F09:00Arna Bjornar (w)

1

1:3 LSK Kvinner (w)[0-0] H2H
Norway Division 4
F06:00Norild 1:2 Ready[0-0] H2H
F09:00Stabaek B 2:2 SK Herd

1

1

[0-0] H2H
F09:00Leknes

1

2:9 Lillestrom B[-] H2H
F11:00Ullensaker/Kisa B

2

0:0 Bodo Glimt 2

1

[0-0] H2H
F11:59Lyn Oslo

1

4

0:1 Follo FK B

1

[0-0] H2H
F09:00Alta 3:2 Asker[2-1] H2H
F09:00Senja 3:1 Oppsal[1-1] H2H
Norway 2.Liga
F10:00FK Arendal

4

1:2 Egersunds IK

1

[1-1] H2H
F10:00Brattvag 1:2 Kvik Halden[0-0] H2H
F10:00Moss

3

2:1 Hodd

2

[1-0] H2H
F11:00Fredrikstad 3:0 Levanger FK

3

[0-0] H2H
Norwegian Tippeligaen
F11:59Haugesund

1

0:2 Lillestrom

3

[0-0] H2H
F11:59Kristiansund BK 4:0 Mjondalen IF[0-0] H2H
F11:59Brann

2

2:3 Tromso IL

2

[0-0] H2H
F11:59Viking

1

2:2 Ranheim IL

2

[0-0] H2H
F11:59Molde

2

2:2 Odd Grenland[0-0] H2H
F14:00Stromsgodset

1

2:1 Sarpsborg 08

1

[0-0] H2H
Norway Adeccoligaen
F09:00Ham-Kam 1:2 Notodden FK

4

[1-1] H2H
F11:59Raufoss

3

1:2 Start Kristiansand

5

[0-0] H2H
F11:59Sogndal

1

2:1 Kongsvinger[0-0] H2H
F11:59KFUM Oslo

1

5:1 Ullensaker/Kisa IL

2

[0-0] H2H
F11:59Nest Sotra

3

1:1 Sandefjord[0-0] H2H
F11:59Strommen

2

0:4 Tromsdalen[0-0] H2H
F11:59Jerv

1

5:1 Skeid Oslo

1

2

[0-0] H2H
Nicaragua Apertura league
F17:00Jalapa

5

2:0 Chinandega FC

2

[0-0] H2H
F17:00Deportivo Ocotal 1:1 Las Sabanas[0-0] H2H
Myanmar U21 League
F05:00Hantharwady United F 4:0 Zwekapin United U21[0-0] H2H
F05:00Yadanarbon FC U21

1

2:1 Sagaing United FC U2

2

[0-0] H2H
Moldova Division 2
F10:30Iskra Stal Ribnita 3:0 Spatakihine U[0-0] H2H
F10:30FC Olimpia Balti 3:3 FC Floresti[0-0] H2H
F10:30FC Sireti 1:1 FC ABUS Ungheni[0-0] H2H
Moldova Divizia Nationala
F11:00Codru Lozova

2

0:1 CS Petrocub[0-0] H2H
F11:00Dinamo-Auto 3:4 Speranta Nisporeni

1

[0-0] H2H
Montenegro Division 2
F11:00FK Drezga 2:3 Bokelj Kotor[0-0] H2H
F11:00Decic Tuzi 2:1 Lovcen Cetinje[0-0] H2H
F11:00Mornar

2

2:0 Otrant

2

[0-0] H2H
F11:00Arsenal Tivat 4:1 FK Ibar Rozaje[0-0] H2H
F11:00Jezero Plav 2:0 Jedinstvo Bijelo Pol[0-0] H2H
Montenegro Prva Crnogorska Liga
F13:00FK Buducnost Podgori

1

1:1 FK Zeta

5

[0-0] H2H
USA Major League Soccer
F24/08Real Salt Lake

2

2:0 Colorado Rapids

1

4

[0-0] H2H
F24/08San Jose Earthquakes

2

3:1 Vancouver Whitecaps[2-1] H2H
F18:15FC Cincinnati

5

1:3 Columbus Crew

4

[0-3] H2H
F20:25FC Dallas

2

5:1 Houston Dynamo

2

[0-0] H2H
Macedonian First Football League
F11:00Academy Pandev

3

2:0 Borec Veles

1

3

[0-0] H2H
F11:00FK Shkendija 79

3

1:1 FK Makedonija Gjorce

4

[0-0] H2H
F11:00FK Shkupi

4

2:2 Renova Cepciste

3

[0-0] H2H
F11:00FC Struga Trim Lum

4

2:1 Sileks

3

[0-0] H2H
Mexico Youth U20
F10:00Chivas Guadalajara U

2

2:3 Necaxa U20

1

6

[0-0] H2H
F10:00Toluca U20

2

1:1 Club Tijuana U20

2

[0-0] H2H
Mexico Liga MX Femenil
F13:00Puebla (w)

1

0:0 Unam Pumas (w)[0-0] H2H
F17:00Club Necaxa (w)

1

0:2 Monarcas Morelia (w)

3

[0-0] H2H
Mexico Segunda Division
F17:00Intel Paja

1

1:0 Irapuato

3

[0-0] H2H
Primera Division de Mexico
F24/08Tigres UANL

1

1:1 Club America

3

[1-0] H2H
F13:00Toluca

3

2:0 Club Tijuana

1

5

[0-0] H2H
F18:00Chivas Guadalajara

1

1:2 Necaxa

3

[0-2] H2H
Malaysia FAM League
F04:45Penjara FC

4

2:2 Kuching FA

2

[-] H2H
F04:45Ultimate FC

1

2:2 Protap FC

1

[-] H2H
F04:45SAMB FC 7:0 Tun Razak FC

2

[-] H2H
Malaysia Cup
F09:00Pahang UiTM FC

2

0:2 MISC-MIFA

2

[0-1] H2H
Mali Premiere Division
F11:45Mamahira AC De Kati

2

0:1 AS Police

3

[-] H2H
F11:59Djoliba

1

3:0 AS Nianan

1

[-] H2H
S14:00Lafia Club de Bamako 1:0 AS Performance H2H
Luxembourg National Division
F10:00Jeunesse Esch

3

2:1 Victoria Rosport

3

[0-0] H2H
F10:00Muhlenbach Sandzak 3:2 Fola Esch

1

[0-0] H2H
F10:00Hostert 0:3 Racing Beirut[0-0] H2H
F11:59UNA Strassen

1

1:3 Red Boys Differdange

2

[0-0] H2H
F11:59Etzella Ettelbruck

1

1:3 US Mondorf-les-Bains[0-0] H2H
Lithuania - 2.Division
F08:00Alytis Alytus 9:1 FC Pakruojis[0-0] H2H
F09:00Baltijos Futbolo Aka

1

1

3:0 Dziugas Telsiai

5

[0-0] H2H
Lithuania - 1.Division
F11:00FK Palanga

1

0:2 Atlantas Klaipeda

3

[0-0] H2H
Lebanese Elite Cup
F14:30Al-Ansar (LIB) 3:3 Shabab Sahel[-] H2H
Latvia Division 2
F09:00Grobina

2

0:7 Super Nova

1

[0-0] H2H
Latvian Higher League
F09:00Jelgava

1

2:2 BFC Daugavpils

1

[1-2] H2H
F11:00FK Spartaks

1

2:4 Riga FC

4

[0-0] H2H
F12:30Metta/LU Riga

1

0:0 FK Valmiera

3

[0-0] H2H
Laos Division 1
F05:00Vientiane Capital FC 2:3 Lao Police FC 2

1

[0-0] H2H
F05:00Young Elephants FC 2 1:4 Lao Army FC 2

3

[0-0] H2H
S05:00Master 7 FC 2 0:0 Bears Lao FC H2H
Kosovo Superliga
F11:00De Rita Goni Lane 3:0 KF Flamurtari Pristi[0-0] H2H
F11:00Kosova Vushtrri 1:1 KF Trepca 89[0-0] H2H
S11:00Prishtina 0:0 KF Dukagjini H2H
K League Challenge League
F07:00Busan I Park

3

1:1 FC Anyang

2

[0-1] H2H
Korea League
F06:00Pohang Steelers

1

3

5:3 Incheon United

2

[2-1] H2H
F06:00Jeju United 1:1 FC Seoul

2

[0-1] H2H
Kazakhstan Premier League
F09:00Lokomotiv Astana

1

5:0 FK Taraz

1

2

[1-0] H2H
F09:00Kaisar Kyzylorda

2

0:2 FC Zhetysu Taldykorg

4

[0-1] H2H
F10:00FK Aktobe Lento

1

1:1 Irtysh Pavlodar

5

[0-0] H2H
F10:00FC Kairat Almaty

3

0:1 Okzhetpes

3

[0-1] H2H
Kampuchea Super League
F04:30Cambodia Tiger FC 1:0 Nagaworld FC[-] H2H
F04:30Electricite du Cambo 1:2 Police Commisionary

2

[-] H2H
F04:30Kompong Cham FC

2

0:2 Asia Euro University

1

[-] H2H
Japan Football League
F02:00Mio Biwako Shiga

2

1:3 Run Mel Aomori[0-1] H2H
F02:00Verspah Oita

1

2:1 Osaka FC

1

[0-0] H2H
F02:00Miyazaki 1:0 Honda Lock SC[0-0] H2H
F02:00Maruyasu Industries

3

1:0 Veertien Kuwana

2

[0-0] H2H
F02:00Matsue City FC 1:1 Imabari FC[1-1] H2H
F02:00Suzuka unlimited

2

3:4 Yokogawa Musashino

1

[1-3] H2H
J-League Division 2
F05:00FC Gifu 0:4 Kashiwa Reysol

1

[0-3] H2H
F06:00Ehime FC

1

5:1 Omiya Ardija

1

[2-1] H2H
F06:00Fagiano Okayama 0:3 Machida Zelvia[0-1] H2H
Japan Futsal League
F00:00Nagano Futsal 3:3 Voscuore sendai Futs[0-0] H2H
Italy Serie D Cup
F14:30Forli

1

4

0:2 ASD Savignanese

2

[-] H2H
F14:45Grosseto

2

4:1 L'Aquila

4

[-] H2H
Italy Serie D
F10:00Chieri

1

4

2:1 A.S.D. Bra

3

[-] H2H
F10:00Cittanovese

3

1:0 ASD Corigliano Calab

3

[-] H2H
F10:00Ciliverghe Mazzano

1

6:2 US Breno

1

[-] H2H
F10:00AS Ostia Mare

2

2:0 ASD Muravera

3

[-] H2H
F11:00Taranto Sport 1:0 Team Altamura

1

[-] H2H
F11:59Sassari Torres

5

2:2 USD Latte Dolce

3

[-] H2H
F14:30A.S Andria Bat

1

2

2:2 USD Bitonto

3

[-] H2H
Italian Serie B
F11:59Empoli

1

2:1 Juve Stabia

1

[0-0] H2H
F15:00Perugia

3

2:1 Chievo

2

[0-0] H2H
F09:00Avellino 3:6 Catania

2

[1-2] H2H
F10:30Catanzaro

2

2:1 Teramo

2

[0-0] H2H
F10:30Francavilla

1

3

1:1 Reggina

2

[0-0] H2H
F11:30Potenza

5

1:0 US Casertana 1908

5

[0-0] H2H
F11:30Rende2

0:1 Bisceglie 1913

3

[0-0] H2H
F11:30ASD Sicula Leonzio

1

0:2 Bari

1

[0-0] H2H
F12:30AC Monopoli

3

1:0 Vibonese

2

[0-0] H2H
F12:30Viterbese

1

2:1 Paganese[0-0] H2H
F14:45Cavese2

1:1 AZ Picerno ASD

2

[0-0] H2H
F09:00Azy based nano Bo

1

0:0 Piacenza

2

[0-0] H2H
F09:00Carpi

1

4:1 Cesena

1

2

[1-1] H2H
F09:00Vis Pesaro 1:2 SudTirol

1

[0-2] H2H
F10:30Triestina

3

2:1 Gubbio

1

[0-0] H2H
F11:30Alma Juventus Fano 1:3 Sambenedettese

2

[0-0] H2H
F11:30Fermana

2

2:1 Ravenna

3

[0-0] H2H
F11:30Modena

1

0:0 Vicenza

1

[0-0] H2H
F11:30Rimini

3

2:1 Imolese

2

[0-0] H2H
F11:30USD Virtus Verona

1

1:3 Padova

1

[0-0] H2H
F09:00Pro Vercelli

1

2:0 US Pianese

1

3

[0-0] H2H
F09:00Pistoiese 1:2 Albinoleffe[0-2] H2H
F09:00Robur Siena S.S.D.

1

2

1:2 Olbia

3

[1-1] H2H
F11:30Alessandria

2

2

2:2 Gozzano

2

[0-0] H2H
F11:30Arezzo

3

3:1 Lecco

4

[0-0] H2H
F11:30Como

4

2:0 Us Pergolettese

2

[0-0] H2H
F11:30Giana

3

0:2 Renate AC

1

[0-0] H2H
F11:30Pro Patria

1

1:2 Monza

1

[0-0] H2H
Israel Premier League
F11:59Hapoel Kfar Saba

4

0:1 Hapoel Haifa

3

[0-0] H2H
F13:00Bnei Yehuda Tel Aviv

2

2:1 Hapoel Kiryat Shmona

2

4

[0-0] H2H
F13:15Beitar Jerusalem

3

0:0 Hapoel Beer Sheva

1

5

[0-0] H2H
Ireland FAI Cup
F09:00Crumlin United

2

3:1 Lucan United

3

[0-0] H2H
Ireland U19 League
F09:00Sligo U19 1:3 Dundalk U19

1

[-] H2H
Ireland Leinster Senior League
F05:45Avomdale United

2

0:1 Carrigaline United

4

[0-0] H2H
F06:00Bangor Celtic

4

2:2 Newbridge Town

2

[0-0] H2H
F06:00Firhouse Clover FC

3

1:1 Glebe North FC[0-0] H2H
F06:00Bluebell United

3

4:3 Cherry Orchard

3

[0-0] H2H
F09:30Wayside Celtic

2

0:1 St. Mochtas

1

[0-0] H2H
International Friendly
F06:00Kyrgyzstan U17 0:4 Lithuania U17[-] H2H
International Club Friendly
F09:00AO Giouchtas

2

0:0 Thyella Kamari

3

[-] H2H
F14:00Auto Esporte Clube P

3

0:2 Desportiva Guarabira

2

[-] H2H
S09:00CD Costa do Sol 0:0 LD Maputo H2H
Indonesia Liga 3
F01:50Amesiu United

1

1:0 Bola Gotong FC

2

[-] H2H
F03:45PS Konut Putra

3

1:0 Emphank

1

[-] H2H
F04:00Persitas Tasikmalaya

3

2:1 Perses Sumedang

4

[0-0] H2H
F04:00Persikasi Kabupaten 6:0 Sultan Muda FC

1

[-] H2H
F04:00Persekabpas Pasuruan

3

1:0 Persekap Pasuruan

2

3

[-] H2H
F04:00Kabomania FC

4

1:0 Persipo Purwakarta

2

[-] H2H
F04:10PSM Madiun

1

1:1 Bumi Wali FC

3

[0-0] H2H
F04:15Persedikab Kediri

1

8:0 Gen B Kota Mojokerto

2

[-] H2H
F04:15PSIL Lumajang

1

1:0 Persid Jember

2

[-] H2H
F04:15UAD FC

1

2

1:2 Sleman United

2

[-] H2H
F04:30Persip Pekalongan 2:1 Persipa Pati

2

[0-0] H2H
F04:30Persesa Sampang

1

4:1 Suryanaga Connection

3

[0-0] H2H
F04:30Persebi Boyolali

3

1:0 Persitema Temanggung

1

2

[0-0] H2H
F04:30Persekat Kabupaten T

2

3:1 BR USM Semarang

2

[-] H2H
F04:30Persibas Banyumas

1

2:1 Persipur Purwodadi[-] H2H
F20:30PS Banyuasin

3

2:3 Persipra Prabumulih

2

[-] H2H
S03:20757 Kepri FC 0:0 PS Bintan H2H
S04:00Persipro Probolinggo 0:0 Persebo Muda Bondowo H2H
S04:00PSGJ Kabupaten Cireb 0:0 Persima Majalengka H2H
S05:00Bintan Muda FC 0:0 Putra Karimun Perkas H2H
Indonesia Super League U20
F03:00PSM Makassar U20

2

3:0 Kalteng Putra FC U20

3

[0-0] H2H
F07:30Bali United U20

1

2

0:1 Persebaya Surabaya U

3

[0-0] H2H
Indonesia Super League
F04:00Kalteng Putra FC

4

3:2 Bhayangkara Surabaya

3

[1-2] H2H
F07:00Persela Lamongan

3

6:1 Pstni

3

[2-0] H2H
F09:30Perseru Serui

4

1:1 Persib Bandung

2

[1-0] H2H
Ivory Coast Premier Division
S11:30WAC d'Adjame 0:0 Africa Sports H2H
Iceland Women's Premier League
F10:00Breidablik (w)

1

2:0 Stjarnan (w)

1

[1-0] H2H
F10:00Fylkir (w)

1

1:5 Valur (w)

1

[0-3] H2H
F10:00Keflavik (w)

2

1:2 KR Reykjavik (w)

2

[0-0] H2H
F10:00Thor KA Akureyri (w) 1:2 UMF Selfoss (w)

1

[0-0] H2H
Iceland U19 League
F11:59Thor Akureyri U19

1

1:4 Stjarnan SkinandiU19[0-0] H2H
Iceland Premier Division
F11:59KA Akureyri

3

0:0 KR Reykjavik

2

[0-0] H2H
F15:15Vikingur Reykjavik

2

1:0 Grindavik

3

[0-0] H2H
S14:15Hafnarfjordur 0:0 Breidablik H2H
Iceland Division 2
F09:00KF Fjardabyggd

1

3:3 IR Reykjavik[0-0] H2H
F10:00UMF Selfoss

1

2:0 Leiknir F

3

[0-0] H2H
F10:00Vestri 2:1 UMF Vidir[0-0] H2H
F11:00Dalvik Reynir 1:3 Kari Akranes[0-0] H2H
F11:59Volsungur husavik

1

1:0 KF Gardabaer[0-0] H2H
S11:59Throttur Vogum 0:0 Tindastoll Sauda H2H
Hungary NB III
F05:00Puskas Academy II

5

2:1 MTE Mosonmagyarovar

2

[0-0] H2H
S05:00Videoton FC II 0:0 RCO Agde H2H
S05:00Videoton FC II 0:0 RCO Agde H2H
Hungary NB в…Ў
F11:30Budaorsi SC 1:2 Balmazujvarosi FC

1

[0-0] H2H
F11:30Dorogi FC

4

1:2 Dafuji cloth MTE

3

[0-0] H2H
F11:30Duna-Tisza

3

1:3 Vasas

3

[0-0] H2H
F11:30SOROKSAR 1:0 Vac-Dunakanyar

2

[0-0] H2H
F11:30Szegedi AK 1:3 Bodajk FC Siofok[0-0] H2H
F13:00Bekescsaba

2

3:3 MTK Hungaria

2

[0-0] H2H
F13:00Csakvari TK

2

3:1 Szombathelyi Haladas

1

[0-0] H2H
F13:00Gyori ETO 1:1 Kazincbarcika[0-0] H2H
F13:00Szolnoki MAV FC

1

4

0:3 Gyirmot SE

2

[0-0] H2H
S13:00FC Ajka 0:0 Nyiregyhaza H2H
Hungary Borsodi Liga
F11:59Videoton Puskas Akad

4

4:1 Ferencvarosi TC

2

[0-0] H2H
Primera División de Honduras
F17:00Real Sociedad Tocoa 0:1 Honduras Progreso

2

[0-0] H2H
F20:00Lobos UPNFM 0:2 CD Olimpia[0-0] H2H
Holland Eredivisie Women's
F08:30VV Alkmaar (w) 1:2 Ajax Amsterdam (w)

1

3

[1-1] H2H
Holland Eredivisie
F06:15RKC Waalwijk

1

0:3 ADO Den Haag

1

2

[0-1] H2H
F08:30FC Utrecht 1:2 VVV Venlo

3

[0-2] H2H
F10:45PEC Zwolle

2

2:2 Sparta Rotterdam

2

[0-0] H2H
S10:45Feyenoord 0:0 AZ Alkmaar H2H
Guatemala Liga Nacional Women
F14:00Club Deportivo Xela 3:0 Cobaneras FC (w)[-] H2H
F14:00Muniguate Women

1

3:2 Deportivo Santa Isab[-] H2H
F17:00Club Femenino San Ma

1

8:1 Nueva Conception (w)[-] H2H
Guatemala D2
F13:00Deportivo Reu

2

8

0:1 Deportivo San Pedro

1

6

[-] H2H
F13:00Nueva Concepcion

2

1:4 Quiche FC

2

[-] H2H
F13:00Marquense

1

0:0 Chimaltenango FC

3

[-] H2H
F17:00CD Achuapa

3

1:1 Deportivo Mictlan

2

[-] H2H
F17:00C.S.D. Comunicacione

2

1:1 CD Sansare

4

[-] H2H
F17:00CSYD Carcha

2

1:1 Capitalinos FC

3

[-] H2H
Liga Nacional de Guatemala
F13:30Antigua GFC

5

2:1 Coban Imperial

1

[0-0] H2H
F14:00Malacateco

3

3:0 CD Puerto de Iztapa

4

[0-0] H2H
F16:30Guastatoya

2

0:0 Santa Lucia Cotzumal

1

[0-0] H2H
Greece U19
F10:05Atromitos U19

2

2:1 AEL Larisa U19[0-0] H2H
F10:05PAS Lamia U19 0:4 Panathinaikos U19[0-0] H2H
F10:05Panionios U19 3:1 Volos Nps U19

4

[0-0] H2H
F10:30Olympiakos Piraeus 1:0 Asteras Tripolis U19[0-0] H2H
Greece National A
F11:45Atromitos Athens

1

1:1 AEL Larisa

5

[0-0] H2H
F12:15Panionios

2

1:2 Volos NFC

2

[0-0] H2H
F13:00PAOK Saloniki

1

2:1 Panaitolikos Agrinio

2

[0-0] H2H
F15:00AEK Athens

1

4

1:2 SKODA Xanthi

4

[0-0] H2H
Greece Cup
F09:00AE Pellanas Kastorei 2:0 Atromitos Agios Geor[-] H2H
F09:00Pallixouriako 0:1 Xenophon Krestena[-] H2H
F09:30Thinaliakos FC 2:1 Potamia FC[-] H2H
F10:00Megas Alexandros Ias 0:3 Pandramaikos[-] H2H
F10:00MGS Ethnikos Alexand 0:7 Aetos Orfanou[-] H2H
F10:00Panserraikos

2

1:1 Orfeas Puma Xanthis

6

[-] H2H
F10:00Edessaikos

1

1:2 Thermaikos Thermis

2

[-] H2H
F10:00Elassona FC

5

0:0 Souli Paramuthias

3

[-] H2H
F10:00Atalanti FC

2

2:0 AS Meteora Kalambaka

3

[-] H2H
F10:00Korinthos 2:0 Leonidio[-] H2H
F10:00Nea Artaki

3

2:2 Ethnikos Pireaus

6

[-] H2H
F10:00Acharnaikos 0:3 AEEK INKA[-] H2H
F10:00Paone

1

0:4 Karitsa

2

[-] H2H
F10:00Makedonikos Foufas

9

2:2 Megas Alexandros Kil

3

[-] H2H
F10:00Apollo Efpaliou 3:0 Omiros Neochori

1

[-] H2H
S10:00Kalamata AO 0:0 Atromitos Patras H2H
S10:00Pansamiakos Vathyllo 0:0 Aiolikos H2H
German Frauen Bundesliga
F08:00FCR 2001 Duisburg п

1

1:6 VfL Wolfsburg (w)[1-3] H2H
F08:00SC Sand (w)

2

3:0 SG Essen-Schonebeck [2-0] H2H
F08:00Bayer Leverkusen (w)

2

1:0 SC Freiburg (w)

1

[0-0] H2H
F08:00Turbine Potsdam (w) 6:2 USV Jena (w)[5-2] H2H
F05:00Fortuna Dusseldorf U

1

1:1 Monchengladbach U19

2

[1-1] H2H
F05:00Borussia Dortmund U1

1

6:2 Arminia Bielefeld U1

3

[3-2] H2H
F05:00Schalke 04 U19

3

0:0 Bayer Leverkusen U19

3

[0-0] H2H
F05:00RW Oberhausen U19

2

3:2 MSV Duisburg U19

2

[2-1] H2H
F05:00VfL Bochum U19

2

3:1 Wuppertaler SV Borus

2

[0-0] H2H
F05:00Alemannia Aachen U19 1:4 Koln U19[0-2] H2H
F07:00Preuben Munster U19 0:0 Viktoria koln U19[0-0] H2H
Germany Youth U19 League
F05:00Hoffenheim U19

1

2:2 Bayern Munchen U19[0-1] H2H
F06:00Augsburg U19

3

1:2 Ingolstadt U19

1

[1-1] H2H
F07:00Kaiserslautern U19

1

3

0:2 SC Freiburg U19

2

[0-0] H2H
F07:00Eintracht Frankfurt

1

2:4 VfB Stuttgart U19[2-1] H2H
F05:00Union Berlin U19

1

13:0 Holstein Kiel U19

1

[7-0] H2H
F05:00Werder Bremen U19 1:2 Hertha Berlin U19[1-1] H2H
F06:00Chemnitzer U19 0:5 VfL Wolfsburg U19[0-4] H2H
F06:00Hannover 96 U19

3

0:1 RB LeipzigU19

2

[0-0] H2H
F06:00MagdeburgU19 2:4 St. Pauli U19[0-1] H2H
F07:00Energie Cottbus U19 0:2 Dynamo Dresden U19[0-0] H2H
F07:00Bayer Leverkusen U17 1:1 Bochum U17[0-0] H2H
F05:00Hoffenheim U17 0:0 Bayern Munchen U17[0-0] H2H
F09:30SpVgg Unterhaching U 1:1 Stuttgarter Kickers [0-0] H2H
Germany Youth U17 League
F05:00Carl Zeiss Jena U17 0:8 Werder Bremen U17[0-0] H2H
F06:00Hertha BSC Berlin U1 6:0 Energie Cottbus U17[0-0] H2H
F07:00Hallescher FC U17 2:1 Dynamo DresdenU17[0-0] H2H
Schleswig Holstein Liga
F08:00SV Todesfelde 5:1 TSV Kropp[-] H2H
F09:00Eckernforder SV

3

0:5 Union Neumunster

1

[-] H2H
S09:00SV Preussen 09 Reinf 0:0 TSV Bordesholm H2H
Germany - Regionalliga Sudwest
F08:00FSV Mainz 05 (Youth)

3

0:2 TSG Hoffenheim (Yout

4

[0-1] H2H
F08:00SC Freiburg (Youth)

3

0:1 TSV Steinbach

2

[0-1] H2H
S07:30Germania Halberstadt 0:0 BSG Chemie Leipzig H2H
Germany - Regionalliga Nord
F08:00Altona 93

3

0:3 Havelse

2

[0-0] H2H
F09:00HSC Hannover

3

2:2 Werder Bremen (Youth

2

[1-1] H2H
F09:00FC Hansa Luneburg 5:3 SSV Jeddeloh[4-0] H2H
Germany Oberliga NOFV
F08:00Niendorfer TSV 1:0 SC Concordia Hamburg[0-0] H2H
F08:00SV Rugenbergen 0:7 SC Victoria Hamburg[0-0] H2H
F08:00TSV Buchholz 08

2

1:3 Uhlenhorster SC Palo

2

[1-2] H2H
F08:001. FC Lok Stendal 1:6 Ludwigsfelder FC[0-0] H2H
F08:00Strausberg 2:4 Hertha Zehlendorf[0-0] H2H
F08:00FSV luckenwalde 1:0 International Leipzi[0-0] H2H
F08:00FSV Martinroda

4

1:3 Einheit Rudolstadt

4

[0-0] H2H
F08:00Wacker Nordhausen II 2:1 Askania Bernburg[0-0] H2H
F08:15SV Tasmania Berlin

3

1:2 Greifswalder FC

2

[1-1] H2H
F08:30FC Teutonia 05 4:2 Bramfelder SV[0-0] H2H
F09:00BSC Hastedt 1:0 SV Hemelingen

3

[0-0] H2H
F09:00Borussia Freialdenho

3

1:1 Blau-Weib Friesdorf

2

[0-0] H2H
F09:00Hurth 1:1 Hennef 05[0-0] H2H
F09:00Bocholt FC 0:1 SpVg Schonnebeck[0-0] H2H
F09:00FC Kray 3:2 SSVg Velbert[0-0] H2H
F09:00Ratingen SV 3:1 SC Union Nettetal[0-0] H2H
F09:00Schwarz-Weiss Essen 1:0 SF Niederwenigern

2

[0-0] H2H
F09:00TSV Meerbusch 2:3 SF Baumberg[0-0] H2H
F09:00TuRU Dusseldorf 2:1 Cronenberger SC

1

[0-0] H2H
F09:00Freie Turnerschaft B

1

1:3 SC Spelle-Venhaus

1

[0-0] H2H
F09:00TuS Bersenbruck 1:5 Eintracht Celle[0-0] H2H
F09:00VfV Borussia 06 Hild

1

1:0 Lupo-Martini Wolfsbu

2

[0-0] H2H
F09:00SV Elversberg II 6:1 FV Dudenhofen[0-0] H2H
F09:00Hammer SpVg 0:3 TuS Ennepetal[0-0] H2H
F09:00RSV Meinerzhagen 5:0 Wiedenbruck[0-0] H2H
F09:00SC Paderborn 07 II

4

5:3 Gutersloh

1

[0-0] H2H
F09:00Siegen Sportfreunde

3

2:2 FC Eintracht Rheine

4

[0-0] H2H
F09:00Erndtebruck 0:3 FC Kaan-Marienborn[0-0] H2H
F09:00Westfalia Herne

3

2:2 Holzwickeder SC

1

[0-0] H2H
F09:00TSG Sprockhovel

1

1:3 ASC 09 Dortmund

2

[0-0] H2H
F09:15Siegburger SV 04 1:2 SpVg Wesseling-Urfel[0-0] H2H
F09:15SpVg Frechen 20

1

0:4 Wegberg-Beeck

2

[0-0] H2H
F09:30SFL Bremerhaven 4:0 Union 60 Bremen[0-0] H2H
F09:30Fortuna Cologne II

2

2:0 VfL Vichttal

1

[0-0] H2H
F09:30SV Deutz 05

3

3:3 FC Pesch 1956

2

[0-0] H2H
F10:00SSV Jahn Regensburg

3

2:3 FC Ismaning

4

[0-0] H2H
F10:00TSV 1860 Munchen (Yo

3

4:4 FC Deisenhofen

3

[0-0] H2H
F11:00DJK Ammerthal 5:2 SpVgg Ansbach[0-0] H2H
F11:30FC Viktoria Arnoldsw

2

0:2 Duren

3

[0-0] H2H
S09:00FC Union Tornesch 0:0 Hamm United H2H
S09:00SC Velbert 0:0 SV Straelen H2H
S09:00VfB Hilden 0:0 FC Kleve H2H
S09:00Eintracht Northeim 0:0 BSV Kickers Emden H2H
S09:00Heeslinger SC 0:0 MTV Wolfenbuttel H2H
S09:00TB Uphusen 0:0 HSC BW Schwalbe Tund H2H
S09:00Rot-Weiss Ahlen 0:0 SV Westfalia Rhynern H2H
S09:00Adams Sam Beek 0:0 SC Preussen Munster H2H
German Bundesliga 2
F05:00SV Meppen (w) 3:0 FFC Frankfurt II (w)

1

[1-0] H2H
F05:00Ingolstadt 04 (w)

1

2:1 Arminia Bielefeld (w

2

[1-1] H2H
F05:00Saarbrucken (w)

1

3:0 BV Cloppenburg (w)

2

[0-0] H2H
F05:00Monchengladbach (w) 2:4 FFC Turbine Potsdam [0-0] H2H
F08:00Bayern Munich II (w)

1

0:1 Werder Bremen (w)

1

[0-0] H2H
F08:00Andernach (w)

1

2:0 TSG 1899 Hoffenheim

1

[1-0] H2H
F08:00FC Gutersloh (w)

1

0:2 Wolfsburg II (w)[0-0] H2H
Northern German state premier league - bayern
F09:00Rot-Weiss Walldorf 3:3 VfB Ginsheim[0-0] H2H
Georgia Division
F09:00FC Gagra

1

2:0 FC Shevardeni

1

[0-0] H2H
Georgia Primera Division
F11:00WIT Georgia Tbilisi

2

0:0 FC Saburtalo Tbilisi

6

[0-0] H2H
F13:00Dinamo Tbilisi

2

2:2 FC Metalurgi Rustavi[0-0] H2H
French Feminines D1
F08:45Paris Saint Germain

2

7:0 ASJ Soyaux (w)

1

[3-0] H2H
French Championnat National U19 Groupe D
F05:00Toulouse U19 0:0 Cannes AS U19[0-0] H2H
F05:00Saint Etienne U19

1

3:0 Colomiers U19[2-0] H2H
F09:00Bastia U19 3:0 Porto Vecchio U19[0-0] H2H
F09:00Toulon U19

1

1:3 Montpellier U19[0-0] H2H
F09:00Monaco U19

3

3:1 Istres U19

1

[2-0] H2H
French Championnat National U19 Groupe C
F05:00Concarneau U19 2:4 Bordeaux U19[0-0] H2H
F05:00Guingamp U19 9:0 Aviron Bayonnais U19[0-0] H2H
F09:00Tours U19

1

3

0:1 Chateauroux U19

1

2

[0-1] H2H
F09:00Niort U19

2

1:2 Angers SCO U19[0-0] H2H
F09:00Le Mans U19 2:1 Vannes U19[0-0] H2H
F09:00Nantes U19 6:1 Laval U19

2

[1-1] H2H
French Championnat National U19 Groupe B
F09:00SochauxU19 1:1 Paris FC U19[0-0] H2H
F09:00AuxerreU19 2:0 Troyes U19[0-0] H2H
F09:00Epinal U19 1:2 Lyon U19[0-0] H2H
F09:00Torcy U.S U19

1

0:2 Dijon U19

1

[0-0] H2H
F09:00Montceau U19

1

2:6 StrasbourgU19

1

1

[1-2] H2H
F09:00Le Puy Foot 43 Auver

1

2:4 Metz U19

2

[1-2] H2H
French Championnat National U19 Groupe A
F09:00Valenciennes US U19 0:3 Le Havre U19

1

[0-0] H2H
F09:00Amiens U19 4:0 Orleans US 45 U19

1

[1-0] H2H
F09:00FC Chartres U19 2:1 Caen U19[0-0] H2H
F09:00LensU19 1:1 US Boulogne U19[0-0] H2H
F09:00Evreux U19

2

2:1 Lille U19

2

[1-1] H2H
F09:00Paris Saint Germain

3

1:1 Feignies U19[0-0] H2H
France Ligue 5
F09:00Pau II

3

3:3 US Chauvigny

1

1

[-] H2H
F08:00SC KuFu-98

1

1

2:3 FC Vaajakoski

3

[1-2] H2H
F11:30Jakobstads Bollklubb

3

1:0 VIFK

2

[0-0] H2H
F11:30KajHa

2

2:2 GBK Kokkola

1

[0-0] H2H
F11:30OLS Oulu 4:2 PK-37 Iisalmi[0-0] H2H
Finland - Kakkonen Lohko
F11:30KaPa

3

1:2 Kaarinan Pojat

2

[0-0] H2H
F11:30GrIFK Kauniainen

1

2:1 EPS Espoo

3

[0-0] H2H
F11:30Klubi 04 Helsinki 5:0 Sudet[0-0] H2H
F11:30MiPK Mikkeli

1

4:1 Vantaa

1

[0-0] H2H
Finland Championship U20
F05:00Reipas U20

3

0:5 Ilves U20

2

[0-3] H2H
F07:00Atlantis U20 4:0 SJK Akatemia U20

1

[3-0] H2H
F09:00Jazz U20 5:1 TPVTampereU20[-] H2H
F10:30FC Espoo U20 0:1 VJS Vantaa U20

1

1

[-] H2H
Fiji National League
F24/08Suva FC

3

1:1 Rewa FC

2

[-] H2H
Australia New South Wales NPL Women
F01:45Northern Tigers FC ( 3:0 Sydney Olympic FC (w[0-0] H2H
Faroe Islands Formuladeildin
F10:00HB Torshavn

1

3:1 Vikingur Gotu

4

[0-0] H2H
F10:00Skala Itrottarfelag 1:2 NSI Runavik[0-0] H2H
F10:00EB Streymur 0:1 KI Klaksvik[0-0] H2H
F10:00IF Fuglafjordur 1:1 TB/FCS/Royn[0-0] H2H
F11:59AB Argir 1:2 B36 Torshavn[0-0] H2H
Estonia II Liiga
F10:00Tartu JK Welco II 2:3 Pohja-Tallinna JK Vo

4

[-] H2H
S08:00Joker Raasiku 6:0 Flora Tallinn III H2H
S09:30Tallinna FC Ararat T

3

5:2 Jogeva Wolves

3

H2H
S10:00JK Trans Narva II 10:4 Ajax Lasnamae

1

H2H
Estonia Teine Liiga
F09:00FC Nomme United

2

1:2 Nomme JK Kalju II

1

[0-0] H2H
F10:00Viimsi MRJK 2:1 Vandra JK Vaprus

3

[0-0] H2H
F11:30Voru JK

1

1:3 Parnu JK[0-0] H2H
F11:59Tabasalu Charma

3

1:2 Keila JK

2

[0-0] H2H
Estonia Champions League
F08:00Flora Paide 5:0 FC Maardu

4

[0-0] H2H
F11:30Viljandi Tulevik

3

1:1 JK Tallinna Kalev

2

[0-0] H2H
English FA Women's Premier League
F07:00Durham Wildcats LFC 2:1 CrystalPalace (w)

3

[0-1] H2H
F08:00Charlton (w) 0:0 Lewes (w)

2

[0-0] H2H
F09:00Blackburn Rovers (w) 0:1 London Bees Women's

1

[0-1] H2H
F09:00Sheffield United (

3

7:1 Leicester City (w)

2

[5-0] H2H
F10:00London City Lionesse

1

2:3 Aston Villa (w)

1

[1-1] H2H
Ecuador Campeonato Serie B
F11:00Liga de Loja

6

2:1 CDS Santa Rita

1

6

[0-0] H2H
F16:00Pottu Via Ho 2:1 CD Independiente Jun[0-0] H2H
F16:30Club Atletico Porten

1

3

1:2 Manta FC

4

[0-0] H2H
F17:00Gualaceo SC

1

4

0:0 CD Puerto Quito

3

[0-0] H2H
Primera Division de Ecuador
F13:15CD El Nacional

3

0:1 Universidad Catolica

2

[0-0] H2H
F15:45Guayaquil City

5

4:2 Mushuc Runa

4

[0-0] H2H
F18:00Macara

1

2:1 Club Sport Emelec

3

[2-0] H2H
Dominican Republic Liga
F16:00Jarabacoa FC

3

2:1 Atletico Pantoja

1

[0-0] H2H
F16:00Atletico San Cristob

1

2

2:3 Atletico Vega Real

2

[0-0] H2H
S18:00Cibao FC 0:0 Atlantico FC H2H
F06:00Vildbjerg SF (w) 3:2 IF Lyseng (w)[0-0] H2H
F06:30Aarhus 1900 (w) 3:2 Romalt Woman's[0-0] H2H
F07:00Osterbro IF (w) 1:1 Sundby BK (w)[0-0] H2H
F08:00HB Koge Woman's 1:4 Boldklubben AF 1893 [0-0] H2H
F09:00Herlufsholm GF (w) 1:3 FC Damso (w)[0-0] H2H
Denmark Womans League
F07:30Fortuna Hjorring (w) 3:0 Kolding B (w)[0-0] H2H
Denmark Superligaen
F06:00Lyngby 2:0 Randers FC

2

[1-0] H2H
F08:00Esbjerg

2

2:2 Silkeborg

3

[1-1] H2H
F10:00Sonderjyske

3

0:2 Midtjylland

2

[0-1] H2H
F11:59Brondby IF

2

0:3 Aarhus AGF

3

[0-0] H2H
F14:00FC Copenhagen

1

3:1 Nordsjaelland

2

[0-0] H2H
Denmark - 4.Liga
F06:00BSF

2

1:1 Ledoje-Smorum Fodbol

1

[0-0] H2H
F08:00Ringkobing 1:2 Vegar[0-0] H2H
Danish 1st Division
F07:45Hvidovre IF

1

3:2 Roskilde

4

[0-0] H2H
F08:00Fredericia

3

4:3 Kolding FC

3

[4-2] H2H
F08:00Herfolge Boldklub Ko

2

3:1 Fremad Amager

2

[2-1] H2H
F09:00Vejle

2

2:1 Skive IK

1

[1-0] H2H
F09:00Viborg

1

3:0 Nykobing FC

1

[2-0] H2H
Czech Republic U19 League
S11:00Hradec Kralove U19 0:0 Brno U19 H2H
Czech Group D League
F04:15Meteor Praha

3

1:0 FK Louny

2

[0-0] H2H
F04:15TJ Dynamo ZcE Plzen

1

1:4 Tatran Sedlcany[0-0] H2H
F10:30Polna

4

0:5 SK Zdirec Nad Doubra

2

[-] H2H
F10:30Velka Bites

2

0:1 Havlickuv Brod

2

[-] H2H
F10:30Kozlovice

3

4:2 TJ Skastice

5

[-] H2H
S04:15Slavicin 0:0 FC Prerov H2H
Czech Republic 2.Liga
F04:15Viktoria Zizkov 3:0 SK Slovan Varnsdorf

1

2

[2-0] H2H
F11:00FK Graffin Vlasim

2

0:1 Usti nad Labem[0-0] H2H
Czech Republic Gambrinus Liga
F10:30Mlada Boleslav

2

4:2 Dynamo Ceske Budejov

1

2

[0-0] H2H
F10:30FC Viktoria Plzen

1

4:0 Opava

3

[0-0] H2H
F13:00Slovan Liberec

4

3:1 Sparta Praha

4

[0-0] H2H
F04:15Sigma Olomouc B

1

2:1 Uhersky Brod

2

[1-0] H2H
F04:30Zlin B

4

1:1 Vyskov

2

[1-1] H2H
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
F04:00FK Pribram B

1

3:0 SK Motorlet Praha

3

[1-0] H2H
F04:15Admira Praha

1

0:0 Viktoria Plzen B

1

[0-0] H2H
F04:15Hradec Kralove B

4

3:2 FK Prepere

3

[1-2] H2H
F04:15Chlumec nad Cidlinou

1

0:2 Bohemians1905 B[0-2] H2H
F04:15Slovan Liberec II 2:1 Teplice B

1

[2-1] H2H
F04:15Pardubice B

2

1:3 Zivanice

4

[0-2] H2H
F04:30Karlovy Vary Dvory 0:3 FK MAS Taborsko[0-2] H2H
F09:30Sokol Hostoun

4

1:1 Stechovice

5

[0-0] H2H
F11:00Sokol Brozany

4

2:3 Dukla Praha B

5

[0-0] H2H
F11:00SK Zapy

1

1:1 FK Zbuzany 1953

4

[0-0] H2H
Cyprus 1 Division
F11:59AEL Limassol

4

0:0 Anorthosis Famagusta

1

[0-0] H2H
Chinese Women’s Super League
F04:00Dalian QuanJian(w)

2

1:0 Beijing Beikong (w)

2

[1-0] H2H
F07:35Wuhan Jianghan (w) 0:2 Changchun RCB (w)

1

[0-2] H2H
F07:35Shanghai RCB (w) 3:2 Jiangsu Huatai (w)[1-1] H2H
Croatia U19 League
F10:00NK Varazdin U19

2

1:1 Zagreb locomotive U1

2

[0-0] H2H
Croatia 2.HNL
F11:30Hajduk Split II

2

4:0 Kustosija

2

[0-0] H2H
F11:30Rudes

3

0:1 HNK Sibenik

3

[0-0] H2H
Croatia 1.Division
F10:00Inter Zapresic

3

1:2 NK Lokomotiva Zagreb

1

3

[0-1] H2H
F11:59HNK Gorica

2

1:1 Istra 1961 Pula

1

[0-0] H2H
F14:00ZNK Osijek

4

1:0 Hajduk Split

3

[0-0] H2H
Costa Rica 2.Liga
F13:00Santa Ana

1

1:1 Municipal Garabito

2

[-] H2H
F13:05AD Cartagena

1

4

0:2 AD Guanacasteca

1

2

[-] H2H
F14:30Municipal Turrialba

2

0:2 Puerto Golfito

2

[-] H2H
F15:00Municipal Liberia

2

0:0 Puntarenas

3

[-] H2H
S14:00AD Santa Rosa 0:0 Aserri FC H2H
S15:00CD Barrio Mexico 0:0 AD Cofutpa H2H
Costa Rica Primera Division
F13:00Cartagines Deportiva

3

4:1 AD Grecia

1

[0-0] H2H
F17:00Guadalupe FC

3

1:1 ADR Jicaral

1

3

[0-0] H2H
F17:05Limon FC

4

1:1 Deportivo Saprissa

2

[0-0] H2H
F17:55Perez Zeledon

4

1:0 Universidad de Costa

2

[0-0] H2H
S16:00AD San Carlos 0:0 Herediano H2H
F16:30Cortulua (w)

2

0:0 Independiente Medell

2

[-] H2H
Colombia U20 League
F19:00Plata Vino Tinto Oro

1

2

0:3 Santa Fe U20

1

2

[-] H2H
F15:30Fortaleza F.C 1:0 Real Cartagena

1

[0-0] H2H
F16:00Barranquilla FC

2

3:1 Universitario de Pop

4

[0-0] H2H
Primera Division de Colombiano-Apertura
F14:45Patriotas FC

1

3

0:1 Atletico Bucaramanga

5

[0-0] H2H
F16:45Alianza Petrolera

1

1:0 Atletico Huila

4

[0-0] H2H
F18:00Atletico Nacional Me

2

5:2 Dep.Independiente Me

5

[2-2] H2H
F18:45Aguilas Doradas

4

1:0 Independiente Santa

1

[0-0] H2H
Chinese Champions League
F04:00Lingshui Dingli FC

2

1:2 Nanjing Balanta

1

[-] H2H
F04:30Zhaoqing Topfung Eas

1

2:3 Shenzhen Bogang FC

3

[-] H2H
F07:00Qingdao Zhongchuang

2

3:0 Hubei Athletics Zaim

1

1

[-] H2H
Chinese Taipei Intercity League
F07:00Taiwan Power Company

1

3:0 Ming Chuan Universit

3

[0-0] H2H
S04:00Taicheng Lions

1

2:3 NTUPES

3

H2H
Chile Tercera
F16:00D. Concepcion

3

1:1 Deportes Limache

1

1

[-] H2H
F18:00Ferroviarios de Chil

1

4

2:8 CD Trasandino de Los

1

[-] H2H
Chile Primera B
F15:30Cobreloa

4

1:0 Union San Felipe

3

[0-0] H2H
F20:00San Luis Quillota

3

1:1 Huadiwei sub

1

[0-0] H2H
Primera Division de Chile
F11:59Municipal Iquique

3

2:2 Universidad de Conce

2

[0-0] H2H
F15:00Universidad de Chile

3

1:1 Univ Catolica

1

[0-0] H2H
F17:30Huachipato

3

4:3 CSD Antofagasta

3

[0-0] H2H
Chinese Football Association Yi League
F04:00Xi An Daxing Chongde

2

0:2 Shenyang City Public

1

[0-0] H2H
Calcutta Football League
F05:30East Bengal

1

2:1 BSS Sporting Club

1

[0-0] H2H
F15:30Forge FC

2

1:0 Cavalry FC

1

[0-0] H2H
F18:00FC Edmonton

2

2:2 York 9 FC

1

[0-0] H2H
Canadian Premier Soccer League
F18:00London City 3:2 CSC Mississauga[0-0] H2H
F19:00SC Waterloo 0:1 FC Vorkuta[0-0] H2H
CAF Confederation Cup
F06:00Etoile du Congo 0:1 Pyramids FC[0-0] H2H
F09:00Gor Mahia 5:1 Aigle Noir Makamba

3

[0-0] H2H
F09:30Maniema Union 1:1 Pelicans SC[0-0] H2H
F09:45Galaxy 1:0 Bolton City[0-0] H2H
F10:00Amarat United 0:0 US Ben Guerdane[0-0] H2H
F10:30Stade Renard de Melo

4

0:2 Daring Club Motema P

2

[0-0] H2H
F11:30LISCR Monrovia

1

0:0 Maranatha Fiokpo[0-0] H2H
F11:59St Louis Suns United 0:1 TS Galaxy[0-0] H2H
F11:59Al ittihad(LBY) 2:0 Gendarmerie[0-0] H2H
F11:59ASC Kara 1:0 Buffles du Borgou[0-0] H2H
CAF Champions League
F08:00Mekelle 70 Enderta

2

1:1 Cano Sport

4

[0-0] H2H
F10:30AS Vita Club 1:0 UMS de Loum[0-0] H2H
F10:30Elect-Sport 2:0 Segura Don Bailey[0-0] H2H
F11:00Enyimba 5:0 Rahimo FC

1

[0-0] H2H
F11:00Asante Kotoko FC

1

2

2:0 Kano Pillars

2

[0-0] H2H
F11:00Petro Atletico de Lu 2:0 Matlama[0-0] H2H
F11:00Pamplemousses 1:1 Fosa Juniors[0-0] H2H
F11:59Horoya AC 1:0 Stade Malien de Bama[0-0] H2H
F11:59ASKO Kara 1:0 Buffles du Borgou[0-0] H2H
F13:00F.C. Nouadhibou 1:0 Societe Omnisport

4

[0-0] H2H
F13:30Al-Hilal Omdurman

1

0:0 Rayon Sports FC

2

[0-0] H2H
F14:00Al-Nasr Benghazi 3:1 AS Tempete Mocaf[0-0] H2H
F15:00Simba Sports Club 1:1 UD Songo[0-0] H2H
F15:45USM Alger

1

3:1 SONIDEP

1

[0-0] H2H
Bulgaria B PFG
F12:30Litex Lovech

1

2

4:0 Chernomorets Balchik

1

[0-0] H2H
F13:00Pirin Blagoevgrad

1

2:0 Spartak Pleven

2

[0-0] H2H
Bulgaria Premier League
F11:00FC Dunav Ruse

5

1:1 CSKA Sofia

1

[0-0] H2H
F13:30Ludogorets Razgrad

4

0:0 Slavia Sofia

1

2

[0-0] H2H
F09:00Francana 1:1 Catanduva FC

2

[-] H2H
S09:00Fernandopolis 0:0 Guarulhos SP H2H
S09:00Flamengo (AA)

1

3

0:0 Itapirense/SP

2

H2H
Brazil women's League
F14:00Palmeiras SP пј€

1

2:0 Sao Jose dos Campos

2

[0-0] H2H
F14:00Kindermann (w)

2

1:0 Audax SP (w)

2

[0-0] H2H
F14:00CA Juventus (w)

4

1:0 Ponte Preta (w)

3

[-] H2H
Brazil L
F10:00Mageense FC

1

5:1 Juventus RJ

2

[-] H2H
F14:00Sao Paulo RJ

1

4:0 Barcelona EC

3

[-] H2H
S10:00Itaborai Profute

1

3:0 Mesquita-RJ

1

H2H
Brazil Copa Gaucho
F10:00Caxias RS

4

2:1 Gremio B

2

[-] H2H
F14:00AC Beneficiente Esta

2

1:1 Brasil de Pelotas RS

1

5

[-] H2H
S10:00Internacional (RS) B

3

0:1 Novo Hamburgo RS

2

H2H
Brazil Youth
F10:00Palmeiras (Youth)

2

3:1 Cruzeiro (Youth)

1

[2-1] H2H
Brazil Paulista Women's League
F13:00Cruzeiro RJ (W)

2

1:1 Sao Paulo/SP (w)

2

[-] H2H
Panama Liga Nacional de Ascenso
F17:00CD Arabe Unido

3

0:0 Costa Del Este

2

[0-0] H2H
F19:00Tauro FC

4

1:0 Atletico Chiriqui

2

[-] H2H
BRA D4
F14:30Uniclinic Atletico C

1

1:0 Floresta CE

1

[-] H2H
F15:00America GO

2

0:1 AE Jataiense

4

[-] H2H
F15:00Aparecida GO

2

0:2 Anapolis FC

1

3

[-] H2H
F17:00SC Paysandu Para

3

1:1 Remo Belem (PA)

4

[0-0] H2H
F17:00Juventude

3

0:1 Ypiranga(RS)

5

[0-0] H2H
F17:00Sao Jose PoA RS

2

4:2 Volta Redonda

4

[0-0] H2H
F17:15Atletico Acreano

2

3:2 Luverdense

2

[0-0] H2H
Brazil Serie B
F10:00America MG

1

3:2 Guarani SP

4

[1-1] H2H
Brazil Campeonato Paulista Youth
F09:00Desportivo Brasil Y

1

3

1:0 Guarani SP (Youth)

4

[-] H2H
F09:00Linense SP (Youth)

1

3

0:3 Sao Paulo (Youth)

3

[-] H2H
F14:00Botafogo-SP (Youth)

2

0:2 Corinthians Paulista

1

3

[-] H2H
F14:00Santos (Youth)

5

3:0 Primavera (Youth)

1

2

[-] H2H
F14:00Sao Caetano (Youth)

1

0:0 Mirassol FC (Youth)

1

1

[-] H2H
F14:00America-RJ U20

5

1:0 Portuguesa RJ U20

4

[-] H2H
F14:00Botafogo RJ (Youth)

4

2:2 Bangu U20

1

3

[-] H2H
F14:00Flamengo RJ U20

5

2:0 Volta Redonda U20

1

[-] H2H
F14:00Cabofriense U20

1

2

3:2 Americano RJ U20

1

4

[-] H2H
F14:00Madureira Youth

1

6

1:2 Nova Iguacu U20

5

[-] H2H
F14:00Resende RJ U20

5

1:2 Vasco da Gama U20

4

[-] H2H
F14:00Santa Cruz PE U20

2

1:0 Ipojuca AC U20

3

[-] H2H
S14:00Boavista (RJ) Youth

1

1:0 Macae U20 H2H
Brazil Campeonato Cearense Division 2
F14:30Horizonte CE

2

1:1 Guarany CE

3

[-] H2H
F14:30Pacajus

2

1:3 Caucaia CE

3

[-] H2H
Brazil Catarinense Division 2
F14:00Concordia AC

3

1:2 Almte Barosso SC

3

[0-0] H2H
Bolivia Nacional B
F15:30Independiente Petrol

1

3:1 Nacional Senac

1

4

[-] H2H
F15:30Real Tomayapo

2

1:1 C.D. Fortaleza

2

[-] H2H
S15:30Stormers San Lorenzo 0:0 Stormers Sporting Cl H2H
S15:30EM Huanuni 0:0 Deportivo FATIC H2H
F15:00Aurora

3

0:1 Bolivar

1

[0-0] H2H
F15:00The Strongest

2

2:0 Jorge Wilstermann

5

[0-0] H2H
F17:15Nacional Potosi

1

2

2:3 Oriente Petrolero

2

[0-0] H2H
F19:30Blooming

4

2:3 Always Ready

4

[0-0] H2H
BLR WCUP
F09:00Zorka-BDU Minsk (W)

2

0:4 FK Minsk (w)

3

[-] H2H
Belarus Pershaya Liga
F09:00Krumkachy

2

1:3 FK Lida

4

[0-0] H2H
Belarusian Premier League
F09:45FC Torpedo Zhodino

2

1:1 FK Gorodeya

4

[0-1] H2H
F11:45Shakhter Soligorsk

1

3:1 FC Gomel

1

[0-0] H2H
F13:45BATE Borisov 4:0 Slavia Mozyr

1

[0-0] H2H
Belize Premier League
F18:00Belize Defense Force

7

1:0 Altitude FC

1

[-] H2H
Belgian Pro League
F11:59Standard Liege

1

2

2:1 Kortrijk

3

[0-0] H2H
F14:00Mouscron Peruwelz

3

2:0 KAS Eupen

3

[0-0] H2H
S08:30Royal Antwerp 0:0 KAA Gent H2H
Belgian Cup
F10:00KFC Duffel

5

2:1 Royal Knokke

1

[2-0] H2H
F10:00Royal Cappellen FC

5

1:0 Vigor Wuitens Hamme

1

3

[0-0] H2H
F10:00RUS Rebecquoise

1

2:1 Tilleur-Saint-Gilles

1

3

[1-1] H2H
F10:00Francs Borains 6:1 Torhout[0-0] H2H
F10:00Ronse

2

4:2 Olympia Wijgmaal

1

[0-0] H2H
F10:15Rupel Boom 2:2 Vosselaar

1

[0-0] H2H
Azerbaijan Premier League
F10:45Sabah FK

2

0:1 Keshla FK

1

4

[0-0] H2H
F13:00Qarabag

2

3:0 FK Gilan Gabala

1

[0-0] H2H
Australia Victoria State League 1
F04:20Beaumaris

1

1:0 Eltham Redbacks

1

2

[-] H2H
Austria Erste Division
F04:30SG Austria Klagenfur

6

3:1 FC Blau Weiss Linz

4

[1-0] H2H
Austrian Bundesliga
F11:00TSV Hartberg

2

2:2 Austria Wien

1

3

[0-0] H2H
F11:00Red Bull Salzburg

1

5:0 Trenkwalder Admira W

2

[0-0] H2H
F11:00Sturm Graz

1

2:0 WSG Wattens

4

[0-0] H2H
Australia Queensland State Women's Premier League
F01:00Sunshine Coast (w) 1:5 Dare southwest Queen[-] H2H
Australia Victorian Premier League U20
F24/08Hume City U20

2

1:2 Kingston CityU20

2

[0-2] H2H
F24/08Dandenong Thunder U2

2

2:4 Melbourne Knights U2[0-2] H2H
F24/08Port Melbourne Shark 2:0 Dandenong City U20[0-0] H2H
F24/08Oakleigh Cannons U20

1

3:1 Green Gully Cavalier

3

[0-0] H2H
F24/08Bentleigh greens U20

1

4:2 Avondale FC U20

2

[1-2] H2H
F24/08South Melbourne U20

2

0:2 Heidelberg United U2

2

[0-1] H2H
F24/08Altona Magic U20

1

3:4 Pascoe Vale SC U20

1

[2-2] H2H
VIC Premier League
F01:00Port Melbourne

1

2:3 Dandenong City SC

1

[0-2] H2H
F01:00Bentleigh greens

1

0:3 Avondale FC

3

[0-2] H2H
F01:00Altona Magic

1

1:2 Pascoe Vale SC

1

[0-1] H2H
F01:00Oakleigh Cannons

2

3:0 Green Gully Cavalier

1

2

[1-0] H2H
F01:00South Melbourne

2

0:3 Heidelberg United[0-2] H2H
F01:00Hume City

3

1:5 Kingston City

1

[0-4] H2H
F01:00Dandenong Thunder 4:1 Melbourne Knights

1

[2-0] H2H
Victorian State League Division 1
F01:00Melbourne Victory FC

1

2:1 North Geelong Warrio[1-0] H2H
F01:15Box Hill United SC

1

3

2:2 Murray United FC

1

[0-2] H2H
QLD Premier League
F02:00Sunshine Coast FC

1

0:2 Moreton Bay United

1

[0-2] H2H
F04:00Brisbane Olympic Uni

3

0:1 Brisbane Roar (Youth

4

[0-1] H2H
Austria Landesliga
F04:30Waf Brigittenau 0:0 Favoritner AC

3

[0-0] H2H
S04:15SR Donaufeld Wien 0:0 SV Donau H2H
S04:30Annabichler SV 0:0 TSV Grafenstein H2H
F10:00Sc Rothis 1:2 Dornbirner SV[0-0] H2H
F10:00RW Rankweil 4:2 FC Lauterach[0-0] H2H
F11:00SC Austria Lustenau 2:3 Langenegg[0-0] H2H
Austrian Regionalliga Mitte
F11:00Wolfsberger AC Amate

2

2:3 Union Gurten

2

[0-0] H2H
Australia Brisbane Capital League 2
S02:30Park Ridge Reserves 0:0 North Brisbane Reser H2H
Australia Brisbane Premier League Reserves
F00:00Taringa Rovers Reser 4:0 Brisbane Knights Res

1

[1-0] H2H
Australian cloth
F03:00Moggill FC 1:3 Annerley FC[1-1] H2H
F03:00St George Willawong

1

2:0 North Star

2

[0-0] H2H
Australia Brisbane Premier League
F02:00Taringa Rovers 4:0 Brisbane Knights[3-0] H2H
Armenia Premier League
F09:00Shirak

1

3:1 FC Pyunik

1

2

[1-0] H2H
F11:00Yerevan FC

1

1:2 FC Avan Academy[0-0] H2H
Argentine Torneo A
F15:00Huracan Las Heras

1

2:0 Leonardo Murialdo

2

[-] H2H
Argentine Division 2
F13:00Agropecuario de Carl

3

1:0 Belgrano

5

[0-0] H2H
F14:30All Boys

1

0:3 CA Brown Adrogue

2

[0-0] H2H
F14:30Almagro

2

0:1 Gimnasia Mendoza

3

[0-0] H2H
F15:00CA Platense

1

3:1 Estudiantes Rio Cuar

3

[0-0] H2H
F15:00San Martin Tucuman

1

1:0 Villa Dalmine

1

[0-0] H2H
Argentine Division 1
F10:00Godoy Cruz Antonio T

2

2:1 Estudiantes La Plata

3

[0-1] H2H
F12:15Union Santa Fe

2

1:2 Lanus

2

[0-0] H2H
F14:30Central Cordoba SDE

1

5

0:0 Racing Club

1

4

[0-0] H2H
F16:45River Plate

1

6

0:1 Talleres Cordoba

3

[0-0] H2H
F19:00Banfield

1

0:1 Boca Juniors

1

3

[0-1] H2H
Argentina Prim C Metropolitana
F11:59Deportivo Armenio

1

1:1 UAI Urquiza

1

[0-0] H2H
S14:30San Telmo 0:0 Talleres Rem de Esca H2H
UAFA Club Cup
F14:00C.A.Bizertin

3

0:1 JS Saoura

4

[0-0] H2H
F14:00Volcan Club 2:3 ASAS Djibouti Teleco[0-0] H2H
Queensland U20 League
F00:05Sunshine Coast U20 4:3 Moreton Bay Jets U20

2

[0-1] H2H
F01:40Brisbane Olympic Uni 0:2 Brisbane Roar U20[0-0] H2H
Australia New South Wales League 2
F01:00Bonnyrigg White Eagl 5:0 St George City FA

2

[2-0] H2H
F01:00Hills Brumbies 3:2 Macarthur Rams

3

[2-0] H2H
F01:00Mounties Wanderers

1

1:0 Western Sydney Wande[0-0] H2H
F01:00North Shore Marin

2

3:2 Spirit FC

1

[3-1] H2H
F01:00Northern Tigers 1:0 Central Coast Marine[1-0] H2H
F01:00Rydalmere Lions FC

1

3

2:1 Canterbury Bankstown

2

[0-0] H2H
F01:00St George Saints 4:1 Blacktown Spartans

2

[1-0] H2H
Angola Girabola League
F10:00Recreativo Caala 1:0 Estrela Clube 1 de M[-] H2H
F10:00Casa Militar 1:1 Santa Rita FC[-] H2H
Women’s ASEAN Football Championship
F04:00Vietnam (w) 2:1 Philippines (w)

1

[1-1] H2H
F07:00Thailand (w)

1

3:1 Myanmar (w)[1-0] H2H
Austrian Frauen Bundesliga
F07:00Bergheim/Hof (w)

1

0:0 Vorderland (w)

1

[0-0] H2H
Argentina group C Tebolidun League Manchester
F10:00Sportivo Dock Sud

4

1:0 Berazategui

4

[0-0] H2H
F14:30Canuelas FC

4

3:2 Real Pilar

4

[0-0] H2H
F15:00Deportivo Espanol

2

0:0 Excursionistas[0-0] H2H
Northern NSW U20 League
F24/08Broadmeadow Magic U2 3:0 Charlestown City Blu[1-0] H2H
F24/08Lambton Jaffas U20 0:1 Edgeworth Eagles U20[0-0] H2H
F24/08Valentine Phoenix U2

3

3:4 Hamilton Olympic U20

1

[1-4] H2H
F24/08Maitland FC U20 1:3 Newcastle Jets U18[-] H2H
F24/08Weston Workers U20 5:2 Lake Macquarie City [-] H2H
F24/08Bonnyrigg White Eagl

1

0:2 St George City FA U2[0-1] H2H
F24/08Hills Brumbies U20 3:1 Macarthur Rams U20[1-1] H2H
F24/08North Shore Mariners 5:0 GHFA Spirit FC U20

1

[2-0] H2H
Advertisements: