23:21 (GMT -4)
En | Ru | Az | Tr
Advertisements:

Yesterday Scores

Order by: Time / League
refresh Refresh
Download Android Free Livescores APP
English Premier League
F07:30Norwich City

1

2:3 Chelsea

1

[2-2] H2H
F10:00Manchester United

2

1:2 Crystal Palace

4

[0-0] H2H
F10:00Watford

1

1:3 West Ham United

1

[1-1] H2H
F10:00Sheffield United

1

1:2 Leicester City[0-1] H2H
F10:00Brighton Hove Albi

1

1

0:2 Southampton

3

[0-0] H2H
F12:30Liverpool

1

3:1 Arsenal

1

[0-0] H2H
Spanish La Liga
F11:00Osasuna

4

0:0 Eibar

4

[0-0] H2H
F13:00Real Madrid

2

1:1 Real Valladolid

2

[0-0] H2H
F15:00Celta Vigo

1

1:0 Valencia

2

[0-0] H2H
F15:00Getafe

2

1:1 Athletic Bilbao

1

[0-0] H2H
German Bundesliga
F09:30Fortuna Dusseldorf

3

1:3 Bayer Leverkusen

2

[0-3] H2H
Advertisements:
F09:30Augsburg

3

1:1 Union Berlin

1

1

[0-0] H2H
F09:30TSG Hoffenheim

2

3:2 Werder Bremen

1

5

[0-1] H2H
F09:30FSV Mainz 05

2

1:3 Borussia Monchenglad

2

[1-1] H2H
F09:30SC Paderborn 07

3

1:3 SC Freiburg

1

[1-2] H2H
F12:30Schalke 04 0:3 Bayern Munchen[0-0] H2H
England Championship
F07:30Derby County

1

1:1 West Bromwich(WBA)

1

[1-0] H2H
F10:00Stoke City 0:3 Leeds United

2

[0-1] H2H
F10:00Preston North End 2:1 Sheffield Wednesday

3

[0-0] H2H
F10:00Fulham

2

1:2 Nottingham Forest

4

[0-0] H2H
F10:00Hull City 1:3 Bristol City

3

[0-0] H2H
F10:00Blackburn Rovers

1

0:0 Cardiff City

3

[0-0] H2H
F10:00Huddersfield Town

1

0:2 Reading

1

[0-0] H2H
F10:00Queens Park Rangers

2

3:1 Wigan Athletic

4

[0-0] H2H
F10:00Barnsley

3

1:3 Luton Town

1

[0-0] H2H
F10:00Charlton Athletic

1

1:0 Brentford

3

[0-0] H2H
F10:00Middlesbrough 1:1 Millwall

2

[0-0] H2H
France Ligue 1
F14:00Amiens

1

1

1:2 Nantes

1

[0-0] H2H
F14:00Angers

1

3:0 Metz

2

[0-0] H2H
F14:00Stade Brestois

1

1:0 Reims

1

[0-0] H2H
F14:00Dijon 0:2 Bordeaux

2

[0-0] H2H
Advertisements:
Italian Serie A
F11:59Parma

2

0:1 Juventus

3

[0-0] H2H
F14:45Fiorentina

2

3:4 Napoli

4

[0-0] H2H
Turkish Super Liga
F12:15Ankaragucu

3

1:1 Kayserispor

1

[0-0] H2H
F14:45Istanbul Buyuksehir 1:2 Fenerbahce[0-0] H2H
F14:45Alanyaspor

4

4:1 Kasimpasa

4

[0-0] H2H
Finland Veikkausliga
F06:00Honka Espoo

1

0:1 HJK Helsinki

1

[0-0] H2H
F10:00KuPs

1

5:0 Vaasa VPS

3

[4-0] H2H
England Southern Premier League
F10:00Chesham United 2:1 Truro City[0-0] H2H
F10:00Farnborough Town 1:0 Merthyr Town[0-0] H2H
F10:00Gosport Borough 1:0 Hendon[0-0] H2H
F10:00Metropolitan Police 0:1 Hartley Wintney[0-0] H2H
F10:00Swindon Supermarine

2

2:2 Salisbury FC

1

1

[0-0] H2H
F10:00Tiverton Town 6:1 Beaconsfield SYCOB[0-0] H2H
F10:00Weston Super Mare 1:1 Poole Town

1

[0-0] H2H
F10:00Wimborne Town

2

0:3 Taunton Town[0-0] H2H
S10:00Dorchester Town 0:0 Hayes Yeading Unite H2H
S10:00Harrow Borough 0:0 Blackfield Langley H2H
S10:00Yate Town 0:0 Walton Casuals H2H
England League 1
F07:30Doncaster Rovers

4

2:1 Lincoln City

1

[1-0] H2H
F10:00Bolton Wanderers

1

0:5 Ipswich Town

1

[0-1] H2H
Advertisements:
F10:00Coventry City 1:0 Gillingham

2

[1-0] H2H
F10:00Rochdale

1

0:0 Blackpool

1

[0-0] H2H
F10:00Wycombe Wanderers 4:3 Southend United

2

[0-0] H2H
F10:00Sunderland A.F.C

1

3:1 AFC Wimbledon

1

[1-1] H2H
F10:00Milton Keynes Dons

2

0:4 Peterborough United[0-3] H2H
F10:00Bristol Rovers

3

3:1 Oxford United

3

[0-0] H2H
F10:00Fleetwood Town

3

2:0 Accrington Stanley

1

[0-0] H2H
F10:00Shrewsbury Town

1

0:0 Burton Albion

1

[0-0] H2H
S10:00Portsmouth 0:0 Rotherham United H2H
S10:00Tranmere Rovers 0:0 Bury H2H
England Conference North Division
F10:00Altrincham

1

1

1:1 Darlington

3

[0-0] H2H
F10:00Bradford Park Avenue

1

0:0 Blyth Spartans[0-0] H2H
F10:00Gateshead 0:3 Farsley Celtic

2

[0-0] H2H
F10:00Gloucester City 3:0 Boston United[0-0] H2H
F10:00Guiseley

1

2:4 Alfreton Town

4

[1-2] H2H
F10:00Hereford United

1

1:1 Brackley Town

1

[0-0] H2H
F10:00Kidderminster Harrie

2

0:1 Chester FC

3

[0-0] H2H
F10:00Leamington

2

3:1 Kettering Town

2

[0-0] H2H
F10:00Southport FC

1

0:1 AFC Telford United

1

[0-0] H2H
F10:00Spennymoor Town

2

1:4 York City

1

[1-3] H2H
Advertisements:
F10:45Kings Lynn

1

4:1 Curzon Ashton FC

3

[0-0] H2H
International Club Friendly
F02:20AFC Leopards

1

2

0:1 Wazito FC

1

[0-0] H2H
F06:00Young Elephants FC

3

0:1 Evo United FC

1

2

[0-0] H2H
F10:00Real Sociedad (w) 3:0 Athletic Club Bibao

1

[0-0] H2H
F13:00Sevilla FC (w) 4:0 Santa Teresa CD (w)[0-0] H2H
F16:00Trinidad Tobago Pol

2

1:3 National Defense For[0-0] H2H
F19:00Deportes Union Compa

2

1:2 Brujas

1

[0-0] H2H
S13:00Colegio Aleman Valen 0:0 Fundacion Albacete ( H2H
International Friendly
F06:00Kazakhstan U17 8:0 Kyrgyzstan U17[4-0] H2H
F09:00Qatar U191

1:5 Jordan U19[1-2] H2H
F11:59Iraq U19 2:4 United Arab Emirates[0-0] H2H
Swedish Allsvenskan
F10:00IK Sirius FK

1

3:4 Orebro

1

[0-3] H2H
J-League Division 1
F05:00Nagoya Grampus

1

1

1:5 Yokohama Marinos

1

[0-2] H2H
F06:00Jubilo Iwata

1

0:2 Cerezo Osaka

2

[0-2] H2H
F06:00Kawasaki Frontale

1

2:2 Shimizu S-Pulse[1-1] H2H
F06:00Hiroshima Sanfrecce 0:0 Oita Trinita[0-0] H2H
F06:00Vegalta Sendai

1

1:1 Shonan Bellmare

1

[0-0] H2H
England Northern Premier League
F10:00Bamber Bridge 3:2 Ashton United[0-0] H2H
F10:00Basford Utd 4:1 Lancaster City[0-0] H2H
F10:00Buxton FC 3:4 Whitby Town[0-0] H2H
Advertisements:
F10:00Gainsborough Trinity 0:0 Warrington Town AFC

1

[0-0] H2H
F10:00South Shields 0:1 Hyde F.C.[0-0] H2H
F10:00Stafford Rangers 0:1 Matlock Town[0-0] H2H
F10:00FC United of Manches

2

0:1 Scarborough

3

[0-0] H2H
S10:00Atherton Collieries 0:0 Grantham Town H2H
S10:00Morpeth Town 0:0 Mickleover Sports H2H
S10:00Stalybridge Celtic 0:0 Nantwich Town H2H
S10:00Witton Albion 0:0 Radcliffe Borough H2H
England Ryman(Isthmian) League Premier Division
F10:00Corinthian Casuals 2:3 Carshalton Athletic [0-0] H2H
F10:00Haringey Borough 5:1 Brightlingsea Regent[0-0] H2H
F10:00Hornchurch 3:0 Kingstonian[0-0] H2H
F10:00Leatherhead 1:2 Enfield Town[0-0] H2H
F10:00Margate 2:0 Lewes[0-0] H2H
F10:00Merstham 2:1 East Thurrock United[0-0] H2H
F10:00Potters Bar Town

1

1:4 Folkestone[0-0] H2H
S10:00Bishop\s Stortford 0:0 Cray Wanderers H2H
S10:00Bognor Regis Town 0:0 Cheshunt H2H
S10:00Bowers Pitsea 0:0 Worthing H2H
S10:00Horsham 0:0 Wingate Finchley H2H
F09:00Aston Villa U23 1:1 Norwich City U23[0-0] H2H
Advertisements:
England League 2
F10:00Newport County 1:0 Crewe Alexandra

1

[0-0] H2H
F10:00Plymouth Argyle

1

1

3:0 Walsall

4

[0-0] H2H
F10:00Cambridge United 1:2 Oldham Athletic

4

[0-0] H2H
F10:00Macclesfield Town

2

1:0 Scunthorpe United

2

[0-0] H2H
F10:00Grimsby Town

2

5:2 Port Vale

2

[0-0] H2H
F10:00Carlisle United 2:2 Salford City

1

[2-2] H2H
F10:00Colchester United 1:0 Northampton Town

2

[0-0] H2H
F10:00Morecambe

1

1

2:3 Exeter City[0-0] H2H
F10:00Mansfield Town 0:0 Stevenage Borough

2

[0-0] H2H
F10:00Bradford City

5

0:1 Forest Green Rovers

1

5

[0-0] H2H
F10:00Leyton Orient

3

2:3 Crawley Town

3

[0-0] H2H
F10:00Cheltenham Town

1

2:2 Swindon Town

1

2

[0-0] H2H
England Conference South Division
F10:00Billericay Town 3:2 St Albans City

1

[0-0] H2H
F10:00Chelmsford City

1

1:1 Welling United

3

[0-0] H2H
F10:00Chippenham Town

6

1:0 Weymouth

2

[0-0] H2H
F10:00Concord Rangers

2

0:1 Maidstone United

1

[0-0] H2H
F10:00Dartford

1

2:1 Braintree Town

1

1

[1-1] H2H
F10:00Dorking

4

0:1 Hampton Richmond Bor

2

[0-0] H2H
F10:00Eastbourne Borough

2

0:3 Dulwich Hamlet

3

[0-2] H2H
F10:00Oxford City

3

1:2 Hemel Hempstead Town

1

[0-0] H2H
Advertisements:
F10:00Slough Town 3:2 Bath City

2

[0-0] H2H
F10:00Tonbridge Angels

1

1:3 Havant Waterloovil

3

[0-0] H2H
F10:00Wealdstone FC 3:1 Hungerford Town[0-0] H2H
England Conference
F10:00Bromley

3

1:0 Boreham Wood[0-0] H2H
F10:00Chesterfield

3

2:2 Barrow

2

[0-0] H2H
F10:00Chorley FC

1

0:0 Hartlepool United

1

[0-0] H2H
F10:00Eastleigh

1

1:1 Dagenham Redbridge

2

[0-1] H2H
F10:00Ebbsfleet United

2

2:2 Notts County

1

[1-1] H2H
F10:00Halifax Town 4:1 AFC Fylde

2

[2-1] H2H
F10:00Harrogate Town 2:1 Stockport County[0-0] H2H
F10:00Sutton United 1:2 Dover Athletic

1

[0-0] H2H
F10:00Woking

2

2:0 Solihull Moors

3

[0-0] H2H
F10:00Wrexham 1:1 Barnet

2

[0-0] H2H
F10:00Yeovil Town

3

1:2 Maidenhead United

3

[0-0] H2H
F12:20Torquay United 2:0 Aldershot Town

2

[0-0] H2H
Brazil Serie A
F10:00Atletico Mineiro 0:1 Bahia BA

2

[0-1] H2H
F16:00Gremio (RS)

3

2:1 Atletico Paranaense

1

[0-0] H2H
S18:00Palmeiras 0:0 Fluminense RJ H2H
Spanish Segunda Division
F11:59Real Oviedo

1

2

1:1 CD Lugo

1

5

[0-0] H2H
F11:59Racing Santander

2

1:1 Almeria

2

[0-0] H2H
F13:00Mirandes

1

4

1:2 Cadiz

1

[0-0] H2H
F14:00AD Alcorcon

1

5

1:2 Elche

1

[0-0] H2H
F15:00Malaga

1

1:1 Las Palmas

4

[0-0] H2H
Portugal Primera Liga
F14:00Benfica

2

0:2 FC Porto

5

[0-0] H2H
F16:30Boavista FC

5

1:1 Pacos de Ferreira

2

[0-0] H2H
Persian Gulf Pro League
F11:45Shahin Bushehr

2

0:3 Sepahan

2

[0-0] H2H
Greece Cup
F10:00Tylikratis

3

3:1 AO Sellanon

4

[0-0] H2H
German Bundesliga 2
F07:00VfL Bochum

1

3

3:3 SV Wehen Wiesbaden

1

[0-3] H2H
F07:00Hannover 96

3

1:1 Greuther Furth

4

[0-1] H2H
F07:00Jahn Regensburg

4

1:3 Arminia Bielefeld

1

[0-1] H2H
German 3.Liga
F08:00Bayern Munchen (Yout

4

2:2 Chemnitzer

1

[0-0] H2H
F08:00Eintracht Braunschwe

1

5:2 Wurzburger Kickers

2

[2-2] H2H
F08:00SG Sonnenhof Grossas

1

0:3 Viktoria koln

3

[0-2] H2H
F08:00Magdeburg

3

5:1 TSV 1860 Munchen

1

[4-0] H2H
F08:00SV Meppen

1

3:0 Carl Zeiss Jena

1

[0-0] H2H
F08:00Preuben Munster

3

1:1 Uerdingen KFC 05

4

[0-0] H2H
Zimbabwe Premier
F09:00Bulawayo Chiefs 1:0 Black Rhinos[0-0] H2H
F09:00Chapungu FC

1

4:2 Capps linked

3

[0-0] H2H
F09:00Ngezi Platinum

1

1:1 Hwange Colliery

1

[0-0] H2H
F09:00ZPC Kariba 3:0 Tron[0-0] H2H
F09:00Yadah FC

2

1:1 Herentals FC

1

[0-0] H2H
Australia U20
F01:00Perth Glory FC U20 3:1 Bayswater U20[1-0] H2H
F05:10Rockdale City Suns U

1

3

1:3 Sutherland Sharks U2[0-2] H2H
National Primera Division Western Australia
F03:00Forrestfield United

1

5

3:2 Western Knights

3

[0-0] H2H
F03:00Subiaco AFC

1

1:2 FC Ashfield

2

[0-0] H2H
National Premier Leagues Western Australia
F03:00Cockburn City

1

3:4 Perth SC

2

[1-1] H2H
F03:00ECU Joondalup

4

2:2 Balcatta FC[2-1] H2H
F03:00Perth Glory (Youth) 1:2 Bayswater City

1

[1-2] H2H
F03:00Rocking ham City

3

1:3 Inglewood United[0-1] H2H
F03:00Sorrento F.C.

2

0:1 Armadale SC

1

[0-0] H2H
F03:00Stirling Lions

1

0:0 Floreat Athena

1

[0-0] H2H
F09:30Llantwit Major 3:2 STM Sports[0-0] H2H
F09:30Undy Athletic 0:1 Cambrian Clydach[0-0] H2H
F09:30Caerau Ely 0:2 Afan Lido[0-0] H2H
F09:30Pontypridd 1:3 Haverfordwest County[0-0] H2H
F09:30Goytre Utd 0:1 Llanelli[0-0] H2H
F09:30Buckley Town 3:2 Porthmadog[0-0] H2H
F09:30Conwy Utd 0:0 Bangor City FC[0-0] H2H
F09:30Guilsfield 2:6 Llanrhaeadr[0-0] H2H
F09:30Llandudno 1:4 Gresford[0-0] H2H
F09:30Penrhyncoch 1:2 Ruthin Town FC[0-0] H2H
F09:30Rhyl FC 2:1 Llangefni town[0-0] H2H
Vietnamese First Division
F05:00Huda Hue

1

3

2:1 Hong Linh Ha Tinh

2

[0-0] H2H
F06:00Dong Tam Long An

2

1:1 An Giang

1

[0-0] H2H
Vietnamese professional league
F06:00XM Hai Phong FC 2:1 The Cong

1

[1-0] H2H
F07:00Than Quang Ninh

1

0:1 Becamex Binh Duong

4

[0-0] H2H
F08:00Sai Gon FC

1

2:0 Thanh Hoa

3

[1-0] H2H
Venezuela U20 League
S10:30Academia Puerto Cabe 0:0 Llaneros De Guanare H2H
Venezuela Segunda Division
F16:00Titanes FC

3

3:1 CD Hermanos Colmenar

4

[0-0] H2H
S15:30Gran Valencia FC 0:0 Yaracuyanos H2H
S15:30Universidad Los Ande 0:0 Real Frontera H2H
S15:30Yaracuy FC 0:0 Deportivo Petare FC H2H
S15:30Univ Los Andes 0:0 Royal Fuente La H2H
S16:00Urena SC 0:0 Atletico El Vigia H2H
Primera Division de Venezuela
F11:00Deportivo Metropolit

2

3:0 Zulia FC

2

[0-0] H2H
F16:00LALA FC

6

0:2 Portuguesa FC

5

[0-0] H2H
S14:00Zamora Barinas 0:0 Deportivo Anzoategui H2H
USL First Division
F14:00Ottawa Fury

2

2:1 Saint Louis FC

1

3

[0-0] H2H
F15:00Louisville City FC

3

1:0 North Carolina

1

[0-0] H2H
F17:00Hartford Athletic

2

3:2 Atlanta United FC II

1

1

[0-0] H2H
F19:30Tampa Bay Rowdies

1

5:0 Memphis 901

2

[2-0] H2H
F20:00Nashville

1

2:1 Charleston Battery

1

[0-1] H2H
F20:00Swope Park Rangers

1

3

1:5 New York Red Bulls B

2

[1-3] H2H
F20:30Rio Grande Valley 1:0 El Paso Locomotive F

1

2

[0-0] H2H
F20:30San Antonio

2

5:0 New Mexico United

1

1

[2-0] H2H
F21:00OKC Energy FC

2

4:2 Austin Bold

2

[4-0] H2H
F22:00Orange County Blues

1

3:1 Real Monarchs

5

[2-0] H2H
F22:30Fresno FC

1

2:1 Colorado Springs Swi

2

[0-0] H2H
F22:30Las Vegas Lights

1

1:0 Portland Timbers Res

3

[1-0] H2H
USA Women
F19:00North Carolina (w) 1:0 Seattle Reign (w)[0-0] H2H
F19:30Washington Spirit (

2

2:1 Orlando Pride (w)

1

[1-1] H2H
F20:30Houston Dash (w) 1:2 Sky Blue FC (w)

4

[0-0] H2H
USA National Premier Soccer League
F20:00Forward Madison FC 1:0 Richmond Kickers

1

[0-0] H2H
F21:30Chattanooga 1:1 Michigan Stars[0-0] H2H
F22:00Napa Valley 1839

4

0:4 Detroit City[0-0] H2H
F22:30FC Tucson 3:1 Orlando City U23[2-0] H2H
USA Major League Soccer
F19:00New York City Footba

1

3

2:1 New York Red Bulls

3

[1-1] H2H
F19:30New England Revoluti

3

2:1 Chicago Fire

2

[1-1] H2H
F19:30Philadelphia Union

1

3:1 DC United

2

[3-0] H2H
F19:30Toronto FC

4

2:1 Montreal Impact

1

[0-0] H2H
Uruguay U19 League
F08:00Defensor Sporting U1

4

1:1 River Plate U19

2

[0-0] H2H
F08:00Boston River U19

5

0:1 Racing Club de Monte

3

[0-0] H2H
F08:00Miramar Misiones U19

1

3

3:5 Cerro U19

4

[0-0] H2H
F10:00Torque U19

3

2:1 Basanez U19

1

1

[0-0] H2H
Uruguay Segunda
F09:05Rentistas

1

4

1:1 Villa Espanola

1

2

[0-0] H2H
F14:00Albion FC

1

1:2 Deportivo Maldonado

1

[0-0] H2H
F14:00IA Sud America

1

4

0:0 Torque

1

4

[0-0] H2H
F14:00Villa Teresa

2

2:0 Tacuarembo

4

[0-0] H2H
F17:15Rocha

1

0:0 Basanez

1

4

[0-0] H2H
Primera Division de Uruguay
F14:00CA River Plate

3

1:0 CA Penarol[0-0] H2H
F14:00Boston River

5

1:1 Club Atletico Progre

2

[0-0] H2H
F14:00Racing Club Montevid

1

2:2 Wanderers FC[0-0] H2H
F14:00Plaza Colonia

1

2

3:1 Cerro Largo

4

[0-0] H2H
Ukraine U21 Liga
F08:00Karpaty U21

2

3:2 Zorya U21

2

[0-0] H2H
Ukraine Reserve League
F08:00Karpaty Lviv Reserve

2

3:2 Zorya Reserves

2

[-] H2H
Ukraine Division 2
F10:00FK Avanhard Kramator

3

1:1 Obolon Kiev

2

[0-0] H2H
F11:59Volyn

4

3:2 Chernomorets Odessa

2

4

[0-0] H2H
Ukrainian Premier League
F07:00Kolos Kovalyovka

3

0:3 FC Vorskla Poltava

1

[0-1] H2H
F10:00PFC Oleksandria

1

5

0:3 Desna Chernihiv

3

[0-0] H2H
F12:30Dynamo Kyiv

1

3

1:1 Olimpic Donetsk

1

2

[0-0] H2H
Turkey A2 League U19
F08:00Bursaspor U19

1

2:1 Altinordu U19

2

[0-0] H2H
S10:00Antalyaspor U19 0:0 Osmanlispor FK U19 H2H
S10:00Elazigspor U19 0:0 Adana Demirspor U19 H2H
Turkey 2 Ligi A
F09:30Keciorengucu

1

1:0 Osmanlispor FC

3

[0-0] H2H
F14:45Altinordu

2

1:2 Karagumruk

4

[0-0] H2H
F14:45Balikesirspor

1

4

2:1 Erzurum BB

2

[0-0] H2H
Professional Tunisian League 1
F11:30J.S. Kairouanaise

3

1:2 AS Slimane

3

[0-0] H2H
F11:30Club Africain

2

3:0 Stade tunisien

1

5

[0-0] H2H
F11:30US Tataouine 0:1 Esperance Sportive d[0-0] H2H
TAS Premier League
F00:30Hobart Zebras

1

1:2 Glenn Nochi Knight[0-1] H2H
F00:30Clarence United 1:4 Launceston City

1

[0-1] H2H
F03:00Olympia Warriors

1

3:0 Kingborough Lions[2-0] H2H
TAS Premier Championship
F00:30Nelson Eastern Subur 1:2 University of Tasman[0-0] H2H
F00:30Taroona

3

2:2 Beach City

3

[0-0] H2H
F02:30Northern wandering

2

3:1 Riverside Olympic Re

1

[0-0] H2H
Thailand U19 League
F03:00Muang Thong United U 1:0 Bangkok FC U19

1

[0-0] H2H
F03:00Police Tero FC U19 0:0 Army United U19

1

[0-0] H2H
Thai Premier League
F06:45Buriram United 1:1 Sukhothai

4

[0-1] H2H
F07:00Trat FC

2

0:0 PTT FC Rayong

2

[0-0] H2H
F08:00Bangkok United FC

4

2:0 Port FC

2

[0-0] H2H
F09:00Prachuap Khiri Khan

2

2:0 Samut Prakan City

2

[1-0] H2H
Thai Division 2 League
F05:00Raj Pracha FC

4

2:0 Kasem Bundit Univers

1

[0-0] H2H
F05:00Surat Thani FC

1

0:3 Krabi FC[0-0] H2H
F06:00Chamchuri United FC

1

2:0 North Bangkok Colleg

2

[0-0] H2H
F07:00Ang Thong FC

1

2:0 Ubon Ratchathani FC

2

[0-0] H2H
F07:00BTU United

1

2:3 Phuket FC

1

[0-0] H2H
F07:00Lamphun Warrior

1

5:1 Muangkan Utd

2

[0-0] H2H
F07:00Phrae United FC 4:0 Chachoengsao[0-0] H2H
F07:00Sa Kaeo City 2:2 Chiangrai FC[0-0] H2H
Thai Division 1 League
F06:45Ubon UMT United

2

0:1 Army United F.C.

3

[0-0] H2H
F07:00Customs Department F

2

2:2 Nong Bua Lamphu

1

2

[1-1] H2H
F08:00Air Force Central

1

3:0 Kasetsart FC

2

[1-0] H2H
F08:00Rayong FC

4

2:1 Ayoubi Taya

4

[0-1] H2H
F09:00BEC Tero Sasana 1:0 JL Angmai Lian Zhi

2

[0-0] H2H
Tajikistan Vysshaya Liga
F09:00Esteghlal Dushanbe

1

5:0 Khatlon Bokhtar

1

[0-0] H2H
Syrian Cup
F14:00Hutteen FC 1:2 Jableh SC[0-0] H2H
Switzerland Division 1 Women
F12:30FC Zurich Frauen (w) 4:1 St Gallen (w)[0-0] H2H
Swden Women Division 2
F08:00Hammarby (w)

1

1:1 Kvarnsvedens IK (w)[0-0] H2H
F09:00IK Uppsala (w) 7:0 Sundsvalls DFF (w)[0-0] H2H
Sweden Damallsvenskan
F08:00Kopparbergs Goteborg 1:1 Linkopings (w)

1

[1-0] H2H
F09:00Kungsbacka DFF (w)

1

0:4 Eskilstuna United (w[0-0] H2H
Sweden U19
F07:00Brommapojkarna U19

2

1:3 Akropolis IF U19

2

[0-0] H2H
F07:00Sundbybergs IK U19

1

3:2 FC Gute U19

3

[0-0] H2H
F11:59Sollentuna FK U19

1

2:0 Bele Barkarby FF U19

1

[0-0] H2H
S08:00Helsingborg IF U19 0:0 IFK Goteborg U19 H2H
S11:30IFK Norrkoping U19 0:0 Osters U19 H2H
F07:00Onsala BK 1:2 Vinbergs IF[0-0] H2H
F07:30Ullared

2

2:1 Eslovs BK

2

[0-0] H2H
F08:00Assyriska BK

3

2:3 Qviding FIF[0-0] H2H
F08:00KSF Prespa Birlik

3

1:0 Angelholms FF

1

[0-0] H2H
F08:00FC Rosengard

1

3

0:1 IS Halmia

3

[0-0] H2H
F08:00Enskede IK 1:0 Huddinge IF[0-0] H2H
F08:00FC Stockholm Interna 1:2 Varmbols FC[0-0] H2H
F08:00Motala AIF FK 1:2 Haninge[0-0] H2H
F10:00IFK Aspudden-Tellus 4:0 Syrianska Botkyrka I[0-0] H2H
F07:00Nassjo FF

1

4

3:3 Husqvarna FF

2

[1-1] H2H
F08:00Karlskrona AIF 3:0 IFO Bromolla IF[0-0] H2H
F08:00FK Almeboda/Linneryd

2

4:2 Nosaby IF

2

[0-0] H2H
F09:00Dalstorps IF 0:1 IFK Berga[0-0] H2H
F09:00Osterlen FF 0:3 Rappe GOIF[0-0] H2H
F09:00Asarums IF FK 1:1 Raslatt SK[0-0] H2H
F08:00Karlbergs BK

3

2:1 Valbo FF

3

[0-0] H2H
F08:00IFK Mora FK 0:3 IFK Stocksund[0-0] H2H
F09:00Sundbybergs

1

5:1 FC Gute

1

[0-0] H2H
F09:00Kvarnsvedens IK 1:0 Skiljebo SK[0-0] H2H
F09:00Kungsangens IF 1:0 Enkoping[0-0] H2H
F09:00Gamla Upsala SK

2

0:1 Taby[0-0] H2H
F10:00IFK Lidingo FK 0:0 Hudiksvalls ABK[0-0] H2H
F07:00Pitea IF 0:1 Ytterhogdal IK[0-0] H2H
F08:00Skelleftea FF

1

4:0 Sandviks IK

3

[0-0] H2H
F08:00IFK Timra

2

1:4 Gottne IF

1

[0-0] H2H
F08:00Kramfors-Alliansen 0:2 IFK Umea[0-0] H2H
F08:00IFK Lulea 1:0 IFK Ostersund[0-0] H2H
F08:00Friska Viljor FC 5:2 Taftea IK[0-0] H2H
Sweden Div 3 Mellersta
F08:00Stenungsunds IF

1

2:1 IFK Uddevalla[0-0] H2H
F08:00Torslanda IK 2:2 IFK Tidaholm[0-0] H2H
F08:00Grebbestads IF

1

2:0 Savedalens IF[0-0] H2H
F09:00Vanersborgs IF 1:1 Nordvarmland FF

4

[0-0] H2H
Sweden 3.div Mellersta Norrland
F05:00Vastra Frolunda

2

3:1 IK Kongahalla[0-0] H2H
F06:00Angered BK

1

2

4:3 Landvetter IS

2

[0-0] H2H
F08:00Eneby BK

5

3:4 IK Tord

1

[0-0] H2H
S07:00Gerdskens BK 0:0 Odsmals IK H2H
S07:00Lindo FF 0:0 Vimmerby IF H2H
S07:00IF Limhamn Bunkeflo 0:0 FC Trelleborg H2H
S07:00Trosa Vagnhärad S 0:0 Enhorna IF H2H
S07:00Nybro If 0:0 Solvesborgs GoIF H2H
S08:00IFK Falkoping FF 0:0 Alingsas IF H2H
S08:00Melleruds IF 0:0 Frammestads IK H2H
S08:00Ostavall IF 0:0 Iggesunds IK H2H
S08:00Stöde IF 0:0 IF Algarna H2H
S08:00Sund IF 0:0 Frösö IF H2H
S08:00Hogsby IK 0:0 Tranas FF H2H
S08:00Tenhults IF 0:0 Torstorps IF H2H
S08:00Hestrafors IF 0:0 Dalen/Krokslatt H2H
S08:00Hisingsbacka FC 0:0 IK Virgo H2H
S08:00IFK Holmsund 0:0 Harads IF H2H
S08:00IFK Uppsala 0:0 Vartans IK H2H
S08:00Marsta IK 0:0 BKV Norrtalje H2H
S08:00Vasteras IK 0:0 Vallentuna BK H2H
S08:00BK Flagg 0:0 Kulladal H2H
S08:00IFK Trelleborg 0:0 Tomelilla IF H2H
S08:00Kvarnby IK 0:0 Sodra Sandby IF H2H
S08:00Sandvikens AIK FK 0:0 Rengsjo SK H2H
S08:00Torsakers IF 0:0 Heby AIF H2H
S08:00Angby IF 0:0 FOC Farsta H2H
S08:00Hanvikens SK 0:0 Eskilstuna City FK H2H
S08:00Hargs BK 0:0 Tullinge TP FK H2H
S08:00Varmdo IF 0:0 Vasterhaninge IF H2H
S08:00IFK Grimslov 0:0 FK Karlshamn United H2H
S08:00Saxemara IF 0:0 Horvikens IF H2H
S08:00Anderstorps IF 0:0 Raa IF H2H
S08:00Gnosjo IF 0:0 Hoganas BK H2H
S08:00Hogaborgs BK 0:0 Markaryds IF H2H
S08:00Skene IF 0:0 Laholms FK H2H
S08:00FBK Karlstad 0:0 BK Nora H2H
S09:00Holmalunds IF 0:0 Tidaholms GoIF H2H
S09:00IK Sleipner 0:0 Skarblacka IF H2H
S09:00Mjolby AI FF 0:0 Smedby AIS H2H
S09:00Storfors AIK 0:0 Ohtana/Aapua FF H2H
S09:00Fanna BK 0:0 Brottby H2H
S09:00GIF Nike 0:0 IF Lodde U19 H2H
S09:00Forssa BK 0:0 Avesta AIK H2H
S09:00Vaxjo Norra IF 0:0 IFK Karlshamn H2H
S09:00IFK Fjaras 0:0 Г„lmhults IF H2H
S09:00IFK Olme 0:0 Saffle FF H2H
S09:00IFK Sunne 0:0 IK Arvika Fotboll H2H
S09:00Kungsor BK 0:0 Hertzöga BK H2H
S10:00IFK Harnosand 0:0 Soderhamns FF H2H
Sweden Superettan
F10:00Syrianska FC

1

1:2 Vasteras SK FK

3

[0-1] H2H
F08:00Lunds BK

1

2:1 Skovde AIK

1

[1-0] H2H
F08:00Tvaakers IF

2

2:2 Utsiktens BK

3

[1-0] H2H
F10:00Atvidabergs 1:1 Eskilsminne IF[1-1] H2H
F10:00Kristianstads FF 1:0 Lindome GIF

1

[0-0] H2H
Sweden Division 1
F08:00BK Forward

2

2:4 Nykopings BIS[0-1] H2H
F09:00Gefle IF 1:2 Umea FC

1

1

[0-1] H2H
F10:00Carlstad United BK

2

3:1 Bodens BK

1

[1-1] H2H
F10:00Sollentuna United

3

1:2 Karlslunds IF HFK

1

[0-1] H2H
SVK U19 A
F05:00Dukla Banska Bystric

5

1:3 FK Zeleziarne Podbre

3

[0-1] H2H
F05:00FK Poprad U19

1

0:2 Trencin U19[0-1] H2H
Slovakia 2. Liga
F04:30Slovan Bratislava B 0:2 MFK Dubnica nad Vaho

1

[0-1] H2H
F10:30FK Kosice 1:0 MSK Zilina B[0-0] H2H
F10:30SKM Puchov

2

1:1 FC Artmedia Petrzalk

2

[0-0] H2H
F13:00Poprad

2

2:0 KFC Komarno

5

[0-0] H2H
F13:00MFK Skalica 1:1 Tatran LM

3

[0-0] H2H
Slovak Super Liga
F13:00Sokol Dolna Zdana

2

0:4 Trencin

3

[0-0] H2H
F13:00MFK Ruzomberok

2

0:1 Spartak Trnava

4

[0-0] H2H
F13:00Michalovce

2

1:1 SKF Sered

3

[0-0] H2H
Swiss Super League
F13:00Young Boys

1

4:0 FC Zurich

4

[0-0] H2H
F13:00Neuchatel Xamax 0:3 Basel

3

[0-0] H2H
Switzerland 1.Liga Promotion
F09:00FC Black Stars Basel

1

0:4 Yverdon

3

[0-0] H2H
F10:00FC Zurich U21

1

1

0:0 Stade Nyonnais

2

[0-0] H2H
F10:00SV Hongg 0:1 FC Linth 04[0-0] H2H
F10:00FC Wettswil Bonstett 2:1 USV Eschen Mauren[0-0] H2H
F10:00FC Balzers 1:5 FC Winterthur U21[0-0] H2H
F10:00FC Red Star Zurich 3:1 FC Dietikon[0-0] H2H
F10:00Thalwil 2:0 FC Kosova Zurich[0-0] H2H
F11:59FC Tuggen 5:1 FC St.Gallen U21[0-0] H2H
F12:30FC Paradiso

1

0:5 FC Gossau

1

[0-0] H2H
F10:00Solothurn 2:3 Delemont[0-0] H2H
F10:00FC Luzern U21 2:3 Wohlen[0-0] H2H
F11:00SV Muttenz 1:4 Grasshoppers U21[0-0] H2H
F11:00SC Buochs 2:3 Langenthal[0-0] H2H
F11:00Echallens 1:1 Grand-Lancy[0-0] H2H
F11:00Bulle 7:0 US Terre Sainte[0-0] H2H
F11:00FC Naters 1:0 La Chaux-de-Fonds[0-0] H2H
F11:30Vevey Sports 4:1 Meyrin[0-0] H2H
F11:59Chenois 0:1 Lausanne SportsU21[0-0] H2H
Swiss Challenge League
F11:30FC Wil 1900

1

2:0 Kriens

1

[0-0] H2H
F13:00Lausanne Sports

1

5:1 Aarau[0-0] H2H
F13:00Schaffhausen

3

0:1 Stade Ouchy

1

[0-0] H2H
Spanish Bizkaia-Tercera Division
F07:00FC Cartagena

5

1:1 Murcia B

2

[-] H2H
F07:30UCAM Murcia CF B 0:0 Muleno CF[-] H2H
F08:00Lorca FC

3

1:0 EG El Palmar

1

[0-0] H2H
F10:00Comillas 1:1 UD Logrones B[-] H2H
F11:00CD Huarte 1:3 CD Corellano[-] H2H
F11:00Atletico Albericia 4:2 Samanod[-] H2H
F11:00UC Cartes 1:2 CD Cayon[-] H2H
F11:00Pasaia KE 1:1 Santutxu FC[-] H2H
F11:30Union Viera

3

0:1 Tenerife B

2

[0-0] H2H
F11:30CD Vera Puerto De La 2:0 Villa Santa Brigida[-] H2H
F11:30CD La Virgen Del Cam 0:1 Salmantino II[-] H2H
F11:59Las Palmas C

1

0:1 UD Ibarra

5

[0-0] H2H
F11:59UD Gijon Industrial

6

1:2 CD Llanes

2

[0-0] H2H
F11:59Leganes B 0:0 ED Moratalaz

2

[0-0] H2H
F11:59Urduliz FT

4

0:0 JD Somorrostro

2

[-] H2H
F11:59CF Alondras 1:4 Compostela[-] H2H
F11:59Atletico Union Guima

2

2

1:1 UD San Fernando

1

1

[-] H2H
F11:59AD San Juan 0:0 Murchante[-] H2H
F11:59Beti Kozkor KE 2:1 CD Beti Onak[-] H2H
F11:59UDC Txantrea KKE 3:0 UCD Burlades[-] H2H
F11:59Club Deportivo Trope

1

0:2 SD Textil Escudo

4

[-] H2H
F11:59CD Basconia 3:2 Suodu Pei[-] H2H
F11:59Leganes B 0:0 Moratalaz[-] H2H
F12:15Numancia B 1:1 Burgos Promesas[-] H2H
F12:30Racing Villalbes

3

0:0 CD As Pontes[0-0] H2H
F12:30UD Santa Marta

1

2:0 CA Bembibre

1

[0-0] H2H
F12:30Lourdes 4:1 CD Ardoi Draw[-] H2H
F12:30MRA Navarra 1:0 Valle de Egues[-] H2H
F12:30Atletico Ibanes 1:0 CD Azuqueca[-] H2H
F12:30SD Balmaseda FC 2:1 CD Ariznabarra[-] H2H
F12:30Cultural de Durango 3:0 Tolosa[-] H2H
F13:00Constancia

2

0:3 Mallorca B

3

[0-0] H2H
F13:00Jove Espanol

3

2:3 Novelda CF

2

[0-0] H2H
F13:00Atletico Astorga

1

5

3:2 CyDL Jupiter Leones

7

[0-0] H2H
F13:00CD Binissalem

4

3:1 CD Manacor

3

[0-0] H2H
F13:00CD Ferriolense

2

0:1 CF Platges De Calvia

1

[-] H2H
F13:00UD Poblense 2:0 CE Esporles[-] H2H
F13:00CD Subiza 0:2 CD Baztan[-] H2H
F13:00CD Villegas 0:1 Tudelano[-] H2H
F13:00Club Siero 1:4 CD Tuilla[-] H2H
F13:00Solares Medio Cudeyo 2:2 CD Barquereno[-] H2H
F13:00SD Gernika 0:0 CD Vitoria(SPA)[-] H2H
F13:00Crevillente

1

1:1 Acero

3

[-] H2H
F13:00CF Intercity 1:1 Atletico Saguntino[-] H2H
F13:30Ibiza Islas Pitiusas

2

3:0 Formentera

3

[0-0] H2H
F13:30UD Collerense

1

3

1:4 Santanyi

3

[0-0] H2H
F14:00CD Tarancon

3

3:0 Almagro CF

2

[0-0] H2H
F14:00Recambios Colon CD

2

0:3 Villarreal C

5

[0-0] H2H
F14:00Maracena

3

2:1 Almeria B

1

[0-0] H2H
F14:00Poli Almeria 0:3 Velez CF[-] H2H
F14:15AD Ceuta 4:3 Puente Genil[-] H2H
S11:00Panaderia Pulido 0:0 Comillas H2H
S14:00Catarroja CF 0:0 Villarreal C H2H
F14:30Sevilla Atletico

4

0:0 Yeclano Deportivo

4

[0-0] H2H
F15:00C.D. San Fernando Is

2

2:1 Recreativo Huelva

1

4

[0-0] H2H
F15:00CP Villarrobledo

1

0:2 Real Balompedica Lin

1

[0-0] H2H
F13:00Villarreal B

2

2:1 UD Levante B

2

[0-0] H2H
F13:45AE Prat

3

1:1 Hercules

3

[0-0] H2H
F11:59Leioa

3

0:1 CD Guijuelo

2

[0-0] H2H
F13:30Barakaldo CF

3

2:1 Unionistas de Salama

4

[0-0] H2H
F13:30Real Sociedad B

2

1:1 Burgos CF

2

[0-0] H2H
F14:00Cultural Leonesa 1:1 SD Amorebieta

3

[0-0] H2H
F14:30Calahorra

5

2:0 Real Union Irun

3

[0-0] H2H
Spanish Segunda Division B
F12:45CF Rayo Majadahonda

2

1:0 Sporting de Gijon B

2

[0-0] H2H
F13:00Marino luanco

3

1:2 Atletico de Madrid B

5

[0-0] H2H
F14:30Pontevedra

4

2:0 Coruxo FC

3

[0-0] H2H
El Salvador Segunda Division
S17:00AD Santa Rosa Guachi 0:0 CD Vendaval H2H
F17:30Jocoro FC

1

3

0:1 Independiente San Vi

4

[0-0] H2H
F20:30CD Chalatenango

1

3:3 A.D. Isidro Metapan

3

[2-0] H2H
S17:00Santa Tecla 0:0 Aguila H2H
Slovenia women's League
F05:00AS Trencin (w) 1:2 Spartak Trnava (w)[0-0] H2H
S09:00Partizan Bardejov (w 0:0 SLC Banska Bystrica H2H
Slovenia U19
F07:00Ns Mura U19

5

5:2 ND Gorica U19

4

[0-0] H2H
Slovakia 3.Liga
F10:00Rakytovce 1:0 Novohrad Lucenec

3

[-] H2H
F11:00Prevalje

3

1:2 Dravinja

2

[0-0] H2H
Slovenia 2.Liga
F11:00ND Beltinci 3:0 Koroska Dravograd[0-0] H2H
F11:00NK Brezice 0:1 FC Koper[0-0] H2H
F11:00NK Fuzinar

4

0:2 Radomlje

1

3

[0-0] H2H
F11:00Jadran Dekani 3:1 NK Rogaska[0-0] H2H
F11:00NK Nafta 2:1 Drava

2

[0-0] H2H
F11:00ND Gorica

1

3:3 Roltek Dob

3

[0-0] H2H
Slovenia 1.Liga
F14:15NK Olimpija Ljubljan

2

1:1 NK Mura 05

1

3

[0-0] H2H
Serbia U19 League
F03:55Cukaricki U19

2

0:0 Red Star Belgrade U1[-] H2H
F03:55FK Graficar U19

1

1:3 FK Brodarac U19

1

[-] H2H
F04:55TSC Backa Topola U19 0:2 Partizan Belgrade U1[-] H2H
Serbia Srpska Liga
F10:30Sloga Pozega

3

2:2 FK Loznica

1

[-] H2H
F10:30FK Moravac Mrstane

1

1:0 Buducnost Popovac

2

[-] H2H
F10:30FK Buducnost Krusik

1

2:0 FK Macva Bogatic

1

[-] H2H
F10:30Sloga Kraljevo

1

0:1 Jedinstvo UB

3

[-] H2H
F10:35Jedinstvo Bosnjace

2

1:1 FK SFS Borac

1

[-] H2H
F10:35Trstenik PPT

4

0:1 Jagodina

2

[-] H2H
F10:35OFK Sindelic

3

1:0 OFK Toplicanin

1

[-] H2H
F10:55Hajduk Kula

1

3

3:2 FK Backa Topola

2

[-] H2H
F10:55Dinamo Pancevo

3

3:1 FK 1 Maj Ruma

1

[-] H2H
F10:55FK Kozara

2

5

0:1 FK Zeleznicar Pancev

2

[-] H2H
F10:55FK Becej

4

3:2 FK Radnicki Zrenjani

5

[-] H2H
F11:00FK Omladinac Novi Ba

2

0:0 Bratstvo 1946

3

[-] H2H
F11:00FK Vrsac

1

2

2:1 FK Radnicki Sombor

3

[-] H2H
Serbia Prva Liga
F11:00Radnicki 1923 Kraguj

2

3:0 Semendrija 1924

1

3

[0-0] H2H
F11:00FK Sindelic Nis 1:0 Dinamo Vranje[0-0] H2H
F14:00Metalac Gornji Milan

1

2:0 FK Backa Backa Palan

2

[0-0] H2H
F14:00FK Trajal 1:1 Zemun[0-0] H2H
Serbian Superliga
F14:00Proleter

2

0:1 Vojvodina Novi Sad

4

[0-0] H2H
F14:00FK Rad Beograd

4

2:0 Macva Sabac

1

6

[0-0] H2H
F14:00FK Vozdovac Beograd

1

2:0 Mladost Lucani

2

[0-0] H2H
F14:00Habitpharm Javor 2:2 FK Napredak Krusevac

2

[0-0] H2H
S11:00Radnik Surdulica 0:0 Partizan Belgrade H2H
S11:00Crvena Zvezda 0:0 Cukaricki Stankom H2H
Scottish Premier League
F10:00Hamilton Academical

1

1:3 Motherwell

1

[1-2] H2H
F10:00Hibernian

1

2:2 Saint Johnstone[1-0] H2H
F10:00Kilmarnock

3

0:0 Aberdeen

1

[0-0] H2H
F10:00Ross County

1

1:4 Livingston

1

[1-3] H2H
The lowlands of Scotland League
F10:00Civil Service Stroll

2

2:2 Gala Fairydean

2

[0-0] H2H
F10:00East Stirlingshire

3

0:1 East Kilbride

3

[0-0] H2H
F10:00Vale of Leithen

2

0:7 Kelty Hearts

2

[0-0] H2H
F10:00Dalbeattie Star 1:0 Edinburgh University[-] H2H
F10:00Spartans 1:0 Gretna[-] H2H
F10:00Yi Du Institute of P 3:0 Stirling University[-] H2H
Scottish Division Two
F10:00Albion Rovers 0:1 Brechin City

1

[0-1] H2H
F10:00Cowdenbeath

1

3:1 Annan Athletic

2

[0-0] H2H
F10:00Queen's Park

1

0:0 Elgin City[0-0] H2H
F10:00Stenhousemuir

1

1:3 Edinburgh City

1

[0-0] H2H
F10:00Stirling Albion

1

1:2 Cove Rangers[0-1] H2H
Scottish Division One
F10:00Clyde

1

1:0 Falkirk

2

[1-0] H2H
F10:00Dumbarton

3

3:1 Stranraer

2

[1-1] H2H
F10:00East Fife

2

4:1 Airdrie United

2

[2-0] H2H
F10:00Peterhead

1

1:0 Forfar Athletic

2

[0-0] H2H
F10:00Raith Rovers

2

3:0 Montrose

2

[0-0] H2H
Scottish Highland Football League
F09:00Fraserburgh 6:3 Fort William[0-0] H2H
F10:00Formartine United 5:1 Clachnacuddin[0-0] H2H
F10:00Forres Mechanics 7:1 Strathspey Thistle[0-0] H2H
F10:00Huntly 1:3 Rothes[0-0] H2H
F10:00Keith 2:1 Turriff United[0-0] H2H
F10:00Lossiemouth 0:2 Inverurie Loco Works[0-0] H2H
F10:00Nairn County 1:0 Brora Rangers[0-0] H2H
F10:00Wick Academy 1:2 Buckie Thistle FC[0-0] H2H
Scottish Championship
F10:00Alloa Athletic

1

3

0:1 Arbroath

2

[0-1] H2H
F10:00Ayr United

1

1:0 Queen of South

2

[1-0] H2H
F10:00Dundee

2

0:0 Inverness

2

[0-0] H2H
F10:00Dunfermline Athletic

1

0:2 Dundee United

2

[0-2] H2H
South Africa Premier Soccer League
F09:00Black Leopards

1

1:1 Highlands Park

1

[0-1] H2H
F09:00Lamontville Golden A

3

2:1 Chippa United

3

[1-0] H2H
F11:59Kaizer Chiefs

1

1:1 Supersport United

2

[0-0] H2H
South Africa First League
F09:00TS Sporting 0:1 Richards Bay[0-0] H2H
F09:00Free State Stars 1:0 Pretoria Univ[0-0] H2H
S09:00Jomo Cosmos 0:0 Royal Eagles H2H
S09:00Uthongathi FC 0:0 Tshakhuma TM H2H
South Africa Reserve League
F04:00Cape Town City FC Re

3

0:3 Chippa United Reserv[0-0] H2H
F06:00Bidvest Wits Reserve

1

1:0 Orlando Pirates Rese

2

[0-0] H2H
Russia Youth Championship League
F03:30FK Krasnodar Youth

1

2

1:2 Lokomotiv Moscow You

4

[1-0] H2H
F05:00CSKA Moscow (R)

4

1:0 FC Terek Groznyi You

1

5

[0-0] H2H
F07:00Krylya Sovetov Samar

2

4:1 Spartak Moscow Youth

2

[1-1] H2H
F07:00Arsenal Tula Youth

4

2:1 FK Orenburg Youth

1

7

[0-1] H2H
F11:00FK Rostov Youth

3

0:0 Rubin Kazan (R)

3

[0-0] H2H
Russia Premier League
F07:00Spartak Tambov

2

0:2 Dynamo Moscow

1

[0-1] H2H
F09:30FC Ufa

3

1:0 Zenit St. Petersburg

4

[0-0] H2H
F11:59FC Krasnodar

2

1:1 Lokomotiv Moscow

3

[0-0] H2H
Russia Div 2 West
F09:00FK Kolomna

3

1:2 Veles

2

[0-0] H2H
Russia Div 2 South
F09:00Legion Dynamo 1:0 FK Makhachkala[0-0] H2H
F10:00Spartak Nalchik

1

3

0:3 Mashuk-KMV

1

2

[0-0] H2H
F11:00Urozhay Krasnodar

3

1:1 Spartak Vladikavkaz

3

[0-0] H2H
Russia Div 2 Center
F06:00FC Ararat Moscow

2

2:1 Strogino Moscow

1

3

[0-0] H2H
F10:00Salyut-Energia Belgo

1

2:1 FK Khimik Novomoskov

4

[0-0] H2H
Romania - Liga 3 Seria
F04:00ACS Foresta Suceava

1

3:0 Sporting Liesti

3

[0-0] H2H
F11:00ACS Unu Fotbal Club

3

0:2 CS Sanatatea Servici

3

[-] H2H
Romania - Liga 2 Seria
F04:00Concordia Chiajna

4

0:3 Voin Tate Numa Glenn

3

[0-1] H2H
F04:00Juventus Bucuresti

5

1:0 Scolar Resita

5

[1-0] H2H
F04:00FK Csikszereda Mierc

1

1:1 Dunarea Calarasi

1

4

[1-1] H2H
F04:00Pandurii Targu-Jiu

3

0:0 Luceafarul Oradea

2

[0-0] H2H
F04:00Ripensia Timisoara

4

2:1 FC UT Arad

3

[0-1] H2H
F04:00Sportul Snagov

2

0:3 Metaloglobus

3

[0-1] H2H
F11:00Rapid Bucuresti

1

4

1:0 FC Timisoara

2

[0-0] H2H
S04:00CS Mioveni 0:0 SCM Argesul Pitesti H2H
Romania Liga I
F08:30FC Clinceni

1

3

1:1 Sepsi

2

[1-1] H2H
F14:00CFR Cluj

4

4:1 Botosani

4

[0-0] H2H
QLD Division 1
F04:20Rochedale Rovers1

3

2:1 Sunshine Coast Wande

3

3

[1-0] H2H
S04:00Sunshine Coast Wande 0:0 Rochedale Rovers H2H
S04:00Rochedale Rovers 0:0 Sunshine Coast Wande H2H
Peru Reserves League
F11:59Universidad San Mart

2

1:0 Molinos El Pirata Re

1

[-] H2H
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2
F06:00Real Massama U19

3

2:0 Loures U19

3

[0-0] H2H
F11:59AC Marinhense U19

1

2:0 SC Pombal U19

1

[0-0] H2H
F11:59Trofense U19

1

2:0 Moreirense U19

1

1

[0-0] H2H
F11:59Varzim U19

2

0:1 Ad Barroselas U19

2

[-] H2H
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao S
F06:00Benfica U19 4:0 GD Estoril-Praia U19[0-0] H2H
F11:59Belenenses U19

2

2:1 Tondela U19

1

[0-0] H2H
F11:59Sacavenense U19

2

2:2 Academica Coimbra U1

1

[0-0] H2H
F11:59Uniao Leiria U19

3

1:2 Amora FC U19

2

[0-0] H2H
F11:59Vilafranquense U19

2

0:4 Alverca U19

3

[0-0] H2H
S11:59Sporting Lisbon U19 0:0 Vitoria FC Setubal U H2H
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao N
F11:59FC Famalicao U19

4

0:0 Pacos Ferreira U19

3

[0-0] H2H
F11:59Leixoes U19 0:1 Aves U19[0-0] H2H
F11:59Braga U19

1

2:2 Vitoria SC Guimaraes

3

[0-0] H2H
F11:59Feirense U19 3:0 Rio Ave U19[0-0] H2H
S11:00Nacional U19 0:0 Vizela U19 H2H
Portugal U23
F06:00Leixoes U23

2

3:1 Academica U23

3

[0-0] H2H
F06:00Portimonense U23

3

2:2 Vitoria Setubal U23

1

[0-0] H2H
F11:00Rio Ave U23 1:1 Cova Piedade U23[0-0] H2H
Portugal Champions NACIONAL Juniores B
F11:59CA Fundao U17 1:3 Loures U17[0-0] H2H
F11:59Fatima U17 1:0 Sporting Lisbon Sad [0-0] H2H
F11:00GD Braganca U17 0:6 Spg C Braga U17[0-0] H2H
Portugal Campeonato Nacional
F09:00Sintrense

1

1:0 Oriental Lisboa

3

[0-0] H2H
F11:00Real Sport Clube

4

2:0 Loures

2

3

[-] H2H
F11:59Berco SC

1

4:1 Mirandela

2

[0-0] H2H
Portugal Segunda Liga
F06:00Academica Coimbra

2

1:2 GD Chaves

3

[1-1] H2H
F11:00Feirense

2

0:0 Viseu

4

[0-0] H2H
F13:15SC Covilha

2

1:0 Vilafranquense[0-0] H2H
F13:15Penafiel

4

3:0 Cova Piedade

3

[0-0] H2H
POL WD1
F05:00MKS Olimpia Szczecin

2

1:3 AZS UJ Krakow (w)[0-1] H2H
F06:00TS Mitech Zywiec (w)

1

2:4 AZS PWSZ Walbrzych (

1

[0-0] H2H
F06:00GKS Katowice (w)

4

0:3 GKS Gornik Leczna (w

4

[0-0] H2H
F06:00KKPK Medyk Konin (w)

2

2:0 AZS Wroclaw (w)

2

[0-0] H2H
F09:00Czarni Sosnowiec (w) 7:0 Biedrzychowice Women

1

[0-0] H2H
F09:00UKS Lodz (w) 11:0 KKP Bydgoszcz (w)

5

[0-0] H2H
Poland Ekstraklasa
F09:00Cracovia Krakow 3:1 Arka Gdynia

2

[2-0] H2H
F11:30Lechia Gdansk

4

1:1 Slask Wroclaw

1

[0-0] H2H
F14:00Rakow Czestochowa

2

2:3 Lech Poznan

1

5

[0-0] H2H
Poland Mloda Ekstraklasa
F06:00SMS Lodz Youth 1:3 Legia Warszawa (Yout[0-0] H2H
F06:00Zaglebie Lubin (Yout 7:0 Pogon Szczecin(Youth[0-0] H2H
F07:00Arka Gdynia (Youth) 4:0 Jagiellonia Bialysto[0-0] H2H
F08:00Korona Kielce (Youth 2:3 Escola Varsovia Wars[0-0] H2H
Poland Division 4
F07:00Jutrzenka Giebultow

2

0:1 Hutnik Krakow[0-1] H2H
F09:00Grom Nowy Staw

3

5

1:2 Gornik Konin

4

[0-0] H2H
F09:30Pogon Grodzisk Mazow

4

1:2 Sokol Ostroda

2

[0-0] H2H
F10:00Kotwica Kolobrzeg

2

5:1 KS Mieszko Gniezno[0-0] H2H
Poland Division 2
F11:00Stal Rzeszow 1:0 Elana Torun[0-0] H2H
F11:30Garbarnia Krakow

2

1:0 Lech II Poznan

2

[0-0] H2H
Poland Liga 1
F08:30Podbeskidzie Bielsko

4

2:1 Olimpia Grudziadz

1

[1-0] H2H
F13:00Chrobry Glogow

2

0:0 OKS Stomil Olsztyn

3

[0-0] H2H
F13:45Odra Opole

2

0:0 Radomiak Radom

2

[0-0] H2H
Philippines UFL
F04:00Philippine Air Force

1

1:4 Green Archers United

1

[0-0] H2H
F07:00Kaya FC

1

1:0 Stallion Laguna FC[0-0] H2H
Peru B League
F14:00Juan Aurich

1

2:1 Club Deportivo Sport

3

[0-0] H2H
F16:15EM Deportivo Binacio

2

2:1 Inti Gas Deportes

4

[0-0] H2H
F21:00Alianza Lima

1

3:2 Academia Deportiva C

2

[1-0] H2H
Peru Primera Division
F18:45Sport Huancayo 4:2 Deportivo Municipal

1

[1-0] H2H
Paraguayan Division 2
F15:00Ovetense FC 2:1 Guay Leena[0-0] H2H
F19:003 De Febrero

1

0:2 12 de Octubre[0-0] H2H
Primera Division de Paraguay
F16:00Sol de America

1

1:1 Deportivo Capiata

3

[0-0] H2H
F18:30Guarani CA

2

3:1 Sportivo San Lorenzo

2

[2-0] H2H
Omani Federation Cup
F09:45Al Oruba Sur

3

0:2 Muscat

2

[0-0] H2H
F09:50Al-Seeb 3:0 Oman Club

2

[0-0] H2H
Women Norwegian Toppserien
F07:00Klepp (w)

1

3:0 Kolbotn (w)

1

[0-0] H2H
F08:00Avaldsnes (w) 1:0 Roa (w)[0-0] H2H
F08:00Trondheims Orn (w)

1

3:0 Fart (w)

1

[0-0] H2H
F09:00Stabaek (w)

1

0:2 Sandviken (w)[0-0] H2H
Norway Division 4
F06:00Molde B

1

1:2 Lorenskog

1

[0-0] H2H
F07:00Junkeren

1

3:2 Harstad

1

3

[0-0] H2H
F07:00Lokomotiv Oslo

2

0:3 Ullern FC

1

[0-2] H2H
F07:00Pors Grenland 6:2 Vardeneset[0-0] H2H
F07:00Fjora

1

4:0 Stord IL

1

2

[0-0] H2H
F07:00Arvoll

2

2:1 Traff

1

[0-0] H2H
F08:00Sunndal 1:5 Spjelkavik[0-0] H2H
F08:00Fana 3:2 Vestfossen[0-0] H2H
F08:00Brumunddal

2

2:2 Kolstad

3

[0-0] H2H
F09:00Eidsvold IF 1:0 Krakeroy IL

3

[0-0] H2H
F09:00Donn 2:0 Flint[0-0] H2H
F09:00Madla IL

1

2:0 Vindbjart

2

[0-0] H2H
F09:00Staal Jorpeland 2:0 Storms BK[0-0] H2H
F09:00Djerv 1919 0:2 Lysekloster[0-0] H2H
F09:00Fyllingsdalen 3:0 Bergen Nord[0-0] H2H
F10:00Finnsnes 4:3 Melbo[0-0] H2H
F10:00Orn-Horten 7:3 Frigg[0-0] H2H
F10:00Drobak-Frogn IL 3:2 Halsen[0-0] H2H
F10:00Skjetten Fotball 1:3 Honefoss BK

1

[0-0] H2H
F10:00GjГёvik-Lyn

1

3:0 Tiller

1

[0-0] H2H
F10:00Nybergsund IL Trysil 4:2 Orkla[0-0] H2H
F10:00Strindheim IL

3

0:5 Verdal

2

5

[0-0] H2H
F10:00Rommen SK

1

2

3:3 Nordstrand

1

[0-0] H2H
F10:00Vard Haugesund 14:0 Valdres FK[0-0] H2H
F10:00Tromso B

1

1:4 Gjelleraasen IL

2

[0-0] H2H
S09:00Flekkeroy 0:0 Viking B H2H
F10:00Baerum SK

2

2:1 Fram Larvik

1

4

[0-0] H2H
F10:00Elverum 3:2 Kjelsas[0-0] H2H
F10:00Floro 2:2 Mjolner[1-2] H2H
F10:00Asane Fotball

5

2:1 Sotra

1

[1-0] H2H
Norway 2.Liga
F08:00Vidar

2

1:3 Nardo FK

1

[1-0] H2H
F10:00Sola

3

0:2 Bryne

1

[0-0] H2H
F10:00Stjordals Blink

1

5:1 Byasen Toppfot[2-1] H2H
Norway Division 1 Women
F08:00Byasen Toppfotball ( 2:1 Grei (w)[0-0] H2H
F09:00Nanset (w) 3:2 Amazon Grimstad (w)[0-0] H2H
Norwegian Tippeligaen
F11:59Rosenborg

1

3:2 Stabaek

2

[0-0] H2H
Norway Adeccoligaen
F09:30Sandnes Ulf

3

1:2 Aalesund FK

1

[0-1] H2H
Northern Ireland Premier League
F10:00Ballymena United

1

1:2 Glentoran FC

2

[0-0] H2H
F10:00Carrick Rangers

1

0:1 Cliftonville

2

[0-0] H2H
F10:00Coleraine

1

2

0:0 Institute FC

2

[0-0] H2H
F10:00Crusaders

3

2:2 Larne FC

3

[0-0] H2H
F10:00Dungannon Swifts

1

2:1 Glenavon Lurgan[0-0] H2H
S10:00Linfield FC 0:0 Warrenpoint Town H2H
Northern Ireland IFA Championship
F10:00Ballinamallard Unite 5:0 Ballyclare Comrades[0-0] H2H
F10:00Knockbreda

2

0:1 Ards FC

2

[0-0] H2H
F10:00Loughgall FC

2

0:0 Dundela

3

[0-0] H2H
F10:00Newry City 1:2 PSNI[0-0] H2H
F10:00Portadown 2:0 HW Welders[0-0] H2H
F10:00Queen's University 2:1 Dergview FC[0-0] H2H
Nicaragua Apertura league
F18:00Juventus Managua

1

3:1 Diriangen

1

3

[1-0] H2H
F21:00Walter Ferretti

2

1:1 Real Esteli[0-0] H2H
S15:30Juventus Managua U20 0:0 Diriangen U21 H2H
S17:00Walter Ferretti U20 0:0 Real Esteli U20 H2H
Myanmar U21 League
F05:00Shan Utd U21

3

1:2 Southern Myanmar U21

1

[0-0] H2H
Moldova Division 2
F10:30FC Singerei 0:2 Drochia[0-0] H2H
F10:30Glodeni 0:4 CSF Sparta[0-0] H2H
F10:30FC Cahul-2005 2:2 FC Tighina[0-0] H2H
F10:30Real Succes 0:2 Dacia-Buiucani[0-0] H2H
Moldova Divizia Nationala
F11:00FC Milsami

1

1:1 Zimbru Chisinau

2

[0-0] H2H
F11:00FC Sfintul Gheorghe 2:1 Sheriff Tiraspol[0-0] H2H
Montenegro Prva Crnogorska Liga
F11:00FK Grbalj Radanovici

3

1:2 OFK Petrovac[0-0] H2H
F11:00FK Iskra Danilovgrad

2

2:0 FK Rudar Pljevlja

1

[0-0] H2H
F12:30FK Sutjeska Niksic

1

3

1:2 Mladost Ljeskopolje

2

[0-0] H2H
F14:30OFK Titograd

2

3:1 KOM Podgorica

1

[0-0] H2H
USA Major League Soccer
F22:05Real Salt Lake

2

2:0 Colorado Rapids

1

4

[0-0] H2H
F22:05San Jose Earthquakes

2

3:1 Vancouver Whitecaps[2-1] H2H
F11:00FK Ohrid 2004 1:2 Vlazrimi Kicevo[0-0] H2H
F11:00Pelister Bitola 2:0 Vardar Forino[0-0] H2H
F11:00FK Rinija 3:4 FK Drita[0-0] H2H
F11:00FK Kadino 1:2 FK Labunishta[0-0] H2H
F11:00Korab Debar

1

2:2 FK Skopje[0-0] H2H
F11:00FK Osogovo 1:3 PTGL[0-0] H2H
F11:00Pobeda Prilep 2:1 Kamenica-Sasa[0-0] H2H
F11:00FK Kozuv 1:1 FK Tikves Kavadarci[0-0] H2H
F11:00FC Plackovica 2:4 Bregalnica Stip[0-0] H2H
F11:00Belasica Strumica 3:0 Pehchevo[0-0] H2H
Macedonian First Football League
F11:00FC Vardar Skopje 2:0 Rabotnicki Skopje[0-0] H2H
Mexico Youth U20
F10:00Queretaro U20 1:0 Leon U20

2

[0-0] H2H
F11:59Pachuca U20

2

0:0 Atlas U20

2

[0-0] H2H
F10:00CDSyC Cruz Azul U20

1

3:1 Puebla U20[0-0] H2H
F11:00Tigres UANL U20

2

3:1 Club America U20

1

[0-0] H2H
Mexico Segunda Division
F11:59Universidad Guadalaj

4

2:0 Cimarrones de Sonora

2

[0-0] H2H
F11:59Dorados B

2

1:1 Calor de San Pedro

2

[-] H2H
F13:00Coyotes FC

2

1:0 Reboceros de La Pied

2

[0-0] H2H
F17:00Atletico San Francis 3:2 Mineros de Zacatecas

1

[0-0] H2H
F17:00CD Nuevo Chimalhuaca

1

3

0:2 Deportivo Dongu

1

[0-0] H2H
F17:00Aguacateros CDU 3:1 Chapulineros

1

4

[0-0] H2H
F17:00Pioneros de Cancun

1

2:0 Atletico San Luis II

2

1

[0-0] H2H
F17:10CD Albinegros Orizab

2

3:2 CAFESSA Jalisco

2

[0-0] H2H
F18:00Cafetaleros de Tapac

2

2:2 Yalmakan FC

3

[1-1] H2H
F18:00Real Canamy 3:2 Zitacuaro CF[1-1] H2H
F20:00Mineros de Fresnillo 0:3 CD Alacranes de Dura

1

[0-2] H2H
F20:15Club Canoneros Marin

3

1:1 Unam Pumas II

2

[0-0] H2H
Mexico Primera Divison A
F22:00CSyD Dorados de Sina 1:0 Venados FC[0-0] H2H
F18:00Alebrijes de Oaxaca

2

2:1 Cafetaleros de Tapac

2

[2-0] H2H
Primera Division de Mexico
F20:00Pachuca 3:1 Atlas

2

[2-0] H2H
F20:00CDSyC Cruz Azul

1

1:1 Puebla

3

[0-0] H2H
F22:05Tigres UANL

1

1:1 Club America

3

[1-0] H2H
F18:00Queretaro FC

2

0:4 Club Leon

2

[0-1] H2H
Malaysia FAM League
F04:45Batu Dua FC

1

0:10 Kelantan United[0-0] H2H
F04:45Puchong Fuerza

2

4:1 Glory United FC

3

[0-0] H2H
S04:45DDM FC 1:0 Banggol Tokku FC H2H
Malaysia Cup
F09:00Pulau Pinang

4

1:1 Perak

3

[0-0] H2H
F09:00Pahang

2

1:0 Sabah

2

[0-0] H2H
F09:00Melaka

1

1:3 Felda United

2

[1-1] H2H
Mali Premiere Division
S11:59Monrovia Black Star 0:0 Cercle de Bamako H2H
S14:00Onze Createurs 0:0 US Bougouni H2H
Malta Premier League
F12:30Tarxien Rainbows F.C

1

0:4 Mosta FC[0-0] H2H
F13:00Gudja United 1:1 Hibernians FC

3

[0-0] H2H
F14:30Balzan FC

4

2:1 Sliema Wanderers FC

6

[0-0] H2H
Luxembourg National Division
F12:30CS Petange

3

4:1 Rodange 91

3

[0-0] H2H
Lithuania - 2.Division
F07:00Hegelmann Litauen

4

0:3 Taip[0-0] H2H
F09:00FK Zalgiris Vilnius

2

0:3 Banga Gargzdai

2

[0-0] H2H
Iceland 4 Deild
F08:00Ulfarnir

1

3

4:5 Kormakur

2

4

[0-0] H2H
F10:00Ymir 6:1 Samherjar

2

[-] H2H
Iceland 3 Deild
F09:30Reynir Sandgerdi 3:2 Einherji[0-0] H2H
Latvia Division 2
F08:00New Project 1:5 FK Smiltene BJSS[0-0] H2H
F09:00Rezekne/BJSS 4:2 FK Auda Riga[0-0] H2H
F09:00Balvu Vilki 2:4 FK Dinamo Riga[0-0] H2H
F10:00JDFS Alberts 0:3 Tukums-2000[0-0] H2H
Latvian Higher League
F11:59FK Liepaja

4

1:2 FK Ventspils

3

[0-0] H2H
Laos LFF Cup
F08:30Lao Toyota FC

1

2:0 Lao Police Club

3

[-] H2H
Laos Division 1
F05:00NUOL FC 5:1 Quest United FC

3

[0-0] H2H
F05:00Trinity FC 3:1 KPS FC

1

3

[0-0] H2H
F05:00Viengchan FC

2

0:1 Vientiane FT

1

[0-0] H2H
Saudi Professional League
F11:50Al-Fateh

3

1:2 Al-Shabab(KSA)[0-0] H2H
F12:05Al-Faisaly Harmah

4

0:0 Al-Feiha

2

[0-0] H2H
F13:50Al Wehda Mecca

3

0:2 Al-Ettifaq

4

[0-0] H2H
Kosovo Superliga
F11:00KF Ferizaj 0:3 KF Gunilla Hei[0-0] H2H
F11:00KF Ballkani 3:1 KF Feronikeli

1

[0-0] H2H
Korea National League
F04:00Gyeongju KHNP

1

0:0 Gimhae City

1

[0-0] H2H
K League Challenge League
F06:00Bucheon FC 1995

1

0:3 Jeonnam Dragons

2

[0-0] H2H
F06:00Seoul E-Land FC

2

1:3 Ansan Greeners FC

1

[1-1] H2H
Korea League
F06:00Ulsan Hyundai FC

2

5:1 Sangju Sangmu Phoeni

2

[2-1] H2H
F06:00Jeonbuk Hyundai Moto 1:1 Seongnam FC

2

[0-0] H2H
F06:30Daegu FC

1

2

3:1 Gangwon FC

2

[3-0] H2H
Korea Challengers League
F03:00Jeonju Citizen FC 3:1 Seoul United[0-0] H2H
F03:00Pyeongchang FC 0:1 Ulsan Citizens[0-0] H2H
F03:00Yeoju Sejong 1:2 Yangju Citizen[0-0] H2H
F04:00Goyang FC 1:0 Jungnang Chorus Must[0-0] H2H
F04:00Chungju Citizen 1:2 Gyeongju Citizen[0-0] H2H
F04:00Gimpo FC 2:1 Paju Citizen FC[0-0] H2H
F04:00Pocheon FC 0:1 Hwaseong FC[0-0] H2H
F04:00Pyeongtaek Citizen 1:2 Icheon Citizen[0-0] H2H
F04:00Yangpyeong 5:2 Siheung City[0-0] H2H
F06:00Cheongju Jikji 4:1 Chuncheon Citizen[0-0] H2H
Kazakhstan Premier League
F09:00Ordabasy

2

3:2 FC Shakhtyor Karagan

2

[1-0] H2H
F09:00Tobol Kostanai

2

2:0 FK Atyrau

4

[1-0] H2H
Kazakhstan Division 1
F06:00Astana B

2

1:1 Bulat Temirtau

1

[0-0] H2H
F07:00Kyzylzhar Petropavlo

2

0:0 Zhetysu II

5

[0-0] H2H
F07:00Kairat Academy

1

0:3 Maktaaral

3

[0-0] H2H
F07:00Baikonur

2

1:2 FK Kaspyi Aktau

2

[0-0] H2H
F07:30Akademiya Ontustik 1:1 Altay FK

1

[0-0] H2H
F08:00FC Aktobe-Zhas 1:3 Tarlan

3

[0-0] H2H
F10:00Akzhayik Oral

3

1:0 Ekibastuzets

3

[0-0] H2H
Kampuchea Super League
F04:30Boeung Ket Rubber Fi

3

1:2 Preah Khan Reach

7

[0-0] H2H
F07:00National DM FC

1

1:2 Kirivong Sok Sen Che[0-0] H2H
F07:00Phnom Penh FC

1

2:1 Soltilo Angkor

1

[0-0] H2H
Japan Football League
F02:00Sony Sendai 4:1 Ryutsu Keizai Univer

1

[2-0] H2H
F05:00Honda FC 5:1 Nara Club

1

[0-1] H2H
J-League Division 2
F05:00Mito Hollyhock

2

1:2 Tokyo Verdy[0-2] H2H
F05:00Yokohama FC

1

5:1 Kagoshima United

1

1

[3-1] H2H
F05:00JEF United Ichihara 0:3 Ventforet Kofu[0-0] H2H
F06:00Kyoto Sanga

2

1:1 Avispa Fukuoka

2

[1-0] H2H
F06:00Montedio Yamagata

1

2:0 Tochigi SC[2-0] H2H
F06:00Renofa Yamaguchi

1

0:4 V-Varen Nagasaki[0-2] H2H
F06:00Tokushima Vortis

1

6:1 FC Ryukyu

1

[0-1] H2H
F06:00Albirex Niigata

1

2:3 Zweigen Kanazawa FC

1

[1-1] H2H
Japan Futsal League
F01:00Shonan Bellmare Futs 0:3 Vasagey oita Futsal[0-0] H2H
F03:30Bardral Urayasu Futs

1

2:5 Shriker osaka Futsal[0-0] H2H
F05:00Espo Lada Hokkaido F 1:2 Peace Does Machida F[0-0] H2H
Italy Serie D
S11:00Castrovillari 0:0 FC Francavilla H2H
Italian Serie B
F11:59Salernitana

2

3:1 Pescara

2

[0-0] H2H
F11:59Crotone

1

0:0 Cosenza Calcio 1914

1

3

[0-0] H2H
F15:00Ascoli

1

3:1 Trapani

1

5

[0-0] H2H
F15:00Cittadella

2

0:3 Spezia

1

[0-0] H2H
F15:00ACD Virtus Entella

2

1:0 Livorno

3

[0-0] H2H
F15:00Venezia

2

1:2 Cremonese

3

[0-0] H2H
F14:45Rieti

5

1:3 Ternana

2

[0-0] H2H
F14:45Reggio Audace FC

3

4:1 Feralpisalo

1

[0-0] H2H
F14:45Pontedera

1

3:1 Carrarese

3

[0-0] H2H
Israel Youth League
F02:30Hapoel Tel Aviv U19

1

1:1 Bnei Sakhnin U19

1

[0-0] H2H
F09:00Maccabi Petach Tikva

5

0:2 Maccabi Haifa U19

2

[0-0] H2H
F09:30Hapoel Kiryat Shmona

3

3:1 Beitar Nes Tubruk U1

1

2

[0-0] H2H
F09:30Hapoel Nir Ramat Has

1

2:0 Hapoel Raanana Roei

3

[0-0] H2H
F09:30Maccabi Netanya U19

1

0:0 Hapoel Ramat Gan U19[0-0] H2H
F10:00Beitar Jerusalem Ore

2

2:0 Hapoel Hadera U19

1

[0-0] H2H
F10:00Maccabi Tel Aviv Sha

1

2:2 Hapoel Beer Sheva U1

2

[0-0] H2H
S04:00Bnei Sakhnin U19 0:0 Hapoel Tel Aviv U19 H2H
Israel Premier League
F11:00Maccabi Haifa

3

4:3 Hapoel Raanana[0-0] H2H
F11:59Hapoel Hadera

1

1:1 Ashdod MS

1

[0-0] H2H
F13:30Sectzya Nes Ziona

1

0:2 Maccabi Tel Aviv

2

[0-0] H2H
Ireland FAI Cup
F11:59Glengad United 0:2 Waterford United

2

[0-0] H2H
F15:00Sligo Rovers

1

1

6:2 Limerick FC

3

4

[0-0] H2H
Ireland U19 League
F09:00Finn Harps U19

1

0:1 Bohemians U19

1

[0-0] H2H
F09:00UCD U19

2

3:0 Wexford Youths U19

1

[0-0] H2H
Ireland Leinster Senior League
F09:30Swords Celtic FC

2

2:1 St Patricks CY[0-0] H2H
International Club Friendly
F04:30Racing Murcia

1

3:2 Orihuela B

3

[-] H2H
F05:00Mostoles 1:0 CD Yuncos[-] H2H
F06:10Gondomar (R) 0:1 FC Da Foz[-] H2H
F09:00Ferroviario Maputo

2

1:0 Incomati Xinavane

2

[-] H2H
F10:00Czech Republic U18 0:0 Ukraine U18[-] H2H
F11:00Fostiras 1:1 Akratitos Neon Liosi

2

[-] H2H
F11:00Achaiki 3:0 Diagoras Vrachneikon

1

[-] H2H
F11:00Ionikos1

1:2 Diagoras

1

[-] H2H
F11:00AE Kifisias 1:0 AS Ano Mera

1

[-] H2H
F11:00Irodotos 2:1 Poros[-] H2H
F11:30Makedonikos

1

2:1 Anagennisi Giannitsa

1

[-] H2H
F15:00Jaragua EC

1

1:0 Trindade AC

1

1

[-] H2H
S18:00La Horquetta Rangers 0:0 Cunupia FC H2H
Indonesia Liga 3
F02:45Persimura Musi Rawas

1

2

6:1 PS Banyuasin

2

[0-0] H2H
F04:00Kendari FC

1

2:1 Sultra United

2

[0-0] H2H
F04:30Tornado FC 7:2 Nabil FC Pelalawan

1

[0-0] H2H
F04:45PS Palembang

1

1:1 PS Bank Sumsel

2

[0-0] H2H
S03:45Gulamastar Buteng 0:0 PS Wakatobi H2H
Indonesia Super League U20
F04:30Bhayangkara FC U20

1

3:1 Badak Lampung U20

1

[0-0] H2H
F04:30PS TIRA U20

2

1:3 PSS Sleman U20

1

[0-0] H2H
F04:30Semen Padang U20

2

0:1 Persija Jakarta U20

3

[0-0] H2H
India Shillong Premier League
F06:00Langsning SC

1

1:0 Ryntih SC

1

[0-0] H2H
Indonesia Super League
F04:30Persebaya Surabaya

2

1:1 Persija Jakarta

3

[0-0] H2H
F07:00Madura United

3

3:0 PSIS Semarang

2

[0-0] H2H
F07:30Pusamania Borneo FC

3

1:0 Semen Padang

3

[1-0] H2H
F09:30Bali United

3

2:1 Arema Malang

2

[1-1] H2H
S07:00PSIS Semarang 0:0 Madura United H2H
F05:00PSMS Medan

1

0:0 PSPS Pekanbaru

2

[0-0] H2H
F09:30Persiraja Aceh 4:1 Persibat Batang

1

[0-0] H2H
S02:30Persewar Waropen 0:0 Persatu Tuban H2H
Ivory Coast Premier Division
S11:30ASEC MIMOSAS 0:0 AF Amadou Diallo Dje H2H
Iceland Premier Division
F11:59Akranes 2:1 IBV Vestmannaeyjar

1

[0-0] H2H
Iceland Ladies Division 1
F10:00Fjolnir (w) 1:0 IR Reykjavik (w)[0-0] H2H
F11:59Grindavik (w) 0:3 Tindastoll Neisti ([0-0] H2H
Iceland Division 1
F11:59Thor Akureyri

3

1:1 Leiknir Reykjavik

1

3

[0-0] H2H
F11:59UMF Njardvik

4

2:1 Magni

1

1

[0-0] H2H
Hungary U19 A League
F05:00Ferencvarosi U19

1

2

2:1 Vasas U19

3

[1-0] H2H
F05:15Gyori ETO U19

3

4:2 MTK Budapest U19

1

[1-0] H2H
F07:00Puskas Akademia Fehe

2

1:2 Debrecin VSC U19

5

[0-0] H2H
S05:00Budapest Honved U19 0:0 Illes Akademia Halad H2H
Hungary Borsodi Liga
F11:59Diosgyor VTK

2

0:3 Mezokovesd Zsory

2

[0-0] H2H
F11:59Budapest Honved

1

2:3 Debrecin VSC

2

[0-0] H2H
F11:59Kaposvar

1

3

0:4 ZalaegerzsegTE

1

[0-0] H2H
F11:59Varda SE 2:0 Ujpesti

1

[0-0] H2H
F11:59Paksi SE Honlapja

2

0:2 Fehervar Videoton

4

[0-0] H2H
Haiti Division 1
F16:00AS Mirebalais

1

0:1 Baltimore SC

1

4

[0-0] H2H
Primera División de Honduras
F17:00Marathon

6

3:1 Real Espana

4

[0-0] H2H
F17:30C.D. Real de Minas

4

3:1 Platense

3

[0-0] H2H
F21:00CD Motagua

1

3:1 CD Vida

1

[0-0] H2H
Holland Ligue 3
F08:30AFC

1

1:1 GVVV Veenendaal

1

[0-0] H2H
F08:30Volendam (Youth) 4:1 Excelsior Maassluis[0-0] H2H
F08:30Koninklijke HFC

2

3:1 HHC Hardenberg

1

[0-0] H2H
F08:30Scheveningen 0:2 Katwijk[0-0] H2H
F09:00ASWH 1:1 Spakenburg[0-0] H2H
F09:00Kozakken Boys 0:1 TEC[0-0] H2H
F09:00Rijnsburgse Boys 2:1 De Treffers[0-0] H2H
F09:00IJsselmeervogels

4

4:2 Jong Sparta Rotterda

1

1

[0-0] H2H
F09:30Quick Boys 1:1 Noordwijk[0-0] H2H
Holland Eredivisie
F12:30Willem II

2

2:1 Emmen

3

[0-0] H2H
F13:45Heracles Almelo

2

1:1 Vitesse Arnhem

2

[0-0] H2H
F14:45SC Heerenveen

2

0:0 FC Twente Enschede

2

[0-0] H2H
S12:30AFC Ajax 0:0 Fortuna Sittard H2H
Guatemala Liga Nacional Women
F17:45Pares Women

2

1:0 Club Aurora FCF Wome

1

[0-0] H2H
F21:45CSD Barcena FF Women 2:1 Mataquescuintla FC W

1

2

[-] H2H
Guatemala D2
F13:00Club Aurora

5

1:0 Deportivo Catocha

5

[-] H2H
Liga Nacional de Guatemala
F13:00Siquinala FC

1

2

0:2 C.S.D. Comunicacione

2

[0-0] H2H
F17:00CSD Municipal

1

1:0 Deportivo Mixco

2

[0-0] H2H
F22:00Xelaju MC

1

3

2:2 Deportivo Sanarate

1

5

[0-0] H2H
Greece U19
F02:45AEK Athens U19

2

4:1 Xanthi U19

1

2

[1-0] H2H
F02:55PAOK Saloniki U19

1

3:0 Panaitolikos U19

1

[0-0] H2H
F10:05Aris Thessaloniki U1

1

1

3:1 OFI Crete U19

1

[0-0] H2H
Greece National A
F11:59Lamia

2

1:1 Panathinaikos

3

[0-0] H2H
F14:00Aris Thessaloniki

1

1:1 OFI Crete

4

[0-0] H2H
F14:30Olympiakos Piraeus 1:0 Asteras Tripolis[0-0] H2H
German Frauen Bundesliga
F07:00Hoffenheim (w) 4:0 Koln (w)

2

[3-0] H2H
Germany Youth U19 League
F05:00Karlsruher SC U19

1

1:2 Kickers Offenbach U1

2

[0-1] H2H
F07:00FSV Mainz 05 U19

2

3:2 Greuther Furth U19

2

[2-0] H2H
F07:00FC Heidenheim U19 1:1 SSV Ulm U19[0-0] H2H
F07:00Niendorfer TSV U19

1

0:4 Hamburger SV U19[0-0] H2H
F05:00Fortuna Dusseldorf U 2:2 SG Unterrath U17[0-0] H2H
F05:00Aachen U17 1:0 FC Hennef 05 U17[0-0] H2H
F05:00SV Lippstadt U17 0:5 Dortmund U17[0-0] H2H
F05:00FC Schalke 04 U17 2:3 Arminia Bielefeld U1[0-0] H2H
F05:00Wuppertaler SV Borus 0:4 Koln U17[0-0] H2H
F07:00Preussen Munster U17 2:1 Monchengladbach U17[0-0] H2H
F05:00Eintracht Frankfurt 3:0 Augsburg U17[0-0] H2H
F08:00VfB Stuttgart U17 1:4 FSV Mainz 05 U17[0-0] H2H
F08:00SC Freiburg U17 0:3 SV Darmstadt U17[0-0] H2H
F08:00SV Wehen Wiesbaden U 1:2 Greuther Furth U17[0-0] H2H
F08:30Karlsruher SC U17 1:1 Nurnberg U17[0-0] H2H
Germany Youth U17 League
F05:00Chemnitzer(U17) 0:0 VfL Wolfsburg U17

1

[0-0] H2H
F06:00Hannover 96 U17 1:3 RasenBallsport Leipz[0-0] H2H
F07:00Eintr. BraunschweigU 0:0 Hamburger SV U17[0-0] H2H
F08:00St. PauliU17

1

2:4 Union Berlin U17[0-0] H2H
Schleswig Holstein Liga
F07:30Weiche Flensburg 08

1

3:2 Inter Turkspor Kiel[0-0] H2H
F08:00Husumer SV 1:3 SV Eichede[0-0] H2H
F09:00Oldenburger SV 4:3 VfB LГјbeck II[0-0] H2H
S08:00TSB Flensburg 0:0 Phonix Lubeck H2H
Germany Regionalliga West
F08:00Alemannia Aachen

2

1:1 VFB Homberg

3

[1-0] H2H
F08:00Monchengladbach AM. 4:0 SV Lippstadt

2

[2-0] H2H
F08:00Bergisch Gladbach 09

2

0:2 Rot-Weiss Oberhausen

1

[0-0] H2H
F08:00Sportfreunde Lotte 0:2 SV Rodinghausen[0-2] H2H
F09:00Fortuna Dusseldorf (

1

2:1 Schalke 04 (Youth)[2-0] H2H
Germany - Regionalliga Sudwest
F08:00FC Giessen

3

0:3 FSV Frankfurt

1

[0-1] H2H
F08:00Bayern Alzenau 2:2 TSG Balingen[2-0] H2H
F08:00Saarbrucken

1

3:1 Astoria Walldorf

3

[1-1] H2H
F08:00Kickers Offenbach

5

0:3 SV Elversberg

1

[0-1] H2H
F08:00Bahlinger

2

2:0 FC 08 Hombrug

1

[0-0] H2H
F08:00Vfr Aalen

2

2:0 FK Pirmasens

1

2

[1-0] H2H
F08:00SSV Ulm 1846

1

4:0 Rot-Weiss Koblenz

4

[3-0] H2H
F08:00Wacker Burghausen

5

1:2 FC Memmingen

4

[0-1] H2H
F08:00Schweinfurt 05 FC

1

1:0 Viktoria Aschaffenbu

3

[0-0] H2H
F08:00Greuther Furth (Yout

2

0:1 TSV Buchbach[0-1] H2H
F08:00TSV Aubstadt 2:1 FC Augsburg II[1-0] H2H
F08:00VfB Eichstatt 1:1 FV Illertissen[1-1] H2H
F08:00Te Cu Kukuh Atta Sei

1

2:0 Nurnberg (Youth)

1

[1-0] H2H
F11:00TSV Rain Am Lech

4

1:3 VfR Garching

2

[0-0] H2H
F07:30VSG Altglienicke

4

4:1 Berliner FC Dynamo

1

[1-1] H2H
F07:30Bischofswerdaer FV 1:4 BFC Viktoria 1889[1-2] H2H
F07:30FSV Union Furstenwal

1

3

1:0 SV Babelsberg 03

2

[0-0] H2H
F07:30Lichtenberg 47

2

5:1 Wacker Nordhausen

1

[2-0] H2H
Germany - Regionalliga Nord
F07:00VfL Wolfsburg (Youth 4:0 Eintracht Nordersted

3

[2-0] H2H
F08:00St Pauli II

1

1:2 Hannover 96 Am

2

[1-2] H2H
Germany Oberliga NOFV
F07:00Werder Bremen III

1

2:2 Habenhauser

2

[0-0] H2H
F07:00VFC Plauen

2

2:1 VFL 05 Hohenstein-Er

2

[0-0] H2H
F08:00Pforzheim 0:0 Goppinger SV[0-0] H2H
F08:00Sportfreunde Dorfmer 1:1 FSV 08 Bissingen[0-0] H2H
F08:00TSV Ilshofen 4:1 SV Linx[0-0] H2H
F08:00SV Seligenporten 3:1 Grossbardorf[0-0] H2H
F08:00TSV Dachau 1865 1:0 SpVgg Hankofen-Haili[0-0] H2H
F08:00Brinkumer SV 3:3 LTS Bremerhaven[0-0] H2H
F08:00Meiendorfer SV 0:3 TSV Sasel[0-0] H2H
F08:00Brandenburger SC Sud 2:1 Hertha 06 Charlotten[0-0] H2H
F08:00Kaiserslautern (Yout 2:4 VfR Wormatia Worms[0-0] H2H
F08:00Torgelower SV Greif

3

1:0 MSV Pampow

3

[0-0] H2H
F09:00DJK TEUTONIA SCHALKE 3:0 DJK Don Bosco Bamber[0-0] H2H
F09:00WГјrzburger FV

1

4:2 TSV Abtswind

3

[0-0] H2H
F09:00SV Donaustauf 2:1 SV Kirchanschoring[0-0] H2H
F09:00Blumenthaler SV

2

0:1 FC Oberneuland

4

[0-0] H2H
F09:00Hallen 2:0 Carl Zeiss Jena II[0-0] H2H
F09:30Nottingen 1:3 FV Ravensburg[0-0] H2H
F09:30Rielasingen Arlen 2:0 SSV Reutlingen 05[0-0] H2H
F09:30SV Oberachern

1

1:0 Neckarsulmer Sport-U

2

[0-0] H2H
F09:30TГјrkspor Augsburg 7:1 SV Pullach[0-0] H2H
F09:30FC Karbach 1:4 Eintracht Trier[0-0] H2H
F09:30TSG Pfeddersheim 6:3 SV Rochling Volkling[0-0] H2H
F09:30TuS Koblenz 1:0 Arminia Ludwigshafen[0-0] H2H
F10:00ATSV Erlangen 0:2 DJK Gebenbach[0-0] H2H
F10:00ESC Geestemunde

1

1

7:2 BTS Neustadt

1

[0-0] H2H
F10:00MTV Gifhorn 3:0 Arminia Hannover[0-0] H2H
F11:00TSV Nördlingen 2:0 TSV Schwaben Augsbur[0-0] H2H
F11:00FC Monheim

4

2:0 TVD Velbert

2

[0-0] H2H
F11:59Villingen

2

1:1 VfB Stuttgart II

4

[0-0] H2H
S07:00FC Blaus Weiss 90 Be 0:0 TSG Neustrelitz H2H
S08:00Freiberg 0:0 Freiburger FC H2H
S08:00SC Staaken 0:0 SV Victoria Seelow H2H
S08:00Grimma 0:0 FC Oberlausitz H2H
S09:30Engers 0:0 Gonsenheim H2H
S10:00SV Atlas Delmenhorst 0:0 Germania Egestorf H2H
Northern German state premier league - bayern
F08:00Eintracht Stadtallen 4:0 Steinbach[0-0] H2H
F09:00FC Hanau 93 2:1 KSV Baunatal[0-0] H2H
F09:00Rot-Weiss Hadamar 6:1 Viktoria Griesheim[0-0] H2H
S09:00Hessen Dreieich 0:0 Hessen Kassel H2H
S09:00SV Neuhof 1910 0:0 SG Barockstadt H2H
S09:00Turk Gucu Friedberg 0:0 FC Eddersheim H2H
Georgia Division
F09:00Samtredia

1

3:0 Spartaki Tskhinvali

1

[0-0] H2H
F11:00Fc Norchi Dinamoeli 6:2 Guria Lanchkhuti

2

[0-0] H2H
Georgia Primera Division
F09:00Chikhura Sachkhere

1

3:2 Lokomotiv Tbilisi

1

[0-0] H2H
F11:59Dila Gori

1

2:2 Torpedo Kutaisi

3

[0-0] H2H
French Feminines D1
F08:30Paris FC (w)

2

3:1 Dijon w

1

[0-0] H2H
F08:30Bordeaux (w) 4:1 Fleury 91 Women's

1

[0-0] H2H
F08:30Guingamp (w) 2:0 FC Metz (w)[0-0] H2H
F08:30Montpellier (w) 2:0 Reims (w)[0-0] H2H
F09:30Lyon (w) 6:0 Marseille (w)

1

3

[3-0] H2H
French Championnat National U19 Groupe D
F09:00Nice U19 2:3 NimesU19[0-0] H2H
F09:30Castelnau le Cres U1 2:7 Ajaccio U19[0-0] H2H
French Championnat National U19 Groupe C
F08:00Rennes U19 3:1 Trelissac U19[0-0] H2H
French Championnat National U19 Groupe B
F09:00ASPTT Dijon U19

4

1:3 Bourg Peronnas U19

2

[0-0] H2H
French Championnat National U19 Groupe A
F11:59Drancy U19 4:0 Quevilly US U19[0-0] H2H
France Ligue 5
F11:59Aubagne

1

6:0 Entente UGA Ardziv

2

[-] H2H
F11:59FC Limonest

1

0:1 Montlucon[-] H2H
F11:59PD Ergue Gaberic

3

1:1 Pontivy

1

[-] H2H
F12:30Rodeo FC Toulouse

2

2:0 Toulouse FC II

2

[0-0] H2H
French Championnat Amateur Group D
F11:59Frejus St-Raphael

3

1:2 Martigues

3

[0-0] H2H
F11:59Jura Sud Foot 1:6 Louhans-Cuiseaux[0-0] H2H
F11:59ENDOUME

4

1:1 Lyonnais II

2

[0-0] H2H
F11:59Monaco B 1:0 OLYMPIQUE DE MARSEIL[0-0] H2H
F11:59Chasselay M.D. Azerg 1:2 GRACES[0-0] H2H
F11:59Nimes B 0:0 Hyeres[0-0] H2H
F11:59Yzeure AS 0:0 Saint-Priest[0-0] H2H
F13:30Annecy 1:2 Marignane Gignac[0-0] H2H
French Championnat Amateur Group C
F11:59FC Bergerac 0:1 Angouleme[0-0] H2H
F11:59Bourges FC

1

2:3 Montpellier B

2

[0-0] H2H
F11:59Colomiers

1

1

1:0 Trelissac

2

[0-0] H2H
F11:59FC Nantes B

2

2:0 Stade Bordelais

1

2

[0-0] H2H
F11:59Romorantin 3:0 Sete FC

1

[0-0] H2H
F11:59St Pryve St Hilaire

1

2:2 Les Herbiers

1

3

[0-0] H2H
F11:59Saint-Etienne B

3

1:1 Blois

2

[0-0] H2H
F11:59CHAMALIERES 0:4 Andrezieux

1

[0-0] H2H
French Championnat Amateur Group B
F11:00Entente Sannois

3

2:1 Poissy As

1

2

[0-0] H2H
F11:59Granville 0:2 Angers II[0-0] H2H
F11:59Lorient B 1:0 Guingamp B[0-0] H2H
F11:59Mantes-la-Ville 0:1 Saint Malo[0-0] H2H
F11:59Oissel 0:0 Chartres FC[0-0] H2H
F11:59Stade Briochin 2:1 Vitre[0-0] H2H
F12:30Gobelins

1

1:2 Fleury Merogis U.S.

1

[0-0] H2H
F12:30Vannes 1:1 FC Rouen[0-0] H2H
French Championnat Amateur Group A
F09:00Schiltigheim 2:3 Lens B[0-0] H2H
F11:59ASM Belfortaine 3:0 Haguenau[0-0] H2H
F11:59Bastia

4

1:0 Lille B

3

[0-0] H2H
F11:59Bobigny A.C.

1

4

2:0 Saint Quentin

1

[0-0] H2H
F11:59Epinal

1

1:0 Iris Club de Croix[0-0] H2H
F11:59St. Maur Lusi

3

2:0 Stade Reims II

1

[0-0] H2H
F11:59Sainte Genevieve Spo

1

1:1 Mulhouse[0-0] H2H
F11:59Sedan

1

3:0 Drancy

4

[0-0] H2H
France Ligue 2
F09:00Troyes

4

2:0 Lens

1

[1-0] H2H
Finland Kolmonen
F07:00SIF

5

1:3 Narpes Kraft

2

[0-0] H2H
F07:00Futura Porvoo 23:0 HyPS Hyvinkaa[-] H2H
F08:00Malmin Palloseura He 13:2 CLE

2

[0-0] H2H
F08:00Ri Pa 3:3 SiU[0-0] H2H
F08:00ToVe Pori

3

3:2 JyTy[0-0] H2H
F08:00Wilpas

2

0:3 JIK

1

[0-0] H2H
F08:00HaPK 0:5 STPS

4

[0-0] H2H
F10:00HIFK 2

3

3:6 FC Finnkurd

4

[0-0] H2H
Finland Ykkonen Women
F07:00PK-35 RY (w) 6:0 Turun Weikot (w)[0-0] H2H
Finland Women Premier League
F07:00Jyvaskylan Pallokerh

2

2:2 Honka Espoo (w)[0-0] H2H
F07:00TPS Turku (w) 1:1 HJK Helsinki (w)[0-0] H2H
F07:00Merane (w) 6:3 ONS (w)[0-0] H2H
F07:00Y Ilves (W) 0:1 Aland United (w)[0-0] H2H
F07:00KuPs пј€Wпј‰

2

1:0 TiPS Vantaa (w)

1

[0-0] H2H
F10:00SJK Akatemia 3:2 JS Hercules

1

[1-0] H2H
Finland - Kakkonen Lohko
S10:00Ilves Tampere II 0:0 Tampere United H2H
F10:00Viikingit

3

0:2 NJS

1

[0-0] H2H
F10:00JIPPO

1

0:0 JaPS

1

[0-0] H2H
F11:30MP MIKELI 3:0 Lahden Reipas

1

[0-0] H2H
Finland Ykkonen
F10:00AC Kajaani

2

3:1 AC Oulu

2

[0-0] H2H
F10:00Jaro

1

2:0 Mypa

2

[1-0] H2H
F10:00Ekenas IF Fotboll

2

0:0 TPS Turku

2

[0-0] H2H
Finland Championship U20
F07:15TPS Turku U20

1

4:3 HJK Helsinki U20

1

[0-0] H2H
S10:30Komeetat U20 0:0 KoiPS U20 H2H
Fiji National League
F19:00Lami FC

1

6:0 Savusavu

3

[-] H2H
F23:00Suva FC

3

1:1 Rewa FC

2

[-] H2H
S21:00Navua FC 0:0 Dreketi FC H2H
FFSA SLR
F02:00Croydon Kings Reserv

1

4:1 West Adelaide Reserv[-] H2H
Australia South Australia State League 2
F01:00Adelaide Vipers 4:2 Northern Demons

2

[-] H2H
FFSA PL
F01:00Cumberland United FC

2

1:1 West Torrens Birkall

1

2

[0-0] H2H
F01:30Sturt Lions 0:1 Modbury Jets

1

2

[0-0] H2H
New Zealand South Premier League
F20:30Mosgiel AFC

5

3:3 Nomads

2

[1-3] H2H
Faroe Islands Division 1
F06:00B36 Torshavn II

2

6:0 EB/Streymur II

1

[0-0] H2H
Estonia Womens Meistri Liiga
F07:00Tammeka Tartu (W)

1

0:6 FC Flora Tallinn (W)[0-0] H2H
F07:00JK Tallinna Kalev (W 5:0 Tartu SK 10 Premium [0-0] H2H
F11:00Saku Sporting (W)

1

1:4 Vaprus Parnu (w)[0-0] H2H
S07:00Suure-Jaani United ( 0:0 FC Lootos Polva (W) H2H
Estonia II Liiga
F05:00JK Tulevik Viljandi 2:3 Parnu JK Vaprus[0-0] H2H
F06:00Tallinna JK Legion B

2

2:1 JK Tammeka Tartu III

3

[0-0] H2H
F08:00FCI Tallinn

1

2:1 JK Sillamae Kalev

2

[0-0] H2H
Estonia Teine Liiga
F06:00Paide Linnameeskond

3

1:2 Pohja-Tallinna JK Vo

1

[0-0] H2H
Estonia Champions League
F09:00Nomme JK Kalju

2

2:1 Levadia Tallinn

2

[2-1] H2H
F11:30Trans Narva

3

0:1 FC Flora Tallinn[0-0] H2H
Estonia Cup
F07:00SC ReUnited

1

5:2 The grinding force t

2

[0-0] H2H
England Southern League Central Division
F10:00Barwell 3:1 Biggleswade Town

3

[0-0] H2H
F10:00Hednesford Town

3

3:0 Alvechurch

2

[0-0] H2H
F10:00Hitchin Town 1:2 Rushall Olympic[0-0] H2H
F10:00Leiston FC 1:2 Tamworth[0-0] H2H
F10:00Nuneaton Borough

1

1:0 Needham Market

3

[0-0] H2H
F10:00Redditch United

4

5:3 Lowestoft Town

1

1

[0-0] H2H
F10:00Royston Town 1:1 Coalville

1

[0-0] H2H
F10:00St Ives Town

2

0:2 Stourbridge

1

3

[0-0] H2H
F10:00Stratford Town 3:1 Rushden Diamonds[0-0] H2H
F10:00Banbury United 1:2 Kings Langley[0-0] H2H
Ecuador Campeonato Serie B
F11:59Orense SC

2

4:0 CD Clan Juvenil

4

[0-0] H2H
Primera Division de Ecuador
F16:00Delfin SC

2

2:0 Deportivo Cuenca

1

[0-0] H2H
F18:15Tecnico Universitari

1

1

0:2 Liga Dep. Universita

3

[0-0] H2H
F20:30Barcelona SC(ECU)

1

4:0 Sociedad Deportivo Q

3

[3-0] H2H
Ecuador Reserve League
F11:00Independiente del Va

3

2:0 Fuerza Amarilla SC R[0-0] H2H
F06:00JAI Fodbold (w) 2:5 Fortuna Hjorring B ([0-0] H2H
F07:00Aalborg (w) 5:1 ASA Aarhus (w)[0-0] H2H
F07:00Frederiksberg Boldkl 2:5 Naesby BK (w)[0-0] H2H
Denmark Womans League
F07:00VSK Aarhus(w) 0:2 Thisted FC (w)[0-0] H2H
F07:00Skovlunde IF (w) 1:6 Brondby IF (w)[0-0] H2H
F07:00Odense BK (w) 1:3 Nordsjaelland (w)

1

[0-0] H2H
Denmark - 4.Liga
F07:00B1908

2

5:0 Avedore IF

1

[0-0] H2H
F07:00KFUM 0:0 Greve Fodbold

3

[0-0] H2H
F07:30KFUM Roskilde

3

5:4 Allerod

2

[0-0] H2H
S08:00Koge Nord FC 0:0 IF Skjold Birkerod H2H
F08:00Aarhus Fremad

3

1:0 FC Sydvest

1

[0-0] H2H
F08:00Brabrand

4

1:2 Thisted FC

2

[0-0] H2H
F08:00Jammerbugt

1

3:2 Naesby

4

[0-0] H2H
F09:00Middelfart G og

2

1:1 AB Copenhagen

4

[0-0] H2H
F10:45Dalum

2

4:2 VSK Arhus

1

2

[0-0] H2H
F07:45FA 2000

1

5:3 B 73 Slagelse[2-3] H2H
F08:00Helsingor

1

6:2 Vanlose

5

[2-0] H2H
F08:00BK Frem

2

1:4 HIK Hellerup

1

[0-1] H2H
F09:00B93 Copenhagen

1

0:2 BK Avarta

1

[0-0] H2H
F09:00Bronshoj

1

2:0 Hillerod Fodbold[1-0] H2H
F09:00Skovshoved 2:2 Holbaek[0-0] H2H
Danish 1st Division
F07:15Naestved

3

3:0 Vendsyssel

2

[2-0] H2H
Denmark Youth U19
F06:30Sonderjyske U19

1

1:4 BrondbyU19[0-0] H2H
F06:30Odense BK U19 4:0 Aalborg BK U19[0-0] H2H
F07:00FC Kobenhavn U19 2:1 Aarhus AGF U19[0-0] H2H
F07:00Silkeborg U19

2

1:2 Vejle U19

2

[0-0] H2H
F07:00Lyngby Fodbold Club 3:2 Esbjerg U19[0-0] H2H
F07:00Midtjylland U19 6:0 Randers Freja U19[0-0] H2H
Danish U17
F08:45Sonderjyske U17 1:6 Brondby IFU17[0-0] H2H
F09:00Odense BK U17 3:2 AalborgU17[0-0] H2H
F09:15LYNGBY FODBOLD CLUB 4:1 Esbjerg FB U17[0-0] H2H
F09:15Midtjylland U17

1

5:2 Randers FC U17[0-0] H2H
F09:15FC Kobenhavn U17 0:0 AGF Viby U17[0-0] H2H
F09:30Silkeborg IF U17 0:0 VejleU17[0-0] H2H
Czech Republic Cambrinus Liga Women's
F05:00FC Viktoria Plzen (w

1

2:0 Slovan Liberec (w)

1

[0-0] H2H
F07:30Slovacko (w) 3:0 Dukla Prague (w)

1

[0-0] H2H
F09:30Pardubice (w)

1

0:1 Horni Herspice (w)

1

[0-0] H2H
F10:00Sparta Praha (w)

4

1:2 Slavia Praha (w)

4

[0-0] H2H
Czech Republic U19 League
F04:30Dynamo Ceske Budejov 1:4 Sigma Olomouc U19

1

[1-1] H2H
F05:00MFK Karvina U19

4

1:0 Slovacko U19

2

[1-0] H2H
S05:00Meteor Praha(U19) 0:0 Sparta Praha U19 H2H
S08:30Tescoma Zlin U19 0:0 Slavia Praha U19 H2H
Czech Group D League
F04:15TJ Tatran Bohunice

2

1:1 FC Sparta Brno

1

[0-0] H2H
F06:15SK Krumvir

2

5:3 FC Svratka Brno

1

4

[0-0] H2H
F09:00Banik Sous

2

1:0 Spolana Neratovice

3

[-] H2H
Czech Republic 2.Liga
F04:15Pardubice

2

4:0 FK Banik Sokolov

4

[2-0] H2H
F04:15Vysehrad

1

1:3 Dukla Prague

2

[0-2] H2H
F11:00SK Prostejov

1

2

2:2 Trinec

4

[0-0] H2H
Czech Republic Gambrinus Liga
F11:00Marila Pribram

1

4:0 Baumit Jablonec

2

[0-0] H2H
F11:00Tescoma Zlin

1

4

1:4 MFK Karvina[0-0] H2H
F13:30Slavia Praha

3

4:0 Bohemians 1905

1

5

[0-0] H2H
F04:15Odra Petrkovice

5

1:3 Frydek-Mistek

3

[1-1] H2H
F10:30Dolni Benesov

2

1:1 Blansko

1

3

[0-0] H2H
F10:30Hlucin 1:0 Slovacko II

1

[0-0] H2H
F10:30Slovan Rosice 1:1 SC Znojmo

2

[0-0] H2H
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
F04:15Benesov

1

0:0 Sparta Praha B

1

[0-0] H2H
F04:15Loko Vltavin

3

4:0 SK Rakovnik

3

[1-0] H2H
F11:00Domazlice

3

4:3 Slavia Prague B

1

[0-0] H2H
F11:00Jiskra Usti nad Orli 2:1 Mlada Boleslav B

4

[0-0] H2H
F11:00Slovan Velvary

1

1:1 Jablonec B

2

[0-0] H2H
Cyprus 1 Division
F11:59Doxa Katokopias

2

0:2 Omonia Nicosia FC

1

[0-0] H2H
S06:00APOEL Nicosia 0:0 Olympiakos Nicosia F H2H
S11:00AEK Larnaca 0:0 Apollon Limassol FC H2H
Chinese Women’s Super League
F04:00HeNan Huishang (w)

1

4:0 Guangdong Meizhou Hu

1

[0-0] H2H
Croatia U19 League
F04:00ZNK Osijek U19 6:1 NK Rudes U19

1

1

[3-0] H2H
F10:00Rijeka U19

1

3:0 Hrvatski Dragovoljac

1

[0-0] H2H
F11:59Hajduk Split U19 8:0 Inter Zapresic U19

1

[0-0] H2H
Croatia 2.HNL
F11:00NK Orijent Rijeka

2

2:2 Dinamo Zagreb II

1

[0-0] H2H
F11:30HNK Cibalia

3

3:1 NK Dubrava Zagreb

5

[0-0] H2H
F11:30NK Dugopolje

1

1

0:2 NK Croatia Zmijavci

2

[0-0] H2H
Croatia 1.Division
F13:00Slaven Koprivnica

4

1:1 NK Varteks Varazdin

1

5

[0-0] H2H
Costa Rica Primera Division Women
F20:30UCR Women

1

0:1 AD Moravia пј€w

2

[0-0] H2H
Costa Rica 2.Liga
F16:00AD Escazucena

1

2

2:0 Futbol Consultants M

1

4

[0-0] H2H
F19:00CS Uruguay De Corona

1

3

2:1 Curridabat FC

1

[-] H2H
Costa Rica Primera Division
F21:00Alajuelense

1

2:2 Santos De Guapiles

5

[0-1] H2H
F18:00Millonarios (w)

1

1:1 Independiente Santa

2

[0-0] H2H
F16:00Atletico FC

3

1:0 Orsomarso

2

[0-0] H2H
S17:00Llaneros FC 0:0 Deportivo Rionegro H2H
S17:00Deportes Quindio 0:0 Real Santander H2H
Primera Division de Colombiano-Apertura
F16:15Deportivo Pasto

3

2:0 Union Magdalena

2

[0-0] H2H
F20:45Millonarios 2:1 Deportivo Cali

2

[0-1] H2H
F18:00Atletico Junior Barr

3

0:1 Deportiva Once Calda

2

[0-0] H2H
F18:30Cucuta

3

2:1 La Equidad

2

[1-1] H2H
Chile Tercera
F16:00CD Municipal Mejillo

1

0:1 Osorno

1

2

[0-0] H2H
F17:00Club Deportivo Pilma

2

0:3 Linares Unido

2

[0-0] H2H
Chile Primera D
F15:30AC Colina

2

1:0 Iberia Los Angeles

2

[0-0] H2H
F15:30Fernandez Vial

3

1:2 Colchagua CD

2

[0-0] H2H
F15:30General VelAsquez

1

2

3:1 Deportes Recoleta

3

[0-0] H2H
F15:30Independiente de Cau

3

0:1 San Marcos de Arica

3

[0-0] H2H
F15:30San Antonio Unido

2

1:1 Lautaro de Buin

1

[0-0] H2H
Chile Primera B
F15:00CD Magallanes

1

1

0:2 Nublense

1

3

[0-0] H2H
F16:00Melipilla

1

3:1 Santiago Morning

2

[0-0] H2H
F17:00Puerto Montt

2

0:0 Rangers Talca

1

[0-0] H2H
F19:00Deportes La Serena

2

1:0 Barnechea

1

2

[1-0] H2H
F21:00CD Copiapo S.A.

4

1:1 Deportes Temuco

4

[0-0] H2H
Primera Division de Chile
F12:30Cobresal

1

1:0 Union La Calera

3

[0-0] H2H
F15:30Palestino

1

2:2 Colo Colo

1

2

[0-0] H2H
F18:00Everton CD

1

0:2 Coquimbo Unido

1

[0-0] H2H
F20:30Curico Unido

1

2:2 Audax Italiano

1

[2-1] H2H
F04:00Yunnan Kunlu

1

1:0 Shenzhen Pengcheng[0-0] H2H
F04:00Guangxi Baoyun FC 3:1 Lhasa Chengtou[1-0] H2H
F07:00Nanjing sand leaves 1:3 Jiangxi Liansheng

1

[0-0] H2H
F07:00Zhejiang Yiwu 1:4 Sichuan Jiuniu[0-2] H2H
F07:30Fujian Tianxin

1

3:0 Hunan Billows

1

[0-0] H2H
F07:30Wuhan three town

2

0:1 Kunshan FC

1

2

[0-0] H2H
F07:30Chengdu Xingcheng 4:0 Zhejiang Yiteng FC

1

[2-0] H2H
Chinese Football Association Yi League
F03:30Jiangsu Yancheng 1:1 Qingdao Zhongneng

2

[1-0] H2H
F03:30Yanbian Beiguo 0:0 Hebei Jingying

2

[0-0] H2H
F03:30Qingdao Red Lions

1

0:1 Taizhou Yuanda

3

[0-1] H2H
F03:30Dalian Chanjoy

1

2:2 Yinchuan Helanshan

5

[0-0] H2H
F04:00ShanXi xingdu 1:2 Bei Li Gong[0-0] H2H
F04:00Baoding Rongda FC

2

0:1 Jinlin Baijia FC

1

[0-0] H2H
F04:00Inner Mongolia Caosh 0:9 Zibo Sunday[0-0] H2H
Chinese Football Association Jia League
F07:00Shanxi Chang An Athl

2

2:1 Beijing BeiKong

1

[1-0] H2H
F07:30Heilongjiang Lava Sp

3

4:2 Xinjiang Tianshan Le[3-1] H2H
F07:30Guangdong Southern T

1

2:3 Meizhou Hakka

4

[0-2] H2H
F07:30Liaoning FC

4

0:2 Shijiazhuang YongCha

4

[0-0] H2H
F07:30Qingdao Huanghai F.C

2

3:1 Sichuan Longfor

1

[3-1] H2H
F07:30Zhejiang Greentown

1

1

1:4 Guizhou Hengfeng Zhi

4

[1-1] H2H
F07:35Nantong Zhiyun

1

1:2 Shanghai Shenxin

2

[0-0] H2H
S07:30Changchun Yatai 0:0 Xinjiang Tianshan Le H2H
S07:30Inner Mongolia Zhong 0:0 Heilongjiang Lava Sp H2H
F18:00Pacific FC

1

2

2:1 Valour[0-0] H2H
Canadian Premier Soccer League
F20:00Brantford Galaxy SC 3:1 Kingsman[0-0] H2H
S17:00FC Ukraine United 0:0 Serbian White Eagles H2H
CAF Confederation Cup
F08:25Masters Security

2

0:0 Proline FC

2

[0-0] H2H
F09:00Malindi

1

1:0 Mogadishu City

1

[0-0] H2H
F09:00Young Buffaloes 1:1 Buildcon FC[0-0] H2H
F10:30AscotonTchad 0:2 CR Belouizdad[0-0] H2H
F11:00Ashanti Gold 3:0 Akonangui

3

[0-0] H2H
F11:00Rukinzo FC 0:0 Triangle FC[0-0] H2H
F11:00Esae FC 2:0 Snim[0-0] H2H
F13:00CI Kamsar 1:0 Paradou AC[0-0] H2H
F15:00Azam

1

3:1 Fasil Kenema

2

[0-0] H2H
CAF Champions League
F09:00ZESCO United Ndola 1:0 Green Mamba

1

[0-0] H2H
F09:00FC Platinum

1

4

3:2 Big Bullets FC

2

[0-0] H2H
F09:30Township Rollers

1

0:1 Young Africans

2

[0-0] H2H
F11:59Primeiro de Agosto 2:0 Kmka[0-0] H2H
F13:00Mamelodi Sundowns 4:0 AS Otoho

2

[0-0] H2H
F13:30Al Merreikh

3

3:2 JS kabylie

2

[0-0] H2H
F14:00ES du Sahel 7:1 Hafia FC[0-0] H2H
F14:00Generation Foot

2

3:0 LPRC Oilers

2

[0-0] H2H
F15:00Raja Casablanca Atlh

1

4:0 Brikama United

2

[0-0] H2H
F15:00Orlando Pirates

1

1:1 Green Eagles

1

[0-0] H2H
F15:00Zamalek 6:0 Dekedaha FC[0-0] H2H
Bulgaria B PFG
F11:00Chernomorets Pomorie

2

0:0 Ludogorets Razgrad I[0-0] H2H
F11:00Strumska Slava

5

2:1 FC Hebar Pazardzhik

4

[0-0] H2H
F11:00Septemvri Simitli

2

3:2 Kariana Erden

4

[0-0] H2H
F11:59Spartak Varna

2

1:0 Lokomotiv Sofia

1

[0-0] H2H
F13:00PFK Montana

1

3:0 Botev Galabovo

3

[0-0] H2H
Bulgaria Premier League
F11:00Botev Plovdiv

2

2:1 Vitosha Bistritsa

3

[0-0] H2H
F13:30Levski Sofia

1

1:0 Lokomotiv Plovdiv

5

[0-0] H2H
S14:00Rio Branco(SP) 0:0 Maua FC H2H
S15:00Independente FC Lime 0:0 Assisense SP H2H
S15:00Paulista(SP) 0:0 Anpaao H2H
S15:00Paulista SP U23 0:0 Anpaao SP U23 H2H
S18:00Sao Jose/SP U23 0:0 Gremio Catanduvense/ H2H
Brazil Paulista Serie B
F18:00EC Sao Jose SP

5

2:2 Catanduvense

2

[1-1] H2H
Brazil women's League
F10:00SC Corinthians Pauli 3:1 Ferroviaria SP (w)

1

[0-0] H2H
F13:00Flamengo/RJ (w)

2

2:0 Internacionalпј€

1

[0-0] H2H
Brazil L
F09:00Goncalense

4

4:2 Bonsucesso

3

[0-0] H2H
F14:00Audax Rio RJ

2

2:0 Tigres Brasil

4

[0-0] H2H
F14:00Artsul RJ

1

5:0 Campos RJ

2

[0-0] H2H
F14:00Nova Cidade

2

0:0 Serra Macaense

3

[0-0] H2H
F14:00Sao Goncalo

4

2:0 Friburguense RJ

4

[0-0] H2H
F14:00Angra Dos Reis RJ

1

1:2 Duque de Caxias RJ[0-0] H2H
F14:00America-RJ

2

2:4 Barra da Tijuca

1

[0-0] H2H
F14:00Olaria

1

2:0 Serrano BA

3

[0-0] H2H
F14:00Sampaio Correa (RJ)

5

2:1 Itaborai RJ

4

[-] H2H
Brazil Copa Gaucho
F14:00EC Pelotas(RS)

4

0:0 GE Bage

4

[0-0] H2H
S14:00Cruzeiro RS 0:0 SC 12 Horas/RS H2H
S14:00Real Sport Club Capa 0:0 Novo Horizonte H2H
Brazil Youth
S14:00Internacional (RS) Y 0:0 Vitoria Salvador (Yo H2H
BRA SPC
F14:00CA Votuporanguense S 1:1 Linense(BRA)[0-0] H2H
F14:00Mirassol

2

1:1 Comercial-SP

3

[0-0] H2H
F14:00XV de Piracicaba

3

2:1 Noroeste

3

[0-0] H2H
F14:00Rio Claro 0:2 Atibaia

1

[0-0] H2H
F14:00Inter de Limeira

1

1:1 AE Velo Clube SP

2

[0-0] H2H
F14:00Corinthians Paulista

2

2:0 Desportivo Brasil SP[0-0] H2H
F14:00Taubate

2

0:0 Portuguesa Desportos

4

[0-0] H2H
F14:00Juventus SP

1

2

1:2 Nacional SP

2

[0-0] H2H
F14:00Ponte Preta B2

2:1 Gremio Osasco

2

[0-0] H2H
F14:00Ah so Santa SP

1

0:0 Santo Andre

3

[0-0] H2H
F14:00Sao Caetano

1

1:1 EC Sao Bernardo/SP

1

[0-0] H2H
Brazil Campeonato Mineiro U20
S13:00Betis FC U20 0:0 Atletico Mineiro (Yo H2H
Panama Liga Nacional de Ascenso
F16:00CD Universitario

1

2:3 Alianza FC (PAN)

3

[0-0] H2H
F19:00Plaza Amador

4

1:0 CA Independente

2

[1-0] H2H
F21:00San Francisco FC

3

2:1 Sporting San Migueli

3

[-] H2H
BRA D4
F14:00Ipojuca AC

2

3

1:2 Retro/PE

1

3

[-] H2H
F16:00Globo

1

2

0:2 ABC RN

4

[0-0] H2H
F16:00Sampaio Correa

1

2

0:1 Imperatriz(MA)

2

[0-0] H2H
F16:00Nautico (PE)

1

3:1 Santa Cruz PE

1

[0-0] H2H
F16:00Treze Campina Grande

4

2:2 Botafogo PB

4

[0-0] H2H
F16:00Ferroviario CE

1

2:2 Confianca SE

4

[0-0] H2H
Brazil Serie B
F10:00Parana PR

3

0:0 Criciuma

1

5

[0-0] H2H
F15:30Londrina PR

3

2:4 Sao Bento[0-0] H2H
F15:30Vitoria BA

2

0:0 Operario Ferroviario

3

[0-0] H2H
F15:30Oeste

1

2

1:1 Vila Nova

5

[0-0] H2H
F18:00Figueirense

1

2:2 CRB AL

1

2

[1-1] H2H
F18:00Ponte Preta

1

4

2:2 Sport Club Recife PE

1

[0-0] H2H
Brazil Campeonato Paulista Youth
F08:00Atletico GO (Youth)

1

2:0 Aparecida EC U20

1

[0-0] H2H
F09:00Atletico Acreano U20

2

0:2 Placido de Castro U2

2

[0-0] H2H
F14:00Matonense SP Youth

3

1:1 CA Taquaritinga SP U

3

[0-0] H2H
F14:00Sao Bernardo (Youth) 1:0 Ponte Preta U20[-] H2H
F14:30Goiania (Youth)

4

1:2 Aseev U20

4

[0-0] H2H
S14:00Atletico Mogi U20 0:0 Uniao Mogi Youth H2H
S14:00Velo Clube Youth 0:0 Batatais FC Youth H2H
Belgium Women's Premier League
F08:00Club Brugge (w) 1:4 Anderlecht (w)[0-0] H2H
Bosnia and Herzegovina Premier League
F11:00Radnik Bijeljina 3:0 Mladost Doboj Kakanj

1

1

[0-0] H2H
F11:00NK Celik

1

0:0 FK Tuzla City

2

[0-0] H2H
F11:59Sarajevo

3

2:1 FK Velez Mostar

3

[0-0] H2H
F13:00Sloboda

1

1:0 Zvi Jerzy Da

1

[0-0] H2H
F14:00NK Siroki Brijeg

3

3:3 FK Zeljeznicar

1

[0-0] H2H
F14:00HSK Zrinjski Mostar

3

4:0 Borac Banja Luka[0-0] H2H
Bolivia Nacional B
F13:00Virgen de Chijipata

3

0:0 Deportivo Escara

2

[-] H2H
F15:30Arauco Prado FC

4

1:2 Municipal De Vinto

4

[0-0] H2H
F15:30Universitario de Suc

4

2:1 Wilstermann Cooperat

1

6

[0-0] H2H
F15:00Sport Boys Warnes

5

1:1 Royal Pari FC

2

[0-0] H2H
F17:15San Jose

4

3:2 Real Potosi

4

[0-0] H2H
Bolivia Primera Division
F19:30Club Guabira

1

3

1:1 Destroyers

1

4

[0-0] H2H
Belarus Reserve League
F09:00Bate Borisov Reserve 0:1 Slavia Mozyr Reserve

2

[0-0] H2H
F10:00Torpedo Zhodino Rese

2

0:1 FK Gorodeya Reserves

1

[0-0] H2H
Belarus Division 2
F05:00Energetik-Bgatu

1

2

1:9 FC Molodechno

3

[-] H2H
F09:00Arsenal Dzyarzhynsk 2:0 Victoria Maryina Gor

1

[-] H2H
Belarus Pershaya Liga
F09:30FK Lokomotiv Gomel 3:1 Volna Pinsk[0-0] H2H
F10:00Kommunalnik Slonim

1

3

1:2 Naftan Novopolock

3

[0-0] H2H
F10:00Khimik Svetlogorsk 1:0 FK Vigvam Smolevichy[0-0] H2H
F10:00FC Baranovichi

1

2:5 Granit Mikashevichi[0-0] H2H
F10:00Smorgon FC

4

0:0 FC Belshina Babruisk

2

[0-0] H2H
F10:00FK Orsha

2

1:2 FC Rukh Brest

6

[-] H2H
S10:00FC Rukh Brest 0:0 FK Orsha H2H
Belarusian Premier League
F09:00FK Vitebsk

3

0:0 Neman Grodno

2

[0-0] H2H
F09:00Dinamo Minsk 3:0 Torpedo-MAZ Minsk[0-0] H2H
F13:45Dinamo Brest

1

3

6:2 FK Zorka-BDU Minsk

1

[0-0] H2H
Belize Premier League
F22:00Belmopan Bandits SC

1

3:1 Wagiya FC

4

[0-0] H2H
Belgium Women 1st National
F07:00SG-Tertre-Hautrage ( 2:3 KSKV Zwevezele Women[-] H2H
F08:00KVK Tienen (w) 1:1 KV Mechelen Women[-] H2H
F08:30Massenhoven VC (w) 0:5 Famkes Merkem (w)[-] H2H
F09:00White Star Bruxelles 4:1 Kontich FC (w)[-] H2H
F09:00Ladies Genk B Women' 2:3 Moldavo (w)[-] H2H
F09:00Zulte Waregem VV (w) 1:4 Eendracht Aalst (W)[-] H2H
F09:30Gent B (w) 5:0 Oud Heverlee Leuven [-] H2H
Belgian Pro League
F14:00Cercle Brugge

2

1:0 Red Star Waasland

1

[0-0] H2H
F14:30Oostende

2

2:1 Mechelen

3

[0-0] H2H
F14:30Sint-Truidense

2

0:0 Zulte-Waregem

1

[0-0] H2H
S11:59Charleroi 0:0 Club Brugge H2H
Belgian Cup
F10:00KFCO Wilrijk 6:1 SC Dikkelvenne[0-0] H2H
F11:00Dessel Sport 3:1 Excelsior Virton[0-0] H2H
F13:00Seraing

2

1:0 Roeselare

1

[0-0] H2H
F13:30Onhaye 0:1 Eendracht Aalst[0-0] H2H
F14:00La Louviere Centre 1:2 Westerlo[0-0] H2H
F14:00KVSK Lommel 4:0 KSV Temse[0-0] H2H
F14:00KFC Mandel United 0:0 FC Gullegem[0-0] H2H
F14:00KSK Heist

1

0:4 Lokeren[0-0] H2H
Azerbaijan Premier League
F11:00Standard Sumgayit

3

0:3 Sabail

1

[0-0] H2H
Australia Victoria State League 1
F01:00Essendon Royals 2:4 FC Clifton Hill

1

[-] H2H
F01:00Caulfield United Cob

2

0:2 Casey Comets

1

[-] H2H
F01:05Brimbank

2

2

0:1 Banyule City

3

[-] H2H
F04:30Altona City SC 4:5 Sydenham Park

1

[-] H2H
Austria Erste Division
F11:59FC Dornbirn 1913 6:1 Kapfenberg

1

1

[0-0] H2H
Austrian Bundesliga
F11:00Wolfsberger AC

2

5:2 Rheindorf Altach

2

[0-0] H2H
F11:00Mattersburg

5

0:1 St.Polten

4

[0-0] H2H
F11:00Rapid Wien

2

1:2 LASK Linz

1

[0-0] H2H
Australia Queensland State Women's Premier League
F01:00Sunshine Coast (w) 0:5 Eastern Suburbs SC ([0-0] H2H
S03:00Logan Lightning (W) 0:0 Brisbane Roar NTC (W H2H
VIC Women’s Premier League
F01:00Calder United SC (w)

1

1:2 FC Bulleen Lions (w)

1

[0-1] H2H
F01:00Southern United (w) 2:3 Senior NTC (w)[0-0] H2H
F01:15Box Hill (w) 2:0 Heidelberg United (w[1-0] H2H
F01:35South Melbourne (w)

1

2:1 Bayside United (w)[0-1] H2H
F05:30Geelong Galaxy (w) 2:0 Alamein (w)[0-0] H2H
Australia Women Brisbane Premier League
F03:00Coomera FCпј€wп 0:3 The Lakes (W)

1

[-] H2H
F03:20Ipswich City пј€ 6:2 Southport SCпј€w[-] H2H
F04:30Virginia United SC ( 1:0 Queensland Universit[-] H2H
F04:35Annerley FC (w) 0:1 Broadbeach United SC[-] H2H
F04:40North Brisbane FCп 1:3 Robina City FC Women[-] H2H
Australia WA State League 1 Reserves
F01:00Forrestfield Utd Res

1

1:2 Western Knights Rese

1

[-] H2H
F01:45Gwelup Croatia SC Re

2

2:2 Fremantle City FC Re

3

[-] H2H
Australia Victorian Premier League U20
F22:30Hume City U20

2

1:2 Kingston CityU20

2

[0-2] H2H
F22:30Dandenong Thunder U2

2

2:4 Melbourne Knights U2[0-2] H2H
F22:30Port Melbourne Shark 2:0 Dandenong City U20[0-0] H2H
F22:30Oakleigh Cannons U20

1

3:1 Green Gully Cavalier

3

[0-0] H2H
F22:30Bentleigh greens U20

1

4:2 Avondale FC U20

2

[1-2] H2H
F22:30South Melbourne U20

2

0:2 Heidelberg United U2

2

[0-1] H2H
F22:30Altona Magic U20

1

3:4 Pascoe Vale SC U20

1

[2-2] H2H
Victorian State League Division 1
F01:00Brunswick City

1

0:0 Ballarat Red Devils

2

[0-0] H2H
F01:00Werribee City

2

1:1 Moreland Zebras

1

[1-1] H2H
F01:00Eastern Lions SC

1

3:1 Northcote City

2

[1-1] H2H
F01:00Langwarrin 1:1 Goulburn Valley Suns[1-1] H2H
F01:05Whittlesea Ranges

1

1:1 Moreland City

1

[0-0] H2H
F03:30Geelong Sc

1

0:0 St Albans Saints[0-0] H2H
F04:00Melbourne Heart (You

2

4:6 Manningham United Bl

3

[3-0] H2H
Australia U20 League
F01:00Cockburn City U20

1

2:1 Pires U20[1-0] H2H
F01:00ECU Joondalup U20

3

2:0 Balcatta U20[1-0] H2H
F01:00Rockingham City FC U 0:3 Inglewood United U20[0-2] H2H
F01:00Sorrento F.C. U20

1

2:1 Armadale SC U20

1

[0-0] H2H
F01:00Stirling Lions U20

1

3:0 FloreatAthena U20[2-0] H2H
F01:30Adelaide Comets FC

2

1:0 Campbelltown City SC

1

[0-0] H2H
FFSA Premier League
F01:35Adelaide Raiders SC

2

0:4 Metrostars SC

1

[0-1] H2H
F04:30Adelaide Olympic

3

0:0 Adelaide Blue Eagles

2

[0-0] H2H
QLD Premier League
F03:00Redlands United FC

3

0:2 Queensland Lions SC[0-1] H2H
F03:00Peninsula Power

1

6:1 Gold Coast United

2

[5-1] H2H
F04:30Eastern Suburbs Bris

1

8:1 SWQ Thunder

1

[0-0] H2H
F05:00Magpies Crusaders

2

0:11 Brisbane Strikers

2

[0-5] H2H
F05:00Western Pride

2

1:3 Brisbane City

1

[1-0] H2H
F02:00South Coast Wolves

2

1:2 Sydney United

2

[1-0] H2H
Austria Landesliga
F08:00ATUS Ferach

1

3

2:1 SV Spittal[0-0] H2H
F10:30SC Landskron

3

3:3 SV Sachsenburg

2

[0-0] H2H
F11:00FC Wolfurt 5:1 Rheindorf Altach B[0-0] H2H
F11:00SC Bregenz 1:3 VfB Hohenems[0-0] H2H
F10:00SC Imst 3:1 Worgl Obi SV

4

[0-0] H2H
F11:00SV Hall 6:1 FC Wacker Innsbruck [0-0] H2H
F10:00SV Grodig 3:0 SV Austria Salzburg[0-0] H2H
F11:00FC Pinzgau Saalfelde 3:0 SV Kuchl

1

[0-0] H2H
F11:59SV Seekirchen

1

3

1:2 Salzburger AK 1914

2

[0-0] H2H
F13:00SV Wals-Grunau 5:0 St. Johann[0-0] H2H
Austrian Regionalliga Mitte
F11:00SV Ried B

1

3

2:0 ATSV Wolfsberg

1

3

[0-0] H2H
F11:00ATSV Stadl Paura 1:3 SC Kalsdorf

1

[0-0] H2H
Austrian Regionalliga East
F11:30SV Stripfing Weiden

2

0:1 ASK Ebreichsdorf

1

1

[0-0] H2H
F13:00SV Leobendorf

5

1:0 Team Wiener Linien

1

[0-0] H2H
Australia Brisbane Premier League Reserves
F01:45Caboolture FC Reserv

2

5:0 North Pine United Re

1

[-] H2H
F01:55Albany Creek Reserve

1

2

3:3 Toowong Reserves

1

3

[-] H2H
F01:55Bayside United FC Re 3:4 The Gap FC Reserve[-] H2H
F02:00University of Queens

1

2:3 Centenary Stormers R

2

[-] H2H
Australian cloth
F02:00New Farm

1

1

1:2 Ipswich City

1

3

[0-0] H2H
F04:00AC Carina

2

3:2 Pine Hills

3

[0-0] H2H
F04:00Mount Gravatt Hawks

2

1:1 Virginia United

2

[0-1] H2H
F04:00Western Spirit

4

3:2 Samford Ranges[2-1] H2H
Australia Brisbane Premier League
F03:00Acacia Ridge 1:3 Grange Thistle SC[1-1] H2H
F04:00Albany Creek 2:2 Toowong

1

[0-2] H2H
F04:00Bayside United FC

2

0:0 The Gap BPL

1

1

[0-0] H2H
F04:00Caboolture FC

2

6:0 North Pine United

1

[0-0] H2H
F04:00University of Queens 0:1 Centenary Stormers

4

[0-0] H2H
Armenia Premier League
F09:00Lori Vanadzor

3

1:0 FC Noah

3

[1-0] H2H
F11:30Banants

3

1:1 Gandzasar Kapan

2

[0-0] H2H
Argentine Division 2
F12:05Temperley

2

1:1 Nueva Chicago

1

[0-0] H2H
F14:30Atletico Atlanta 1:0 Atletico Mitre de Sa

2

[0-0] H2H
F14:30Barracas Central

3

2:2 Alvarado Mar del Pla

4

[0-0] H2H
F14:30Deportivo Moron

3

1:0 Guillermo Brown

3

[0-0] H2H
F16:00San Martin San Juan

4

0:1 Estudiantes de Caser

1

2

[0-0] H2H
F16:40Gimnasia Jujuy

2

2:1 Chacarita juniors

1

[0-0] H2H
F19:05Independiente Rivada

2

3:2 Ferrol Carril Oeste

2

[1-1] H2H
S16:00Independiente Rivada 0:0 Ferro Carril Oeste G H2H
Argentine Division 1
F12:15Gimnasia La Plata

3

0:1 Defensa Y Justicia

2

[0-0] H2H
F14:30Velez Sarsfield

3

3:1 Newells Old Boys

4

[0-0] H2H
F16:45Rosario Central

3

1:1 Patronato Parana

1

4

[0-0] H2H
F19:00Independiente

1

2:0 Colon de Santa Fe

3

[1-0] H2H
Argentina Prim C Metropolitana
F14:30Colegiales

2

2:2 Comunicaciones BsAs

1

[0-0] H2H
F14:30Flandria 1:2 Defensores Unidos

1

[0-0] H2H
F14:30Sacachispas

2

1:1 Almirante Brown

1

3

[0-0] H2H
UAFA Club Cup
F14:00Al Zawraa

1

0:1 Al-Riffa[0-0] H2H
F14:00Horseed FC

4

1:6 IRT Itihad de Tanger

1

[0-0] H2H
Queensland U20 League
F01:00Redlands United U20

1

1:0 Queensland Lions SC [0-0] H2H
F02:30Eastern Suburbs U20

1

3

1:2 SWQ Thunder U20

2

[1-1] H2H
F05:00Peninsula Power U20

1

3:1 Gold Coast United U2

1

3

[1-0] H2H
Algeria U20 Youth League
F04:00AS Ain Mlila U21 0:2 JS Saoura U21[0-0] H2H
F04:00AS Khroub U21

1

0:0 MO Bejaia U21

1

[0-0] H2H
F04:00ASO Chlef U21

1

1:2 NA Hussein Dey U21

4

[0-0] H2H
F04:00Tadjenant U21

1

2:1 USM Annaba U21[0-0] H2H
F04:00ES Setif U21

2

3:3 MC Oran U21

1

[0-0] H2H
F04:00USM Bel Abbes U21

1

1:0 CA Bordj Bou Arrerid

3

[0-0] H2H
Algerian Ligue Professionnelle 2
F15:00JSM Bejaia

3

0:0 WA Tlemcen

3

[0-0] H2H
F15:00DRB Tadjenant 2:0 USM Annaba[0-0] H2H
F15:00AS Khroub

2

1:0 MO Bejaia[0-0] H2H
Algerian Ligue Professionnelle 1
F15:00ASO Chlef 0:0 NA Hussein Dey[0-0] H2H
F16:00ES Setif

1

1

1:1 MC Oran

4

[0-0] H2H
F16:00USM Bel Abbes

1

3

1:3 CA Bordj Bou Arrerid

1

[0-0] H2H
Albania Super league
F10:00Vllaznia Shkoder 1:0 KF Laci[0-0] H2H
F13:00Skenderbeu Korca 1:0 Flamurtari

1

[0-0] H2H
F13:00Teuta Durres

1

1:0 KS Bylis

1

[0-0] H2H
F13:00KF Tirana 3:0 Luftetari[0-0] H2H
Angola Girabola League
F10:00Onze Bravos 1:0 Sagrada Esperanca[-] H2H
F10:00CRD Libolo 2:0 Benfica Lubango[-] H2H
F10:00Interclube Luanda 3:0 Ferroviario Do Huamb[-] H2H
S10:00Academica Lobito 0:0 Sporting Cabinda H2H
Austrian Frauen Bundesliga
F08:00Wacker Innsbruck (w)

1

0:2 Neulengbach (w)[0-0] H2H
F08:30Sturm Graz/Stattegg 0:0 USC Landhaus (w)[0-0] H2H
F09:00St. Polten (w) 8:0 Sudburgenland (w)[0-0] H2H
F09:00SKV Altenmarkt (w) 1:0 SV Horn (w)[0-0] H2H
Northern NSW U20 League
F22:40Broadmeadow Magic U2 3:0 Charlestown City Blu[1-0] H2H
F22:40Lambton Jaffas U20 0:1 Edgeworth Eagles U20[0-0] H2H
F22:40Valentine Phoenix U2

3

3:4 Hamilton Olympic U20

1

[1-4] H2H
F22:40Maitland FC U20 1:3 Newcastle Jets U18[-] H2H
F22:40Weston Workers U20 5:2 Lake Macquarie City [-] H2H
F23:00Bonnyrigg White Eagl

1

0:2 St George City FA U2[0-1] H2H
F23:00Hills Brumbies U20 3:1 Macarthur Rams U20[1-1] H2H
F23:00North Shore Mariners 5:0 GHFA Spirit FC U20

1

[2-0] H2H
Womans All Africa Soccer
F12:30Cameroon (w)U201

1:0 South Africa (w) U20[0-0] H2H
S12:30Zambia (w)U20 0:0 Nigeria (w) U20 H2H
F12:30Senegal U202

2:0 Burundi U20

3

[0-0] H2H
F12:30Mali U201

4:2 Ghana U20

1

[0-0] H2H
Advertisements: